Ana Sayfa / Tahminler / 26 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

26 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

SPARTAN İLAYDA - DUKE OF ISTANBUL - GÖZYAŞIGECESİ 

1.AYAK : Dişilere ait  handikap mücadele rakiplerine göre kazandığı son koşusunda ki formuyla dikkat çeken ve bu rakiplerine karşı tekrar kazanmasını beklediğim 2 SPARTAN İLAYDA koşuda banko olarak gördüğüm isim.

2.AYAK : Ara sonrası koştuğu yarışlarla form tutan ve Kocaeli pistinde bu mesafede çok başarılı yarışları olan bugün çok süratli gidecek olan yarışı kendi lehine çevirmesini bilip rakiplerinin arkasına yaslanıp viraj üzerinde ağırlığını ortaya koymasını beklediğim. Son startında çok daha güçlü rakiplerinin yanında yakın ara üçüncülüğü ile koşuyu kazanmasını beklediğim 8 DUKE OF ISTANBUL koşuda banko olarak gördüğüm isim.

3.AYAK : Arapların Handikap mücadelesi günün sürpriz çıkmasını beklediğim bir koşu kısa mesafeli süratli safkanların bir araya geldiği bu koşuda risk almayıp bütün isimlere şans veriyorum HEPSİ.

4.AYAK : Ara sonrası koştuğu yarışında yakın ara üçüncü olan ve bugün uzayan mesafede çok daha fazla şansı yükselen bu rakiplerinin çok üzerinde rakiplerle mücadele içerisinde olan koştuğu yarışla nefes açan ve bugün kazanmasını beklediğim 3 GÖZYAŞI GECESİ koşuda banko olarak gördüğüm isim.

5.AYAK : Çok istikrarsız ve formlarının bir o kadar kötü isimlerin bir araya geldiği maiden mücadele de ön planda tuttuğum isimler ; 3 GOGO , 6 SAVUR YILDIZI , 2 ERKAN ABİ sıralaması başta isimler olmasına rağmen kupon bedeli açımdan bu ayak ve son ayakda da riske girmeyip HEPSİ Tercihini yapacağım.

6.AYAK : Her sonuca açık bir koşu yakın zamanda yine Kocaeli pistinde agf'nin son sıralarından bir ismin gelmesiyle hatrı sayılır ikramiye verdiğini anımsıyorum. Bugünde bu şekilde bir sonucun çıkmasını beklediğim bu koşu da ön planda tuttuğum isimler ; 11 ENE , 5 BÖRTEÇİNE, 4 LION MASTER,2 SLEVEN olsa da bu koşuda HEPSİ diyerek rahat bir yarış izlemek istiyorum.

Bütün yarış sever dost ve arkadaşlarımıza bol şanslar diler Yazdığınız isimlerin ganyan olmasını temenni ederim.

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : SPARTAN İLAYDA

2.AYAK : DUKE OF ISTANBUL

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : GÖZYAŞI GECESİ

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : HEPSİ

TUTAR : 83,16 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...