Ana Sayfa / Tahminler / 27.08.2017 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

27.08.2017 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Yarışa çıkacak olsada idman pisti görmemiş atlar var işin ilginç yanı üzerinde de iyi pilotlar var. Yani ya idman görmüş bize gösterilmiyor yada deyip kalıyorum. At yarışa çıkacak idman görmemiş anlam vermiyorum. Yarış hazırlığı yapan safkanlar arasında geri planda kalsa da ilk şansı vereceğim isim (3) İZYAZ dır. Uzun zamandır hazırlıkları olan safkan günün süprizini gerçekleştirebilir. İdmanlarda Show yapan bir safkan var muhtemelen yine geri planda olacak ancak dikkat çekiyor çekmesinin sebebi de galoplarını tabiri caizse el değmeden yapması. Bu safkan (4) TORERO. Son galobu ile hazır bir görüntü çizmesi ile Karakaş'a hak kazanan (5) DOMATES GÜZELİ ve görüntüsü olmasa da bana mutlaka yaz abi denilen (1) AYANHA  son şans verdiğim isimlerdir.

2.koşu: Az at koşsada enteresan bir yarış olmaya aday. İlk dikkatimi çeken safkan koşmuş olduğu 28 yarışta hiç denenmeyen ancak şimdi takı değişikliği ile dil bağı denenecek olan (3) GÖZ AĞRISI oldu. Bu tarz hamleler ile safkanlar genelde ya sonuncu olur ya uzak yapar ben riske edemedim. Son yarışında pilotaj hatasına maruz kalarak sıfır çeken (4) HİRA bu defa Mustafa Çiçek idaresi ile adından söz ettirecektir. Son yarışında startla birlikte yer tutup ilk 200 geçildikten sonra çok enteresan biçimde huylanıp korkarak hoplayıp zıplamaya başlayarak sorun çıkaran ( ki merak edenlerin yarışı seyretmesini tavsiye ederim) (1) BEYAZ KULE ve son birinciliği ile (2) BURCU SULTAN son şans verdiğim isimdir.

3.koşu: Yarışın 1000 metre olması ve yarışı süratlendirecek olan safkanın (6) KRIS ANGEL olacak olması yarışı oldukça riskli hale soktuğunu düşünüyorum. Böyle bir senaryoda geriye kalan safkanlar arasında photalaması imkan dahilinde olmayan safkan yok gibi bunu hemen belirteyim.  (6) KRIS ANGEL ın acemiliği, (1) DAYIM BENİM in kötü performansı, (3) SINCLAR ın start problemi olma ihtimali, (4) YAĞIZINOĞLU na mesafenin kısa geleceğini düşünmem kendisini tanıyan pilotu ile birlikte beni (2) HIDDEN JEWELS ile başbaşa bıraktı. BANKOM dur.

4.koşu: Her iki şartlı-1 mücadelenin de 1.altılı ganyanda denk gelmesi 1.altılı ganyanı ikramiye anlamında oldukça cazip kılıyor. Hazırlıkları ile (1) BÜTÜNAY, (2) CANYUSUF, (3) DEDEMANBEYİ ayırımsız bulunmalı Süpriz arayanlarda kızlarımız (7) KIZIM ASLI ve (8) ŞEBNEM ABLAYI yazmalıdır.

5.koşu: Son iki yarışını da çok rahat kazanan safkanın kötü koşması durumunda ne olur kestirmek zor ancak yazılarımı okuyan arkadaşlarımın hemen ihtimal vereceği gibi önceki yarışlarda hep ön plana çıkardığım safkan (2) KAZDAĞI oldu. Şimdi ben bu yarışta (4) KAFKASOĞLU nu tek atacağım ben tek atayım ki siz Süpriz de dediğim safkanı yazıp kazanın :) vallahi de böyle düşünüyorum artık. Neyse uzun lafın kısası (4) KAFKASOĞLU BANKOM dur.

6.koşu: Süpriz arayacağım koşuda tercihim hepsi olacak.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-4-5-1

2.ayak: 3-4-1-2

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 1-2-3-7-8

5.ayak: 4 tek

6.ayak: hepsi

tutar: 23.04,- TL

Not: Daha zevkli yarışlar sonrada olsa bugün keyif almadım kesin oyun yaparım ancak çok ön planda olan safkanlar var dolayısı ile tahmine devam etmek istemedim 23 liraya da zevkli iki tek buldum kanaatindeyim bu pazarda böyle olsun herkese bol şans dilerim güzel hafta sonlarınız olsun.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

32
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
inspector34
Üye

Bolşans bombacı uzun zamandır yazamiyordum

inspector34
Üye

İkinci altililin ikinci ayağında bende seninle aynı düsüncedeyim kafkasoglu ve kaz dağını ayiramadim belki aralarına haberatli derim burası 2 at şampiyon ve gogusgerenin tek diğerleri kapalı bir oyun düşünüyorum önerilerini paylaşımdan sevinirim

06 Cengo 06
Üye

Selamlar bolşanslar😊
Oynadım ve yatırdım kılıcımıda çektim 😀
1.Altılı

1,4
1,2
4 Tek
1 Tek
Hepsi
Hepsi

12.96 tl
Herkese mutlu pazarlar 😊

admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

inspector34
Üye

Önerilerin için teşekkürler bombacı kostukca göreceğiz hep birlikte ayakları düz bassin puanı sanato yu ilgilileri adeta ilmek ilmek dokudu grantekinoks tan sonra hatta onunuda önüne geçecek bir istikrar abidesi olacak buradaki atlar yanlış anlaşılmasın kötü at demiyorum ama piyano için çok kolay bir yarış olacaktır

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar Bombacı 1 ve 3 arasında kalıp 3 tek attım az daha saldıramadı

Ramazan Yılmaz
Üye

aynen hışman iki kırbaç daha vursa bu iş tamamdı :) artık sürprizi ikinci altılıda arayacağız

Ramazan Yılmaz
Üye

Şimdi izle bak Dişi Kurta neler yapacak :)

Ramazan Yılmaz
Üye

Buda altılı yatarsa beşli yaparız 😏
7//
2.4.8//
3.4.5.6//
H//
H//
1/

Ramazan Yılmaz
Üye

Zulfukar acemilik yapmazsa zor geçilir bu orjinle bi şansımı deneyeyim defim yinede :)

Ramazan Yılmaz
Üye

üçüncü ayağı niye değiştin bombacı 2.4.8 orası kuponum darmaduman oldu :)))

Ramazan Yılmaz
Üye

5.Koşu 4.8 ikili 15 lira iyi ganyan aksam sermayesi :)

admin
Yönetici

2-4 kale çıkmış yalnız :)

Ramazan Yılmaz
Üye

biz ne kaleler gördük admin hey hidi heyy :)

admin
Yönetici

Bayram şekeri geliyor :)

Ramazan Yılmaz
Üye

hatta 2/8 daha cazip :)

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.