Ana Sayfa / Tahminler / 26.08.2014 İzmir altılı tahminleri

26.08.2014 İzmir altılı tahminleri

İzmir'de kalabalık ve zor koşular

1.Ayak::: Bu koşusu için yaptığı idmanları ilgi çekici iyi hazırlanan 1DEMİRAĞA başta ..galobunda beğenilen 2 CORDELYA STAR kazandığı yarışlarının üstüne koyarak rakip,4 IMPATIEND son yarışının tesadüf olmadığını kanıtlayacak kapasitede ..sürekli tabelada M.çiçekle 3 DÖNÜM NOKTASI yarışa noktayı koyabilir.

2.Ayak:::: İstikrarsız safkanların bir arada olması sürpriz gelme olasığını yükseltir çok safkan tutmakta fayda var. Bunlardan 7 DUAYEN 1 OĞLUM ÖMER 2 UNDERGRAUNDER 10 LIGHT ARCHILL 12 ALİŞKOÇ 3 KILLER RICE 5 CYPRIANA sıralaması ön planda değerlendirilmelidir.

3.Ayak::: yine mesafesinde; son yarışını aynı mesafede kazanan 1 PAMUKABLA kendini tanıyan binicisi ile sonlarda yapacağı ataklarla kazanmaya yakın ; 2 kg alan safkan beni sadece kilosu ile tedirgin ediyor bu yüzden banko yazamıyorum. Hafif kg safkanlardan iyi gruplardan gelen 11 HIZLIBERK son 2.liği ile BEKMEZKAYA 3 TUĞKAN son yarışını asla kaaale almadığım 4 İSMAİL 1 nolu PAMUK ABLA’yı rahat bırakmayacak gibi….

4.Ayak::: 1 BATUHANBEY ileride adından bahsettirecek safkan son yarışında WISHTLE gibi kalite safkan a takılan son yarışın izlerini kapatacaktır. BANKO

5.Ayak::: Bu gruba göre start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan 3 TORUN ANGEL ve Geçen sezonun flaş isimlerinden 5-ZU VERE’nin arasındaki mücaledele birinciyi belirleyecektir.

6.Ayak::: Çim piste yatkın olan 2 ALTÜTÜN Nihayet grubunu buldu galoplarında son 2 yarışı unutturacak gibi olup favorim.. Kilo sorun yaratmazsa formda m.gönültaşla 13 GÖZDE ÖZLEM ve 15 HIRÇIN KIZ PLASEDE olup sürprizde 9 BEŞYILDIZ ve 10 GONCA NİGAR benim şablonumdakiler.
herkese bol şanslar

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: erdo751

Avatar