26 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: İlk yarışında rakiplerinin yanında oldukça pişkin ve gösterişli durduğunu düşünüyorum. Zaten baba tarafından benim için efsane kardeşleri var ve bildiğim kadarı ile de babası Türkiye’de ki en pahalı aşım ücretine sahip safkanlardan bir tanesi. Mesafe uzadıkça açılacak olan ciğerlerine son düzlükte bu yarış için bence dayanacak safkan yok. Kötü koşarsa yada kesilir son 200 de yürümeye başlarsa ne olacağını kestiremiyorum. Riskle başlıyorum (3) numaralı MANZARA BANKOMDUR.

2.ayak: Huyunu suyunu artık ezbere bildiğimiz tam 16 safkanın içinde bir tanesi çok etkili duruyor. Son yarışına ve bu yarışta binecek pilotuna istinaden yanına safkan yazmam imkansız. Son yarışında başlarda yarışın temposu istediği gibi gitmese de ayrıca en az 600 metre boyunca dışından yediği prese rağmen ve son düzlükte tost olmasına rağmen kazanıra giren safkan bu yarışta trafik problemi yaşamadığı taktirte bence kazanacaktır. Risklide olsa (8) numaralı DUKE OF İSTANBUL BANKOMDUR.

3.ayak: Son yarışında boyun farkı ile kazandığı yarışı tekrarlaması halinde burada ki rakiplerine ecel terleri döktüreceği kesin. Arap safkanların İngilizlere nazaran daha uzun süren form grafikleri olduğunuda düşünürsek safkanda bir süre daha ısrar etmekte fayda olduğunu düşünüyorum. (7) numaralı GÜMÜŞKUŞAK ilk safkanım.

4.ayak: Harika kısrakların bir araya geldiği yarışta gerek kalitesi gerekse performansı itibari ile aralarından sıyrılan ve birincilik için Kocaeline geldiğine inandığım safkan pisti ıslak/nemli bulursa bence geçilmez. Aksi durumda çekincelerim Yok değil (3) numaralı GÖZYAŞI GECESİ ilk safkanım.

5.ayak: Son yarışına istinaden 75 gün arasını görecek olsanız dahi safkana takip için bir çentik atmayı unutmayın derim. Son ağır çim yarışında startla birlikte arada tost olan ve darp yiyen safkan sonlarda uçmayı denese de elbette o kadar değil. Safkanın büyük sorunu olduğunu düşünmüyorum hata huyu suyu öğrenildikten sonra seriye bile bağlaması muhtemel olan (3) numaralı GOGO ilk safkanım.

6.ayak: Safkanın son yarışlarında sıfır çekmesine ve 10-15 ganyana koşmasına aldanmamanızı tavsiye ederim. Vermiş olduğu ara sonrasında 2000 ve 2100 metrede iki yarış gören safkanı eğer ben biraz tanıyorsam koşarak ve üzerine koyarak form tutmaya devam ediyor. Muhtemelen erken bir hamle ve ayrıca mesafede aleyhine görünüyor farkındayım ancak bu yarışla dikkat çekmek istediğim (6) numaralı İPSİZ KIZ ilk safkanım.

ALTILI GANYAN ŞABOLUNUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 8 tek

3.ayak: 7-1-4-2-5

4.ayak: 3-2-1-5

5.ayak: 3-9-4

6.ayak: 6-2-1-4-5-7

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans bombacı. benden sonra yorumu girsen benim pencereleri dikkate alıp oyun kurmuş derdim :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

yarın olsun da bir değerlendireyim pencereleri uyku bastırdı :)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar