Ana Sayfa / Tahminler / 27 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

27 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Çok bariz deeecede ağır safkanların olduğu programdan ikramiye anlamında çok umudum yok diyeyimde altılı 10 bin bareminden aşağıya düşmesin:) şaka bir tarafa burada ki guruptan oldukça ayrılan (1) DOĞUŞAN ve (6) TUĞALP e ne kadar güvenebiliriz bilmiyorum. Bizim atlar bir defa ikincilik serisine taktığı zaman tutabilene aşk olsun. Ancak açıkça bir gerçek var ki buradan bu form durumu ile bu iki safkan haricinde herhangi biri photoyu önde geçer maidendan çıkacak  olursa uzunca bir süre bir daha nasıl yarış kazanır bilmiyorum. (9) DRAGUNA ve (10) KLAVUZ HATİCE takviyelerim olacak.

2.koşu: Yapı itibari ile mesafe uzadıkça avantajlı duruma geçecek ilk safkan (3) İNDİANAPOLİS olur diye düşünüyorum. Mesafenin uzun olması kendisine artı yazacağı gibi, yarın AGF de rakip göreceğimiz (1) ve (2) nolu safkanlar için ise üzerine  siklet dezavantajını da koyduğum zaman bir o kadar eksi yazacaktır. Daha alt sıralara baktığım zaman ise daha fazla safkanın kendisini zorlayacağını düşünmediğim safkanın birde yeni el değiştirdiğini üzerine birde bu sahiplerin Kaya'lar olduğu gerçeğini düşündüğüm zaman bende bu safkan geçilmez çıkıyor. Yarın AGF oranını çok merak ediyorum ve en çok merakla beklediğim yarış burası çünkü birçok kuponda bu safkan pencere olacak diye düşünüyorum. Evet arkadaşlar ikramiyeyi oldukça cazip duruma getireceğine inandığım (3) numaralı İNDİANAPOLİS Özgür çoçukla birlikte risklide olsa BANKOM dur. Risk pilottan kaynaklanmıyor safkanın kazanması için artı birşey yapmasına gerek yok 3 boy tereddüt etse bile iç kulvarı bırakmasın üzerinde dursun yeter :) seninleyim Özgür Çocuk 🐴 ✌️

3.koşu: Bir önceki yarışta riskli TEK'i bulunca tabiki (3) CANYOLDAŞI devirmek kaçınılmaz oldu. Ancak inanıyor musun cidden yıkılacağına diye soru gelirse samimiyetimle inanmıyorum. Ancak bakarsın devrilir mi devrilir (3) CANYOLDAŞ'ın rakipleri şablonumda olacaktır.

4.koşu: Son derece sevdiğim iki safkanın mücadelesinin birinciyi belirleyeceğine inanıyorum. Ne olursa olsun son düzlüğe lider dönmek zorunda olan (4) STALLION FALCON ve bunun içinden bariyer dibine yapışacak olan (1) BAYBAŞKAN arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.koşu: Safkanla aldığı son birinciliğin ders niteliğinde olduğunu düşünüyorum. Buradaki rakibini geride bırakırken son düzlüğe dönüldüğü zaman alınan avansın nasıl kullanılması gerektiği, bir jokeyin arkasında da gözü olması gerektiğini gösterdiğini düşünüyorum. Tekrar emaneti geri alan  Akın ile (1) MY WILL ilk safkanım. Tabi ki bu tercih birçoklarınız için bu yarışta (5) VALENCIA nın olması dolayısı ile riskli gelebilir. 1200 de ki yarışında photoyu geçerken pilotunun elinde oldukça avans olan safkan önde ki rakibinin ensesinden ayrılmayacaktır. Merakla beklediğim yarışta geriden gelebilecek olan (6) YELE üçüncü safkanım olup peşin hükümlü olmayıp ısrarla biraz daha görmek gerektiğine inandığım (4) RUN FOR DERYA sürprizde bulunduracağım safkandır.

6.koşu: Burada ki tercihi gördüğüm zaman o kadar mutlu oldum ki; deli gibi "ben demiştim" diye bağırmak istiyorum.:) hiç kimse inanmaz iken hep ilk safkan verdiğim (6) GÜRSU Karataş tercihi ile (4) DENİZİM ve (9) SAADIN GÜCÜ önünde ilk safkanım. Defalarca (4) DENİZİM ve (9) SAADIN GÜCÜ ile birinci gelen sihirbaz İstanbul'da son yarışını kazanan (6) GÜRSU ile ve burada birinci gelirse bu safkan için Nirvana ve bundan ötesi can sağlığı. Şimdiden merakla yarış saatini bekliyorum. Son dönemde oldukça formsuz olan Karataş'tan bu yarış ile müthiş bir geri dönüş bekliyorum.

7.koşu: (3) GOLDEN TOWER eksik koşarsa burası bence Arap saçına döner. (4) HEIWA IWA ilk rakip gördüğüm isimdir. Kalite (6) RADYOCU ve (2) WHITE HART LANE sonraki tercihlerimdir.

8.koşu: Uluslararası yarışta da tebriklerimi sunduğum safkanın bu yarışta da arkasında durmaya kararlıyım ve birinci gelmesini ve bunuda teselli ikramiyesi olarak kabul etmesini istiyorum (2) ARMANDO BANKOM dur.

9.koşu: (7) ZAĞNOS, (4) DALTON ve (3) BÜTÜNAY arasında geçmesi muhtamel yarışta süpriz safkanım (1) AKMAN AĞAdır.

10.koşu: Safkan geldi gelecek iki yarış önce jokeyi düşmeseydi iyidi :) (7) AHMİN ilk safkanım, (9) ERAYHAN ilk rakip gördüğüm isim olup devamı şablonumdadır.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-6-9-10

2.ayak: 3 tek

3.ayak: 3 /// 4-5-10-1

4.ayak: 1-4

5.ayak: 1-5-6-4

6.ayak: 6-9-4

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-5-6-4

2.ayak: 6-9-4

3.ayak: 3-4-6-2

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 7-4-3-1

6.ayak: 7-9-15-10-5-3-1-12-14

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 1-5-6

3.ayak: 6-9-4

4.ayak: 3-4

5.ayak: 2 tek

6.ayak: 7-4-3-1

7.ayak: 7-9-15-10-5-3-1-12

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

18 yorum

 1. bol şanslar

  bu habil mammadov hakkında bilgin var mı

 2. binbastar

  bol şanslar bombacı. bildiğim kadarı ile mammedov azeri- bakü kökenli jokey, zaman zaman azerbeycan’da zaman zaman da amerika’da at biniyor, murat sancal’ın antrene ettiği bazı safkanlarda tercih edimiş. a.p azerin ve caspian crown bunlardan bildiklerim, azerbeycan’da 8 de 8 yapan tjk nın da merceğindeki erden isimli safkanın da jokeyi bildiğim kadarı ile, ancak çok detaylı bilgi sahibi değilim

 3. istanbuldabolmbankolu program banko adayları çok
  6 TUĞALP 7 NOBEL PRINCES 3 CANYOLDAŞ 1 BAYBAŞKAN 4 DENİZİM 6 GÜRSU 6 RADYOCU
  4 DALTON kurup oynamakönemli
  ben içlerinden BAY BBAŞKAN CAN YOLDAŞ SEÇİP OYNAYACAGIM

  BOLŞANSLAR

 4. Bolsanlar kardeşim güzel bir program var :)

 5. Bombaci

  Selam tşk herkese günaydın bol şans. Bana da aynı cevap gelmiş. Azeri eleman iyi at biniyor, Amerika da da at biniyor idman jokeyi olarak çalışacaktı at vermişler atın geliri çar.

 6. 1.Altılı 10.80 tl

  1.2.6.9.10
  1.2.3.7
  3 TEK
  1.2.3
  6 TEK
  5.6.9
  BOLŞANS BANA :))

 7. Hee valla nere gitti yaa onbaşı :)) özledik.

 8. İkinci altılıda son ayağı bir iki atla bulan altılıyı bulur bence,çünki hangi at gelmez de niye geleceğini söyleyim :))

 9. welociraptor08

  Yaris Yeri : ISTANBUL
  Bahis Türü : 6’lı Ganyan
  Sonuçlar : /////
  Kupon :
  1. Ayak
  1 – MY WILL
  3 – PEARL GEM
  5 – VALENCIA
  7 – YOLANDA
  2. Ayak
  9 – SAADIN GÜCÜ
  3. Ayak
  HEPSİ
  4. Ayak
  2 – ARMONDO
  3 – EMPEROR SION
  5. Ayak
  HEPSİ
  6. Ayak
  10 – BOLVADİN

  BOLVADİN HERKESIN KAPATTIGI KOŞUDAKI LIMANIM

  HERKESE BOL ŞANS

 10. Tabelayı sıralı yakaladım😊

 11. welociraptor08

  HİÇ PAYLAŞMAYIZ ADMİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir