26 OCAK 2019 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KIND OF BLUE & KAYABERT)

1.AYAK: Son koşularında 2 – GÜMÜŞKESEN arkasında beraber tabela yapan 8 – DALİCİM ve 3 – REİSOĞLU yan yana fotoya girdiler ama Reisoğlu daha iyi gözüktü. Bu ikiliden ön grubu yakın takip eden kendine şans yaratabilir. Ağır kg altında koşmaya alışkın 1 – CANKURTBEY, son koşusundaki performansı ile 6 – ÖNCÜPINAR sonraki ihtimaller olup kalan isimlerde yer kalırsa oyunumda yer alacak.

2.AYAK: 4 – KIND OF BLUE 3. kaldığı kv yarış ve sonrasında kazandığı 1400m lik yarıştaki dereceleri ile bankomdur.

3.AYAK: 2 – KURABİYE CANAVARI, 3 – NAMZET, 6 – TÜRKMENSOY ve 1 – HAKKAK favorilerim. Güzel işleri ile 9 – TURBO LOGO sürprizde.

4.AYAK: 1 – ULUKIZ %80’lere varan bir agf ile karşımızda. Sürpriz arayarak koşu gören 5 – SAHİPBEY ve iyi işleri ile 4 – MİRZALAĞA’yı kupona ekliyorum.

5.AYAK: Henüz 2. yarışında uzak kazanırken gruba yetecek bir derece çıkartan 8 – KAYABERT 2. bankomdur.

6.AYAK: Zorlu koşuya güzel galoplarla katılacak olan 5 – THE FLAMINGO ve 6 – ALTIN KAFES ikilisi favorilerim. Ekürisi ile beraber 1 – DIRTY WOMAN, 2 – PRINCESS BALOV, 3 – BLANEGIRL, 11 – PAÇİ ve 7 – BLAZING GIRL sonraki ihtimaller. Bir ihtimal hepsi oynayabilirim.

Güncelleme: mirzalaga kupondan çıkartıp son ayak hepsi oynandı.

kupon

2-3-8-1-6 / H
4
2-3-6-1-9
1-5
8
5-6-1-2-3-11-7 / H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.