Ana Sayfa / Tahminler / 27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

27 Aralık 2017 Çarşamba KOCAELİ tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

1.AYAK:
Mekan ayırt etmeksizin, uzun mesafede etkili yarışlarıyla bilinen, bu defa KOCAKAYA idaresinde önplanda görünen LADY CARINA baş tercihim olup, son koşusunu önemsemediğim ve yine Mustafa ÇİÇEK idaresinde izleyeceğim LION MASTER ve 12 Aralık tarihli KOCAELİ 1800 KUM sınavında kalite rakiplerinin az farkla gerisinde tabelanın 4.sırasında yer bulan DOHA yine Adem ASLAN idaresinde LADY CARINA’ya rakip olacaklardır.

2.AYAK:
15 Aralık tarihli KOCAELİ 1700 KUM koşusunda, şu anki grubunda bulunan bir çok ismi de geride bırakıp rahatlıkla liderliğe erişmesini bilen KING BURAK baş tercihim olup, 19 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda startta 3 boy oyalanmasına rağmen Zülfükar KARABULUT idaresinde 3.lük elde eden HURRICANE FLY ile aynı koşuda HURRICANE FLY’ın önünde Furkan KARAKURT idaresinde 2.lik elde eden OSMANİYE ÇOCUĞU, KING BURAK’ın rakipleridir.

3.AYAK:
18 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda KOCAKAYA idaresinde 5 boy farkla liderlik elde etmesini bilen, geçmişte de bu benzerde yarışlar çıkaran KOCAKAYA idaresinde izleyeceğimiz AK DIAMOND ile Furkan KARAKURT idaresinde katıldığı son KOCAELİ 1200 KUM koşusundaki performansını beğendiğim SKY MASTER birlikte tercihleyeceğim isimler olup, AMERICAN BILLION da Mustafa ÇİÇEK idaresinde hatalarından istifade etmeye hazırdır.

4.AYAK:
ASLAN ADAM… Son 2 koşusunda performansına binaen ısrarla tercihlediğim bu ismi yine İbrahim Halil KETME idaresinde bankom olarak önermek istiyorum.

5.AYAK:
20 Aralık tarihli BURSA 1900 KUM koşusunda startta 3 boy oyalanan ve güç bela toparlamaya çalışmasına rağmen, IŞKINAT – YURTTAY ikilisinin gerisinde 3.lük elde eden BERATBEY bu koşuda bu defa KOCAKAYA idaresinde grubunun en hafif sıkletinde söz sahibi konumunda olup, DÖKERBEY de Mustafa ÇİÇEK idaresinde en belirgin rakibi olacaktır.

6.AYAK:
Son koşusunu önemsemediğim, eküri ve idareci avantajını bilhassa elinde bulunduran LÜFER her açıdan önplandadır. bankomdur.

KOCAELİ

1.AYAK: 2 – 3 – 6
(Lion Master – Lady Carina – Doha)

2.AYAK: 2 – 3 – 6
(King Burak – Hurricane Fly – Osmaniye Çocuğu)

3.AYAK: 1 – 3 – 6
(Ak Diamond – American Billion – Sky Master)

4.AYAK: 1
(Aslan Adam)

5.AYAK: 6 – 7
(Dökerbey – Beratbey)

6.AYAK: 7
(Lüfer)

TUTAR: 3.24 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

Teşekkür ederim Adminim…
İbrenin bizden ve tüm yarışseverlerden yana olması dileğiyle…

ETC
Üye

ah ah ne sen sor ne ben söyleyeyim…
ibreyi aldılar götürdüler sürekli kendi şanslarına çeviriyorlar :))

Mehmet28
Üye

bol şanslar

BurunFarki
Ziyaretçi
BurunFarki

Severek , beğenerek takip ediyoruz. İlgi ve alakaniza teşekkürler. Antakya dan selamlar/saygılar

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Birinci ayak . 3.2.5.4.6
İkinci ayak . 5.3.2.6
Üçüncü ayak .1.3 5.6
Dördüncü ayak .3 tek
Beşinci ayak .6.1.3.2.4
Altıncı ayak. 1.3

Behcet Iresar
Ziyaretçi
Behcet Iresar

Gene kurdular Kocaeli yarislarini, ilk 3 ayak 1-6-5 oldu, kimse bana surekli tesaduf oldugunu soylemesin bunun…Allah bunlari helak etsin, surada 3 kurusluk heyecan yasayacagiz onu bile cok goruyorlar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.