Ana Sayfa / Tahminler / 27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

27 Aralık 2017 Çarşamba BURSA tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

1.AYAK:
Son koşusu olan 13 Aralık tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda formunda kıpırdamalar sezdiğim ve yavaştan yavaştan sinyaller veren İSMİ YİĞİT, yine Deniz YILDIZ idaresinde, yarış yaşamının ilk 3 koşusunu 2. ve 3.lüklerle tamamlayan ve İSMİ YİĞİT gibi eli kulağında olan, son koşusu olan 29 Kasım tarihli BURSA 1200 KUM koşusunda elde ettiği 3.lüğü çok önemsediğim AKÇAAĞA Onur ÖZTÜRK idaresinde tercihlenmesi gereken 2 isimdir.

2.AYAK:
Bu koşunun, son günlerin formda ismi, gözde ismi, idarecisi Onur YILDIZ’a alışık stiliyle yerinde duramayan TİRAJE’nin dışına çıkmayacağını düşünsem de MURTECİZCAN ve YOLAŞAN da eli kulağında ikili olarak TİRAJE’nin rakipleri olacaktır diyorum.

3.AYAK:
Mekan değişikliği nedeniyle pisti yadırgadığını düşündüğüm, bu nedenle son koşusunu önemsemediğim BİNBİR, önceki yarışlarına binaen Müslüm BAYDAN idaresinde ilk tercihim olup, son koşusunu önemsemediğim ESERALP ve Onur YILDIZ idaresinde binicisine alışık bir stili bulunan ve eli kulağında olan DOĞUŞAN bu koşuda birlikte tercihlenmelidir diyorum.

4.AYAK:
Son koşusunu önemsemediğim, 4 Aralık tarihli BURSA 1800 KUM koşusunda Okan GÖKÇE idaresinde grubunun kalite atları önünde fırtına gibi esen ve liderliği de 5 boy farkla elde eden KUPALIM Okan GÖKÇE ile bizzat eküri avantajını da işin içine katarsak, bankomdur.

5.AYAK:
Son koşusunda elde ettiği 8.liği şanssızlığına verdiğim ve bu nedenle önemsemediğim, geçmişte istikrarlı bir grafiği bulunan TEKMUTLU uygun sıklette grubunda adından söz ettirmeye çalışacaktır. GÜMÜŞKUŞAK ve İLBÜKE de son koşularındaki dikkart çekici performanslarına binaen tercihleyeceğim isimlerdir.

6.AYAK:
ARPELLO, istikrarlı performansını Volkan YÜCEL idaresinde sürdürebilir, alıştığı uzun mesafede bu koşuda da tabii performansını ortaya koyabilirse kazanması normal sonuç olacaktır. Bankomdur.

BURSA

1.AYAK: 1 – 4
(Akçaağa – İsmi Yiğit)

2.AYAK: 3 – 4 – 6
(Yolaşan – Murtecizcan – Tiraje)

3.AYAK: 1 – 3 – 7
(Binbir – Eseralp – Doğuşan)

4.AYAK: 2
(Kupalım)

5.AYAK: 3 – 10 – 11
(Gümüşkuşak – Tekmutlu – İlbüke )

6.AYAK: 5
(Arpello)

TUTAR: 3.24 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.