istanbul altili tahminleri

27 EYLÜL ÇARŞAMBA 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

Karakartalımızın bizleri  mest ettiği  gecede keyifle İstanbul tahminlerimizi paylaşalım.

1.AYAK: Yarış hayatına gerek aldığı sonuçlarla gerekse kazandığı ganyanlarla ciddi anlamda bomba gibi bir giriş yapan YOLANDA bir anlamda kaç ganyana koşarsam koşayım yazacaksınız kardeşim der gibiydi, 2 de 2 yaptığı Uğur Temur ile Ankara’nın ardından bu kez şansını İstanbul’da daha sert rakiplerle deneyecek,safkanın kendi gücünü test etmesi açısından ciddi bir sınav.VALENCIA seri temposu ile yine çıktığı gibi bitirmeye çalışacak öncelikli rakibidir.İdmanlarında uçan MY WILL daha sonra şans verdiğim isim olup Selim Kaya ve Ahmet Çelik markalarının  ısrarları ile YELE ve NOISY zorlu koşuda şans verilebilecek diğer isimler.

2.AYAK: GÜRSU tam bir çim atı, sihirbaz ile formunu bulmuşken seriye bağlyabilir.SAADIN GÜCÜ kısalan mesafede son kötü koşusunun izlerini silmeye çalışacak.İnatçı yarıaş karakterine ilaveten idmanlarında uçan klas ekürisi ile sevdiği pist ve mesafede ERTEMİZ koşuya sonlarda ağırlığını koyabilir.Bu ayağı az atla geçmek isteyen yarışseverlere önerebileceğim ilk üç isimdir.Müthiş başladığı yarış kariyerine istikrarsız sonuçlar ile bir süre ara verse de son koşusu ile düzeldiğini gösteren DENİZİM olmazsa olmaz.Tempo koşularının başarılı jokeyi Sado önlerde biraz ihmal edilirse BENYOĞUM beyler ikincilik için kapışın der.

3.AYAK: GOLDEN TOWER ve RADYOCU grubun ağır abileri, öncelikle başta dursunlar saygıda kusur etmeyelim.HEIWAIWA çıktığı gibi bitirebilecek güçte.Liderlikte ısrar etmez ve GOLDEN TOWER-RADYOCU ikilisi biraz geç yürürse uyumlu aprantisi ile bu koşu için Kocaeli’den oldukça hazır gelen WHITE HART LANE , HEIWA IWA’dan düzlük üzerinde yarışı çalabilecek bir diğer isimdir.

4.AYAK: Kim gelirse gelsin şaşırmayacağım ancak rakiplerinden bir adım daha önde bulduğum 2 isim ile burayı geçmek istiyorum. Kalitesi tartışılmaz ARMONDO, son koşularında mükemmel görünüm veren EMPEROR SION ve son koşusunda devrini biraz geç bulan fakat buna rağmen sihirbazın kantarmasını çözüğünü düşündüğüm GÖĞÜSGEREN.

5.AYAK: Özellikle yarış hayatının ilk koşusunda yapmış olduğu etkili sprinti çok beğendiğim BÜTÜNAY tabela dışı tamamladığı çim koşusu sonrası idmanlarında formunu daha da geliştirmiş gözüküyor.Sentetik pistte daha çok  koşacağını düşündüğüm safkan Akın Sözen ile kazanmaya yakındır.BANKOM

6.AYAK: Bana göre günün en zor koşusu, bu anlamda mümkün olduğunca geniş tutulmaya özen gösterilmeli.Pek çok safkan binicisi ile uyumlu ve geçmişte belirli bir standardı yakalayabilmiş başarılı isimler olarak gözümüze çarpıyor.Öncelikle HÜNKAROĞLU, BOLVADİN, ERAYHAN, AKSAKAL,BURCUSULTAN,BEYAZKULE,  HİRA daha sonra ÖZDAMAR,OLGUNBABA ve KIRMIZIKAYA sıralamasına şans veriyorum.

 

Oyun

7-5-1-6-2

6-9-5//4-3

3-6-4-2

2-3-4

3

3-10-9-12-8-4-5//2-13-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Huluti

8.kosu supriz biter

Mehmet28

bol şanslar

06 Cengo 06

Bolşans k.gelsin kardeş,senin nicki yorumlarda okurken eskiden binbasar diye okuyordum yorumcu olunca binbastar olduğunu gördüm 😂😂 yaşlılık işte idare et 😅

ONUR

İSTANBUL TAHMİNLERİM
1.AYAK=1-3-4-5-6-7
2.AYAK=6 NUMARALI GÜRSU KALİTESİ VE SİHİRBAZ JOKEYİYLE BANKOM
3.AYAK=2-3-4-6
4.AYAK=2 NUMARALI ARMANDO BANKOM
5.AYAK=4-7/HEPSİ
6.AYAK=12-5-9-4

06 Cengo 06

ELAZIĞDA BUGÜN MİTİNG GÜNÜDÜR 5TE KALIRSANIZ KUPONU ATMAYINIZ.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x