Ana Sayfa / Tahminler / 26.08.2014 İzmir altılı tahminleri

26.08.2014 İzmir altılı tahminleri

İzmir'de kalabalık ve zor koşular

1.Ayak::: Bu koşusu için yaptığı idmanları ilgi çekici iyi hazırlanan 1DEMİRAĞA başta ..galobunda beğenilen 2 CORDELYA STAR kazandığı yarışlarının üstüne koyarak rakip,4 IMPATIEND son yarışının tesadüf olmadığını kanıtlayacak kapasitede ..sürekli tabelada M.çiçekle 3 DÖNÜM NOKTASI yarışa noktayı koyabilir.

2.Ayak:::: İstikrarsız safkanların bir arada olması sürpriz gelme olasığını yükseltir çok safkan tutmakta fayda var. Bunlardan 7 DUAYEN 1 OĞLUM ÖMER 2 UNDERGRAUNDER 10 LIGHT ARCHILL 12 ALİŞKOÇ 3 KILLER RICE 5 CYPRIANA sıralaması ön planda değerlendirilmelidir.

3.Ayak::: yine mesafesinde; son yarışını aynı mesafede kazanan 1 PAMUKABLA kendini tanıyan binicisi ile sonlarda yapacağı ataklarla kazanmaya yakın ; 2 kg alan safkan beni sadece kilosu ile tedirgin ediyor bu yüzden banko yazamıyorum. Hafif kg safkanlardan iyi gruplardan gelen 11 HIZLIBERK son 2.liği ile BEKMEZKAYA 3 TUĞKAN son yarışını asla kaaale almadığım 4 İSMAİL 1 nolu PAMUK ABLA’yı rahat bırakmayacak gibi….

4.Ayak::: 1 BATUHANBEY ileride adından bahsettirecek safkan son yarışında WISHTLE gibi kalite safkan a takılan son yarışın izlerini kapatacaktır. BANKO

5.Ayak::: Bu gruba göre start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan 3 TORUN ANGEL ve Geçen sezonun flaş isimlerinden 5-ZU VERE’nin arasındaki mücaledele birinciyi belirleyecektir.

6.Ayak::: Çim piste yatkın olan 2 ALTÜTÜN Nihayet grubunu buldu galoplarında son 2 yarışı unutturacak gibi olup favorim.. Kilo sorun yaratmazsa formda m.gönültaşla 13 GÖZDE ÖZLEM ve 15 HIRÇIN KIZ PLASEDE olup sürprizde 9 BEŞYILDIZ ve 10 GONCA NİGAR benim şablonumdakiler.
herkese bol şanslar

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: erdo751

Avatar