26 OCAK 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Kısa mesafeli koşulardaki bitiriş dereceleri bu grup için yeterli gözüken SOLOMON’un babası birçoklarınızın hatırlayacağı gibi uzayan mesafelerde çok etkili koşular çıkartan AVANGARD isimli safkandır.Safkanın kısrak babası ise aralarında FUTURITY G1,CHAMPAGNE G1,SANFORD G3 gibi koşuların da bulunduğu prestijli koşuların galibi çok etkili bir miler olan MARIA’S MON’dur.Yani uzayan mesafe koşulları kesinlikle bu safkanın lehine olacak.Ona keza daha önceki yazılarımızda detaylı bir pedigri analizi ile mesafe tutacağını açıkladığımız KARADERVİŞ ile birlikte öncelikli olarak değerlendirilmeli.Son koşusunu kazanırken etkili gözüken PANCHMAHAL ve tatminkar performansları ile BARTOLOMEO ve BEYBORA daha sonra.

2.ayak: İlginç bir koşu.FAHRENHEIT gruptan ayrı bir safkan bu tartışmasız,ancak bu tarz öne çıkan fakat potansiyellerinin karşılığını tam olarak alamamış safkanların yer aldığı mücadeleler zaman zaman şok sonuçlar ile de neticelenebiliyor.Misli kuponlar için tek,safkan sallanırsa yalan mıydı Yaşar karakolda doğru söyler mahkemede şaşar hesabı koşu karakolda biter diyerek rakipleri sırası ile aşağıda sıralayalım.

3.ayak: BAYEMİR son koşusunu göstere göstere kazanırken ne denli formda olduğunu kanıtladı.Startla birlikte BİLDENHAN ve ARTUKLU ikilisinin ensesinde 3.sırada pusuya yatmasını beklediğim safkan düzlük başında arttırarak bugün için kendisine tek rakip olarak gördüğüm ve artık ilerleyen yaşının etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağını düşündüğüm AŞEMEZ önünde düzlüğe çıkmadan alacağı 1-2 boyluk avansı enerjisi ile finishe kadar korumayı bilip arkadan gelen sprinte dayanacaktır.Bankom

4.ayak: BECERiKLiHAN ve GREAT MASTER son fiyakalı galibiyetleri ile etkili formlarının ekmeğini bir süre daha yiyebileceklerini gösterirken finishi geçtikleri esnada ikisi de pistte alev alev yanıyordu.Biri kaçacak,diğeri uçacak ikili bitireceklerini düşünüyorum.

5.ayak: VIOLIN SONATA ilk koşusunu kenter havasında kazanırken farklı bir kumaşa sahip olduğu havası verdi,elinde fazlaca sermayesi olduğu için de derecesi tam olarak değerlendirilemiyor.HAZELEYES ve LADY CEYLIN grubun ağır ablaları.

6.ayak: Gelelim kurufasulyenin faydalarına;AKINDAĞ ve STAR SCREAM benim abaküse göre bir adım öndeler.TOO FAST Erhan ile ne zaman koşsa yazılır,Müslüm CAPTAIN CEMO demiş vardır bir bildiği diyelim,KUBİDAYI Emrah Sincan ile sessiz ve derinden geliyor,DORTMUNT bu kez etkili binici ile çok uygun kiloda piste çıkıyor olup ihmal edilmemeli,bugünkü binicisi nezaretinde güzel bir idman yapan KARAFIRAT ve kendisi ile yakından ilgilenen Hakan Yıldız nezaretinde LAWLESS ihmal edilirse cezayı seve seve kesebilecek isimler.

MİSLİ OYUN

4-1

1 FAHRENHEIT

3 BAY EMiR

4-1

1-4-5

7-3-6-8-13-12-5-10

6,72 TL

 

NORMAL OYUN

4-1-6

1//11-9-4-2-3

3 BAYEMİR

4-1

1-4-5

7-3-6-8-13-12-5-10

60,48 TL

 

GENİŞ OYUN

4-1//6-3-7

1//11-9-4-2-3-5-8

3 BAY EMiR

4-1

1-4-5

7-3-6-8-13-12-5-10

134,4 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Binba

Bay Balcı

bol sanslar binba:))

Sadık ağa

5. Koşu ve 6. Koşu ne biter ciddi bilgisi tahmini olan varsa verebilir mi?

Sadık ağa

Bana eğer gelecek atı söylerseniz size ikili yakalatırım. Ve yüzde yüz. Yeterki birinci gelecek atı söyleyin.

Sadık ağa

Adana 6.kosu kim gelir?

Sadık ağa

6gelirse}1,3,5
7 gelirse} 13
8 gelirse} 10, 7,1,2
12 gelirse} 3
13 gelirse} 11,8

Sadık ağa

7 nin arkası eksik yazıldığı için diğerine bakın bu iptal

Sadık ağa

6gelirse}1,3,5
7 gelirse} 13, 1, 2
8 gelirse} 10, 7,1,2
12 gelirse} 3
13 gelirse} 11,8

Sadık ağa

Burada önceden 6lı oyunu paylasirlardı. Ama şimdi yok nedense, ben paylaşımları neden göremiyorum. Paylaşımlarınızı burada yaparsanız sevirijm

admin

Yorumlardaki oyunları diyor sanırım.

Bay Balcı

övdüğüm atlar bir daha birincilik yüzü görmüyor.arkadaşlar gelmesini istemediginiz atları yazın .bende ona göre yorum yapayım,uçurayım onu.:))))

admin

Artuklu geldi yeter. hepsi mi gelecekti :)

Bay Balcı

yarın izmir hepsi gelecek inşaallah.
mail attım gördünmü?

admin

Yayinda

Bay Balcı

bende hala eski tahmin gözüküyor

admin

Tamamdir

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x