17 Aralık Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Adana’da güzel program.

Bugünkü programı ben çok beğendim. Tatminkar bir ikramiye bekliyorum.

1.AYAK : Günün ilk ayağında 4-CAZİP etkili mesafesinde favorim.3-BEST WANGO ve 5-PANGO favorinin en yakın rakipleri.Diğer şans verdiğim safkanlar şablonda.

2.AYAK : Ağır sikletine rağmen 8-SALFORD favorim.Hernekadar SALFORD ağır bassada ben sürpriz ihtimalini değerlendirmek açısından çok at yazılması gerektiğini düşünüyorum.Sıralamam şablonda.

3.AYAK : Gereğinden fazla maidende kalan 4-KOZAN GÜLÜ bana göre günün kalesi durumunda bankom.

4.AYAK : Pedigri olarak yüksek potansiyele sahip 6-GEMİCİ uygun sikleti ve etkili binicisiyle bukezde kazanmasını bekliyorum.Günün ikinci bankosu.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 6-YENİ GELİN tek veya hepsi.İki bankom olmasindan ötürü ben hepsi diyorum.

6.AYAK : Günün son koşusuda bir onceki ayakta olduğu gibi süpriz ihtimali yüksek koşu.Derece olarak 1-TEKSEN gruptan bir adım onde görünüyor.İki bankoma güvenip so  ayağıda HEPSİ yapıyorum.Az atla geçmek isteyenlere 13-BİLGEALP, 12-PÜSKÜLLÜ, 10-CANBAMKA, 11-IŞIKHAN ve 7-KARSAVUL ATEŞİ önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4 – 3 – 5 – 8 – 7 – 9

2.AYAK : 8 – 6 – 7 – 12 – 13 – 11

3.AYAK : 4

4.AYAK : 6

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : HEPSİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.