bursa altili tahminleri bombaci

27 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi haftalar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son derece süratli geçecek olan yarışta ilk sırada şans vereceğim isim enteresan bir isim ve açıkçası hikayesini çok merak ediyorum. Bugüne kadar sadece 18 yarış Koşmuş ve 7 yaşında olan safkan senede 5 yarış ortalaması ile piste çıkıyor sanırım dinçliğine laf söyleyecek bir durum yok :) Bana göre tek dez avantajı tercihli start kullanması ne gerek vardı anlamadım yarış içinde anlayacağız. (13) ARZAK ilk safkanım. Yine gruptan ayrıldığını düşündüğüm bir başka safkan ise ayda bir yarış ortalaması ile dinçlik sıralamasında bende ikinci ve kalitesi ile birinci sırada olan (5) ILGAR TAY. Mevcut kaçak safkanlar içinde bu safkanın iddialı olacağına inanıyorum devamı şablonumda olacaktır.

2.ayak: Mesafenin 1300 metre olması bir çuval inciri berbat ediyor. Yani berbat ediyor derken aslında bir o kadar da yarışı iddialı ve zevkli duruma getirdiğine inanıyorum. Her ne kadar zor kazanan bir isim olsada hayata sil baştan başlayan safkan bir o kadar da güçlü karakter. Bir dizi şanssızlıklara maruz kalan safkanın her yarışta biraz daha hazır duruma geldiğinden şüphem olmadığı gibi kalite anlamında da beğeniyorum. Performansını merakla beklediğim (4) numaralı PENGUEN ilk safkanım.

3.ayak: Enteresan bir isimle başlamak istiyorum. Muhtemelen maidenda çok kalmayacağını düşünüyorum. Yarış karakteri tam oturmayan safkanı ilerleyen dönemlerde hangi taktikle koşacağını da merak ediyorum. 1300 metrelik mesafede ön gruptan çok kopmadığı taktirde 600 direğinde temposunu artırarak geçiş yapmasını ve 400 e girdiğinde de pilotunun kırbacı düşürmesini istiyorum. :) Tolga bu safkana girişirsen ellerin kırıl(ma)sın diye bağırırım ona göre. (3) JUNIOR DANCER ilk safkanım.

4.ayak: Yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım. Eğer sık koşturulmaktan bıkıpta batsın bu dünya demez ise bence (1) CORRITIBA birinciliğin en güçlü adayıdır.

5.ayak: Safkan sürekli olarak üzerine koyuyor ve yine yakın zamanda maidena veda edecek isim olarak görüyorum. Burada sert rakipleri var görünsede ben bu mücadeleden zorda olsa birincilik ile ayrılmasını bekliyorum çok risklide olsa (8) numaralı RABİA HANIM BANKOMDUR.

6.ayak: Son düzlüğe dönüldüğü zaman son 300 den sonra gruptan ayrılıp birincilik mücadelesine gireceğini düşündüğüm dört safkan var sıralamam şablonda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 13-5-8-2-3

2.ayak: 4-5-2-7

3.ayak: 3-4-5-1

4.ayak: 1-6-3-5-7

5.ayak: 8 tek

6.ayak: 4-5-6-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal Balcı

BOL ŞANSLAR Bombacı :)))

ETC

Bu ortamı sensiz düşünmek istemiyorum Bombacı.. Ara vermeden devam etmelisin.
Şansın bol olsun

binbastar

bol şanslar

Mehmet28

Bol şanslar

Yasar

Ne buyuk oyuncusun bombaci dostum.senin sayende 4 u yazdim.ikinci ayakta

Yasar

Ben hep besli yaparim
Oyunum budur.besli ganyan
2″4″7
3″4″5
1″3.5
3″5″8
3

gencer

saolasın bombacı kardes.yorumunu okudum hemen yazdım oyunuma 4 numarayı.
comment image

gencer

sagol kardes.nasip varsa olur. 1 de attıkmı içeri olacak gibi.

sezer

sen bu işi bırak güzel kardeşim.verdiğin atlar virajı zor görüyo.

admin

Bombacı zahmet etmişsin kaale almakla :)

Sirkale

Sezer tahminleri begenmiyorsan bu sitede ne isin varki anlamadim?

ETC

Bombacı dostum YILMAZHAN konusunda tebrik ederim, senle aynı fikirde esaslı tercih yapmışız ama 5.ayağı teke risklemeseydin keşke SANTA RUA da neyse de ANITA BLAKE de biraz değişik geliyor bana tarzıyla..

binbastar

bi altili da sen yaz da gorelim endamini deseydin bombaci, begenmedigin yorumcunun tahmin sayfasini takip etmezsin olur biter arkadasim, neyin afra tafrasidir ki bu, emege saygiyi gectim, bu bakis acisinin elle tutulur hicbir yani da yok, daha iyi bilen varsa buyursun,arz-i endam etsin biz de feyz alalim, yok amac laf salatasi yapip, emek sarfeden, durustce paylasim yapan insanlarin moralini bozmak, motivasyonunu asagiya cekmekse buna hickimsenin hakki yok, yavuzhan arkadasimiza da saygi uslubu ile bagdasmayan bir mesaj yazilmis gecenlerde, bu tarz ithamlar yapmadan once elinizi vicdaniniza koyup bir kez daha dusunun derim ben…

ETC

Boşverin dostlarım. Önemsemeyin gitsin..
Binlerce ak pirinç tanesinin arasında elbette sırıtan üç beş tane taş tanesi olur..
Doğa kuralıdır bu…

Biz bu güzel ortamda, yazar ve okuyucu dostlarımızın tamamı dahil olmak üzere, samimiyet, kalbi temenniler, hoşsözler vb şekilde güzel intibalar çerçevesinde hareket ediyoruz, hatta bunu yaşamımızın bir parçası olarak görüp, insaniyetimizi bu şekilde önplana koyarak emekle, gayretle ilham alıyor ilham üretiyoruz…

O yüzden diyorum ki, boşverin.. Önemsemeyin gitsin…
O tip söylemlerde bulunan insanlara elbette hazırlanmış deyişler, atasözleri zaten fazlasıyla var…

Biz birlikte BİRİZ dostlarım…
Harici söylemlerde boğulan küçük hesap arayışçıları gerekmez bizlere…

gurcan77

En güzel cevabı ETC vermiş bu tip kılçık insanlara ne desen boş,bunlar ıslah olmaz yaban otundan beterdirler

gurcan77

En güzel cevabı ETC vermiş bu tip kılçık insanlara ne desen boş,bunlar ıslah olmaz yaban otundan beterdirler

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x