bursa altili tahminleri

27 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

27 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA TAHMİN – YORUMLARIMDIR

Şansınız bol, talihiniz yerinde, yolunuzun aydınlığı dileklerimle…
Bursa için hazırladığım yorum ve tahminlerimi huzurunuza sunmaktan mutluluk duyuyorum.

1.AYAK: 15 Kasım tarihli BURSA 1200 KUM koşusunda grubunun en hafif sıkletindeki SAYGON’un az farkla gerisinde 3.lük ve 4.lük elde eden BURAKŞAH ve YÜCELİR bu koşuda başta tercihlenmesi gereken isimler olup, ikisi liderlik, birisi 4.lük olmak üzere son 3 koşusunda elde ettiği dereceleri çok önemsediğim ŞAHİNGÖZ bu 2 atın en belirgin rakibi olacaktır. Gelelim asıl tercihimize.. Son koşusunu ölçü almadığım, mekan ve mesafe ayırt etmeksizin grubunun en ağır sıkletlerinde iyi işler çıkaran DOĞUHAN’a da tercihlerde ayrıca yer verilmelidir. Son koşusunda liderlik elde eden SAYGON’u bu defa sıklet durumu nedeniyle dezavantajlı durumda olacağı için tercihlemekten kaçınıyorum. Dolayısıyla bu atı tercihlerimde belirtmeyeceğim.Gelelim ARZAK’a.. yaklaşık 10-11 ay aradan sonra katıldığı koşuda elde ettiği liderlik ve sonrasında tabelayı elden bırakmayan ARZAK, Furkan YÜKSEL idaresinde çok farklı bir adım atabilir.Öneririm.

2.AYAK: Müslüm BAYDAN idaresinde katıldığı 16-23 Ekim tarihli son 2 KUM koşusunda tabelada kendine yer bulan NEHİR CAN’ın son 2 koşusunu jokey farklılığından ötürü ölçü almıyorum. Bu defa alışık olduğu idarecisiyle ıskalanmaması gerektiği inancındayım. Son koşusunda elde ettiği 2.liğin intikamını almak isteyen ve yine Onur ÖZTÜRK idaresinde izleyeceğimiz LADY CARINA, 30 Ekim tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda Selim İPEK idaresinde farklı bir liderlik elde eden ve bu defa hafif sıklette Gökhan YILDIZ idaresinde izleyeceğimiz KÖREBE ve işin en can alıcı noktası olan 12 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda oldukça kalite isimler önünde Furkan KARAKURT idaresinde liderliği kimseye vermeyen BEZMİ ALEM yine Furkan KARAKURT idaresinde zirveyi kollayacaktır.

3.AYAK: 20 Kasım tarihli BURSA 1200 KUM koşusunda (ki kendisinin ilk sınavıdır) 1.17.33 bitiriş süresiyle 2.lik elde eden ERDEMİR ve son günlerin formda ismi kısa mesafe KUM pistte eli kulağında olan KIZIKHAN birbirleriyle çekişeceklerdir.

4.AYAK: 13 Kasım tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda ağır sıklette, önemli grupta liderliği kimseye kaptırmayan CORITIBA ile özellikle 2 Ekim tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda grubunda bulunan CORITIBA’ya da üstünlük sağlayan ve liderlik elde eden RED REBEL, sıkletine alışkın stiliyle CORITIBA’nın en belirgin rakibi olacaktır.

5.AYAK: Yarış hayatının henüz 2 koşusunun 2’sini de 2.likle tamamlayan ve 20 Ekim ve 6 Kasım tarihli BURSA 1200-1400 KUM koşularında oldukça kalite isimlerin önünde (ERVURGUN ve GIOVINEZZA bunlardan ikisidir) derece elde eden SANTA RUA bankomdur

6.AYAK: İstanbulda katıldığı son 1200 KUM koşusunda 1.05 AGF ile uzak ara ile kalite rakipler önünde startta 1,5 boy kaybetmesine rağmen liderlik elde eden REİSOĞLU Uğur POLAT idaresinde bir diğer bankomdur

BURSA

1.AYAK: 1 – 7 – 8 – 12 – 13
2.AYAK: 2 – 6 – 7 – 8
3.AYAK: 1 – 4
4.AYAK: 1 – 5
5.AYAK: 3
6.AYAK: 5

TUTAR: 4.80 TL

Şansınız bol olsun.

YAZAR . ETC

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
36 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Tesekkur ederim Admin dostum.

gurcan77

Bol şanslar ETC, Bu gün Adanada ilk ve son ayaktaki önermelerin ve Galopiyer isimli arkadaşında tabelada 6 numarayı önermesiyle 2 misli altılı bulduk,gerçi fazla vermedi ama yaşattığı heyecan tarifsizdi,çok teşekkürler,Durmak yok,takibe devam

ETC

Tebrik ederim gürcan dostum. Yoktun epeydir. Yorumlarını ve tahminlerini Bursa bölümünde de görmek isteriz

Galopiyer

BURSA Altılı ganyan
Herkese selamlar. Öncelikle tüm yarışseverlere bol şans diliyorum. At yarışında her ne kadar bilgi gerekiyorsada şans da ayrı bir faktör. Şansınız bol olsun. Atlarınız kanatlanıp gelsin.

1. AYAK bu koşuda gurup atı olarak gördüğüm ve her zaman takipten bırakmadığım bu koşu için kendisini geçecek atın ciğeri patlar diye düşündüğüm BURAKŞAH (8) bankomdur.
2. AYAK Handikap 15 dişi yarışlarında genelde hafif kilolu atların şanslı olduğu görülüyor. Ben bu yarışta KÖREBE (8) oynadım. Son yüzde çok sendromik bir geçiş yapacaktır. Bankomdur
3. AYAK Oldum olası maiden yarışları sevemedim. Burada birkaç arkadaştan destek aldım. Bizim köseleci ERDEMİR (1) kazanır dedi. Ama ben ona oldum olası güvenmem ..:) kaneko’nun yavrusu JUNIOR DANCERK (3)ve azaraks sülalesini temsil eden WALLPAPERS (8) de yazalım. Kazanmaz ama Tokaçoğlu’nun bindiği atı da ekleyebilirsiniz.
4. AYAK Bu koşuda açıkçası RED REBEL (5) bana göre yine rahat kazanır. Neden derseniz bu tay ithal ve ülkemizde koşan ithal safkanlar diğerlerine göre 1 gömlek üstün. Bunu da kanıtlıyorlar. Fakat her şeye rağmen şartlı 5 koşularına güven olmaz. CORITIBA (1) LİRA LİRA (2) CLARKENT (4) SUHARRY (6) eklenmelidir. Yılmazhan’ı napcaz derseniz yarış ona kısa gelir. Yarışa adepte olana kadar atlar ahıra girer..:))
5. AYAK Maidenin diğer yarısı olan bu koşuda öncelikle SANTA RUA (3) yarışı bir çırpıda bitirebilir diye düşünüyorum. Bu safkanın yedi sülalesi yani Cuvee temsilcileri için ideal mesafedir. YELYARAN (5) KRALEX (1) bu koşu için yeterlidir.
6. AYAK Öncelikle MAVRA (2) ve BİNBİR (1) yazılmalı. HACİVAT (10) REİSOĞLU (5) TEKİNER (6) ve dişilerden GONCANUR (7) yeterlidir.

8 – TEK
8 – TEK
1.3.8.4
5.1.2.4.6
3.5.1.
2.1.10.5.6.7

21.60 lira

ETC

İşte böyle detaylı yorum – tahminlerle katılın bana Galopiyer ellerine zihnine deneyimine sağlık…
Baştan sona inceledim.. Son ayakta REİSOĞLU için ben banko düzeyinde riskledim ama sen ne dersin, TEKİNER için de benzeri duyumlarım var?

2.Ayağı salt KÖREBE olarak geçmemeni öneririm. Neden diyecek olursan LADY CARINA’dan çok BEZMİ ALEM’in o koşuda olumlu yönde kıpırdaması olacak. Ben buna çok ihtimal veriyorum.

ERDEMİR – KIZIKHAN ikilisinden de KIZIKHAN’a elim gidiyor ister istemez.. 2 atı tercihleme yönünde karar kıldım ama daha inceleyeceğim. KIZIKHAN’a meyillenebilirim.

gurcan77

Galopiyer kardeş, Paylaşımın için çok teşekkürler,yorumların bizim için çok önemli,bol şanslar diliyorum

Nalbant

Bol şanslar..

ERDEMİR-KIZIKHAN benimde tercihim KIZIKHAN ama atladınız mı? gözünüzden mi? kaçtı yada ben abartıyorum TAKAYAMA’yı neden dikkate almadınız.
Bence ERDEMİR den daha çok iş yapar gibi duruyor..

ETC

6 Kasım tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda TAKAYAMA’nın KIZIKHAN’IN burun farkıyla gerisinde 3.lük elde ettiği görülüyor. Bu dikkatlerden kaçmayacak bir anekdot. Ben burda senin de dediğin gibi 3.tercih olarak TAKAYAMA’yı önerebilirim ya da KIZIKHAN’ı tek başına da tercihleyebilirim. Neden dersen ERDEMİR’in idarecisi Furkan KARAKURT son zamanlarda fiyasko yarışlar çıkarıyor. Dolayısıyla güvenebilmek için zemin oluşturamıyorum. TAKAYAMA’yı ancak yanında sağlam bir isimle tercihlemeyi öneririm bu da şüphesiz KIZIKHAN olur. Ama daha ciddi bir durum var, 6 Kasım tarihli o koşuda uzak ara ile liderlik elde eden SUMEL HAN sonraki koşusunda bir üst grupta dökülmüş. Bu gerek TAKAYAMA’yı gerekse KIZIKHAN’ı birarada tercihleme konusunda sıkıntı oluşturabilir. Bir yandan da her ne kadar güvenemesem de daha ilk startında Islak Kum zeminde 2.ciliğe Furkan KARAKURT ile erişen ERDEMİR’in bu koşuda söz sahibi olmaya çalışacağı yadsınamaz bir gerçek.. TAKAYAMA bu şartlar altında bu nedenle 3.planda kalıyor. Tercihlerde üçünün bir arada düşünülmesi elbette harika. Ama ben TAKAYAMA’yı geri planda tutuyorum.

Nalbant

Açıklamalar için teşekkürler sanırım ben KIZIKHAN ,TAKAYAMA ,ERDEMİR ile girecegim belki bahsi gecen koşuda 4. olan dişi bir at vardı suprize onuda yazabilirim. !! Mehmet hocamın yorumunu da okuyayım.. Bol şans Golapiyer çok teşkkürler yorumlarını da dikkate alıyorum

gurcan77

Bursa ilk ayağa 11 Beratbey ilave edildi,Bol şanslar,yazdığımız gibi gelsin

ETC

gurcan dost 11-BERATBEY’in 9 Ekim tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda elde ettiği 1.38.11 bitiriş süresi hem grubun oldukça altında, hem de DOĞUHAN’ın gerisinde elde ettiği derece tatminkar bir derece değil. Ben önermiyorum. Ama diyorum ki YURTTAY’a dikkat ediniz. 4 Ağustos tarihli BURSA 1400 KUM koşuda elde ettiği liderlik ve 1.35.18 lik bitiriş süresi hem grubunun en iyisi hem de yaz sezonunda böyle bir koşuda liderlik etmesi bu atın önplanda değerlendirilmesine vesile oluyor. Ben tercihlemedim ama danışanlara önereceğim bir at bu. Tabi yukarıda tercihlediğim atlar arasından en önemsediğim ise ARZAK – DOĞUHAN ikilisi.. Ben mesafe – mekan ayırt etmeksizin gruplarında iyi işler çıkaran bu 2 ismin diğerlerinden daha önplanda seslerini duyuracaklarını düşünmekteyim.

gurcan77

ETC belki haklısın ama unutmayalımki burası Bursa burada bazen galop,derece falan işe yaramıyor,o nedenle hissettiğin at varsa ekleyeceksin,tekrar bol şanslar

Galopiyer

ETC gurcan bey tabiki yorumlarıma duyduklarımı paylaşarak kazanmak kazandırmak için devam edeceğim. Kazandırmak kazanmak kadar sevindirir beni. Yarış zamanından birkaç saat önce tüm duyduklarımı yazmaya çalışacagım. Yaklaşık 20 yıldır bu sevdanın içindeyim. İstanbul veliefendi görev yerim. Mesleğim kameraman tjk tv den ekrana yansıyan görüntüleri çeken kameramanlardanım. Camiada çok dostumuz var. Ama ben genelde at çalıştıran arkadaşlarla daha çok vakit geçiriyorum. Zamanla tanışma fırsatı buluruz. Saygılar.

hakan

bol şans ayrıca teşekkür ederiz

Galopiyer

ETC son koşudaki (5) reisoğluna çok yüklenme son yarışı altılı dışı az at ve umulmadık bir şekilde 1,05 e koştu derece fena değildi. Atın son düzlüğü ise mükemmeldi. Ama bu seni yanıltmasın neden dersen bu yarışta karakteristlik ve stilist atlar var ve oldukça kalabalık ayrıca yarış çok hızlı başlar. Son virajda ayakta kalabikecek 2 at var. O atlar inatçı kan hattıyla yanında at görürse asla yarıştan kopmaz reisoğlu için zor yarış olacaktır. Son gelişmelere göre paylaşım yaparım saygılar.

ETC

Galopiyer dostum. O koşuda gözüme çarpan bir kaç ismin son koşularını da incelediğimde en esaslısı REİSOĞLU gibi dursa da esasında BİNBİR de bana en az onun kadar cazip geldi. BİNBİR idarecisi Müslüm BAYDAN’a aşırı derecede alışık bir at, onunla sırtladığı son 2 koşu da bunu kanıtlar nitelikte ama benim REİSOĞLU’nu tercihlememdeki esas sebep jokeyinin Uğur POLAT olması.. Uğur POLAT’a oldum olası güvenirim. Beni nadiren bile yanıltmamıştır. Ama esasında üzerinde durmamız gereken bir isim daha var.. YÜCEDAĞ.. Kurtellerin atı olması çoğu şeyi bu atın lehine gösteriyor ama yarış hayatının 4.koşusunda üstelik ilk defa KUM piste çıkacak.. Bilemiyorum tercihlemek doğru olur mu

Mehmet28

bol şanslar

Bombaci

Bol şanslar

ETC

teşekkür ederim Bombacı – Mehmet dostlarım…
Sizler varolun

ETC

SON DAKİKA

1.AYAKTA (12) YÜCELİR ÇIKARILDI, YERİNE (10) YURTTAY EKLENDİ
2.AYAKYA (7) LADY CARINA ÇIKARILDI
3.AYAKTA DEĞİŞİKLİK YAPILMADI
4.AYAKTA (7) YILMAZHAN EKLENDİ
5.AYAKTA DEĞİŞİKLİK YAPILMADI
6.AYAKTA DEĞİŞİKLİK YAPILMADI

BURSA

1.AYAK: 1 – 7 – 8 – 10 – 13
2.AYAK: 2 – 6 – 8
3.AYAK: 1 – 4
4.AYAK: 1 – 5 – 7
5.AYAK: 3
6.AYAK: 5

TUTAR: 5.40 TL

1.Ayakta YÜCELİR’i tercihlerden çıkarmamın sebebi YURTTAY, Son 2 koşusunu ölçü almadığım YURTTAY’ın sahibinin de GÜNDÜZELİ olması, idarecisinin bu yarıştaki tutumunun daha özverili olacağı düşüncesiyle, hem de 4 Ağustos tarihli BURSA 1400 KUM sınavında 1.35.18 ile grubunun açık ara en iyi bitiriş süresini elde etmesi hasebiyle YURTTAY’ı önemsiyorum. YÜCELİR’i bulunduğu gruba oranla daha düşük, daha vasat olduğunu gözlemliyorum.

2.Ayakta LADY CARINA’nın diğer isimlere oranla daha vasat durumda olmasını, ayrıca kısa mesafede tabelada olsa da vasat yarışlarının bulunduğunu dikkate alarak tercihlerimden çıkardım.

4.Ayakta İbrahim Halil KETME idaresinde katıldığı son 2 koşusundan parlak sonuçlarla ayrılan YILMAZHAN’ın özellikle 6 Kasım tarihli BURSA 1200 KUM sınavında TOKAÇOĞLU idaresindeki CORITIBA’ya karşı elde ettiği üstünlüğü ayrıca önemsiyorum.

hakan

Lady Carina çıkarmasaydın onur bu gün önceki yariş için kendini affetdirmek isteyecektir.

ETC

hakan, LADY CARINA’dan önce BEZMİ ALEM’i daha çok önemsemek gerekir. Performansı nezdinde LADY CARINA da söz sahibi olabilir ama grubuna oranla vasat durumda. Ben tercihleyecektim ama son anda vazgeçtim.

Galopiyer

Selamlar şanslı bir gün olsun.

gurcan77

Selam Galopiyer, hepimize bol şanslar,son dakika paylaşımını bekliyoruz

hakan bulut

bursa yorumlarım

1. ayak : 13.11.5.6
2. ayak : 7 tek
3. ayak : 7.3.4.2.1
4. ayak : 6.8.5.1.3
5. ayak : 3.6.8.7
6 ayak : 1.6.5

hakan bulut

bu gün bursa mislide olabilir
yedili ganyanda vermek isterim ben altılının yanında yedilide oynadım
1. ayak : her nekadar geç çıksada bu grubu geçer . 2.tek
2. ayak : 13.11.5.6
3.ayak : 7
4. ayak :1.2.3.4.7
5. ayak : 3.6
6. ayak : 3
7. ayak :1.5

Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 13.2.11
2.ayak 7.5.2.4.1
3.ayak 3.1///5.2
4.ayak 6.8 kapamasi
5.ayak 3 bankoo
6.ayak 5 banko rakip 1

Herkese bol şanslar

Galopiyer

Selam bugün zor bir program bizi bekliyor.

Son yaptığımız altılıyı sizlerle paylaşmak istedim.

1.ayak için 5 nolu İLGARTAY ve 9 SAVAŞ ATI nın burayı hedeflediğini duydum. Rakip olarak 8 BURAKŞAH 10 YURTTAY ve 12 YÜCELİR konuşuluyor.

2. AYAK başta 3 RAZİYE ANA 7 LADY CARİNA ve 8 KÖREBE düşünüyorum. At yazmak isteyenlere sırasıyla 4.5.6. Nolu atlar eklenebilir.

3. AYAK ERDEMİR (1) öncelikli olmakla beraber 3.4.5.ve 7 nolu safkanlara şans tanıdım.

4. AYAK RED REBEL (5) ve CORITIBA (1) öncelikli 4 ve 6 nolu safkanlar şanslıdır.

5. AYAK SANTA RUA (3) BANKOMDUR.

6. AYAK GOLCANUR 7 için kazanır duydum. Rakipler 6.5 ve 2 nolu safkanlardır. Zor bir yarış günü gerçekten zevkli gün olacak. Ayakları düz bassın. İyi şanslar.

Oyunun tamamı 144 lira kısmet bakalım.

ETC

Bu da bizim Peder Bey’in hazırladığı kupon :))
İştahlandırdı bizleri :))

1.AYAK: 8 – 9 – 12 – 13
2.AYAK: 5
3.AYAK: 4
4.AYAK: 1 – 2 – 5 – 6
5.AYAK: 3
6.AYAK: 4 – 5 – 7

ETC

Hah.. Uğur POLAT Raporlu olduğundan tek başına REİSOĞLU’nu tercihlemenin bir manası kalmadı…
Geç olmadan eklemeler yapın o koşuya, ben yapmadım REİOSĞLU’nu tek attım idarecisine güvenerek :((

hakan bulut

işlerimiz yoğundu tahminlerimizi geç yolladık etc kusura bakma

hakan bulut

kendimizi af ettirelim etc urfa 1. altılı

1.ayak : 4.7.6.2.10
2. ayak : 6.4.1.3
3. ayak : 1.4.7.2.3.6
4. ayak : 11 / 3.6.8
5. ayak : 1.2.7.8
6 ayak : 3 tek

ETC

Affettirmek ne demek dostum hakan estağfurullah…
Tam tersine şartlar ne olursa olsun tahminlerini paylaştın.
Şansınız bol olsun.

ETC

İlk ayaktan yatmak hobim oldu şu sıralar…
MARISSA gibi atı es geçmek de ayrı bir komedidir ya acemiliğime verin..

ETC

bu sefer YILMAZHAN beni yanıltmadı…
Son dakika eklemesiydi ne mutlu ki paylaşmışım, umarım yol gösterici olmuştur

36
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x