15 Aralık 2013 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 12-SÖNMEZ ESİNTİSİ yarış hayatının üç koşusundada kötü izlenim bırakmış olmasından ötürü bülten sıralamalarında sürpriz konumda olsada benim favorim.Yarış hayatının ilk koşusunda startta oyalanmasına rağmen son atakları mükemmeldi.Eğer aynı performansı startta oyalanmadan ortaya koyarsa kazanması enim için pekte sürpriz sonuç olmayacaktır.İkramiyeyi riske edebilsem tek yazardım.Favorinin en güçlü rakibi 8-KAANHAN olur.Diğer şans verdiğim safkanlar şablonda.

2.AYAK : Yarış hayatı riske giren 15-SİMETRİ pek umut veren bir safkan olmasada son koşusu olması itibariyle favorim.Uzun aradan sonra koşu görecek olmasına rağmen 3-RAMAYANA grupla başa çıkabilecek kalitede.Yine gruptan üstün görünen 13-SOUND OF STORM yarışa ortak bir diğer safkan.9-ALL IN, 1-GOLDEN WEAPON, 4-GOLDEN HOOF diğer şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK : Taylara hakimiyetini beğendiğim A.SÖZEN iradesinde 11-WINNER SIRCLE yaptığı dereceli işlerle maidene veda eden isim olur.

4.AYAK : Günün en zevkli geçecek mücadelesinde 4-DEMİRDÖVEN kalitesi tartışılmayacak bir safkan.Fakat 5-DORABEY binicisinin faktörüyle favoriye çok ciddi rakip olacaktır.Start aldığı koşularda kalitesini jakey faktörü yüzünden gösteremediğine inandığım bu safkan muhakkak dikkate alınmalı.Öte yandan kazandığı GR3 mücadeleden sonra sıkıntılı günler geçiren 11-BAHTIŞAHANE heran devreye girebilir.2-BÜREBEY ve 6-HALİSBEY güzel bir ikramiye adına şans verilmesi gerekn safkanlar.

5.AYAK : Dört aydır koşmamasına rağmen yarış hayatının iki koşusundada başarılı performans sergileyen 3-DEMİRAY etkili hazırlıklarıyla maidene veda etmeye aday ilk isim.Eğer verdiği aradan etkilenmez ise geçilmez.Galoplarında muazzam görünen 4-DISTANT LIGHT startta oyalanmayıp galoptaki performansı yarışa yansıtırsa favoriye ciddi rakip olacaktır.

6.AYAK : Günün son koşusunda form durumu iyi olan 5-LA SANTA MUERTE favorim.İyiy koşmasına rağmen bir türlü fotoyu önde geçemeyen 2-DIVINE RIVER etkili binicisiyle bukez kazanabilir.Güzel bir çıkış yakalayan 7-OĞLUM MELİH ihmale gelmez.Aynı zamanda 4-KUDRETAĞA grupla başa çıkabilecek kalitede.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 12 – 8 – 1 – 2 – 5 – 6

2.AYAK : 15 – 3 – 13 – 9 – 1 – 4

3.AYAK : 11

4.AYAK : 4 – 5 – 11 – 2 – 6

5.AYAK : 3 – 4

6.AYAK : 5 – 2 – 7 – 4

TUTAR : 72 TL

 

ALTERNATİF KUPONUM :

1. AYAK : 12 – 8

2.AYAK : 15

3.AYAK : 11 – 9 – 8 – 3

4.AYAK : 4 – 5 – 11

5.AYAK : 3 – 4

6.AYAK : 5 – 2 – 7 – 4

TUTAR : 9,60 TL

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.