Ana Sayfa / Tahminler / 27 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

27 AĞUSTOS İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  9 - İKRAM KIZ favorim. 5 - PERFECTUS rakibidir. 2 - BEKMEZ ve 1 - ATEN GOLD plaseler. 3 - JANO GRANDE ve 6 - RAINY MAN çok atta eklenebilir.

 • 2. AYAK

  1 - RENGÜL favorim. 3 - BİLGESU rakibidir. Düzelme gösteren 2 - MAVİ BONCUK mutlaka yazılmalı. 9 - TOMRİS, 6 - DİLŞEKER ve 7 - HAYALPERİSİ plaseler.

 • 3. AYAK

  Koştuğu son iki yarışında da bekleneni veremeyen 5 - KING DROK favorim. 1 - KAFKASLI rakibidir. İyi durumu ile 2 - ESQUELA plase.

 • 4. AYAK

  Mesafesinde koşacak olan 3 - LAMBOURN bankom.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
DERVİŞ
Ziyaretçi
DERVİŞ

arkadaşlar ben koşucu_pitbull size 27 ağustos elazıg programında 3 tane banko önereceğim 1 safkan 2 altılı ganyanın birinci ayağında 9 numaralı sarçin u.demir idaresinde fotoyu önde geçecektir eger geçilirse bu tay arkasından sonlarda iyi gelecek duyumlarını aldığım 13 numaralı gülennur ve eger sıtartta oyalanmazsa 12 numaralı Munzur kızı fotayı önde geçebilir bide sabah idmanında dinç görünen 6 numaralı foçagüzeliye dikkat ama ben kuponumda banko olarak sarçin u.demir iradesinde banko ikinci banko yedili plasenin ilk ayağında diyapir n.altın idaresinde 4 birinciliğine çok yakın üçüncü banko altılı gayanın 5 ayağında 9 numaralı güleycan kızı son üçüncülüğünden sonra maiden dan çıkmasına çok yakın bu banko atlar benim kuponumda yer alacak herkese bol şanslar

NICOMEDIA
Ziyaretçi
NICOMEDIA

selam bol şans dilerim

1-2-3-5-8-9
1-3
5
3-4-6
1-3-4-7
2-5-7-8-9

yatırdığım kupon 🙂

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.