Ana Sayfa / Tahminler / 26 MAYIS 2015 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

26 MAYIS 2015 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak ŞİMŞEĞİM'in süratlendireceği yarışta önde boş kalma ihtimali SONKALELİM ve ÇAKIRALP'ten dolayı çok zayıf olacağa benziyor. Startla birlikte liderliği alacak olan safkanın yarışın her metresinde bu safkanların olması ister istemez tempoyu üst seviyelere çekmek zorunda bırakacaktır. ŞİMŞEĞİM'in baskılara karşı zayıf bir safkan olduğunu bildiğimden sonlarda bu safkanların birbirini tüketmesi gerilerden etkili ataklarıyla gelip gruba hakim olmasını beklediğim (5) KAÇIN GELİYOR BANKOMDUR.

2. Ayak Yarış hayatının ilk startını ŞANLIURFA pistinde start alan o gün ağır pistte yaptığı dereceyi burada ki rakipleriyle kıyasladığımda çok önde gördüğüm (6) TURBOCU BANKOMDUR. Ayağına seri olan bu safkan startla birlikte liderliği alabilir veya RÜZGARHAN kendisinden daha inatçı çıkarsa bu safkanın hemen arkasında bekleyip düzlük dönülür dönülmez RÜZGARHAN'ı erken atlatabilirse gerilerde ki rakiplerine direnebilir.

3. Ayak Her ne kadar (2) BERTARAF gruba göre çok üstün gözükse de bu yarışta içimde geçen çok farklı şeyler olacağı. Bu safkana öncelikli olarak ANKARA pistinde başarılı yarışlar sergileyen takibimde ki (3) MAVİ MELEK, orta mesafeli yarışlarda çok etkili koşan (6) ŞANSKAYA, süratli gidecek koşuda grubun en etkili sprinter safkanı olan (1) MELİSKIZ, sürprizde ise (7) CİNCORTA ve (8) BERRAKSU yazacağım.

4. Ayak Stiline uygun grup yakalayan önde çok boş kalmasını beklediğim (6) EDEBEY favorim olacak. Etkili formlarıya (5) ATOM BOMBASI ve (2) TİRVANA, uzun mesafelerde daha iyi koşan (8) MÜJDAT BEY, form durumları çok iyi gözükmese de ön planda tuttuğum (4) YÜKSELİM ve (1) HAFİZEM. 

5. Ayak Günün sürpriz beklediğim ayağında TUCKER hariç HEPSİ diyeceğim.

6. Ayak (7) COMOGÖLÜ ve (8) KEDİGÖZÜ arasında gördüğüm yarışta bu safkanlara tek rakip olarak (5) YALÇINIM yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5 TEK

2. Ayak : 6 TEK

3. Ayak : 2,3,6,1,7,8

4. Ayak : 6,5,2,8,4,1

5. Ayak : HEPSİ

6. Ayak : 7,8,5

ŞABLON TUTARI : 45,36 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

18 yorum

 1. 1.Ayakda sonkalelim tek olur
  2.Ayakda 2-3-5-8-10 dışına çıkmaz
  3.Ayakda 4-5-6
  4.Ayakda 2-3-5
  5.Ayakda 5 JANKATIM tek olur
  6.ayakda 7 COMOGÖLÜ tek olur

 2. Szin yorumlara bakmaya sra verecem bi sikintidir ggidiyor teklerde

 3. cok forumsuzsun byceered bu kadar teklerınız tutmuyor bunu soylemeyede hakkımız var kıcıncıdır bı gerıye donup bakın bızede gunahtır ıkı tek atıyorsunuz bırı bıle gelmıyor nedır bu bızı kayıbamı oynatıyorsunuz artık ak nıyet arıyorum

  • Bycreed

   Böyle düşünüyorsanız saygı duyarım. Lakin işlerin pek iyi gitmediği de ortada. Ama altında art niyet aramanız ilginç olur açıkçası. Anlık sinirle söylediğinizi düşünüyorum bol şanslar dilerim.

  • Bu sitenin amacı oyun kurmanıza yardımcı olmak. Yazar analinizi yapar sizde kendinize pay çıkartırsınız. Her verilen altılıyı aynen oynayıp, gelmeyince yazara bilerek sizi yatırdığınızı söylemek talihsiz olmuş. Kuponlarınıza kendiniz de bir şeyler katmalısınız.

 4. By creed bir sorum olacak cevaplarsan sevinirim. Galoplar çim pisttemi kum pisttemi yapılıyor. Yoksa koşu hangi pistteyse oradamı yapılıyor cevap verirsen sevinirim. Bol şanslar dilerim.

 5. at yazmasına yazarız ama ıkı tek verırılmıs bırını bıle yıksak yıne yatıyoruz bunu demek ıstıyorum uzun zamandır verdıgı teklerın hıc bırı gelmıyor bırı bıle gelmıyor oyun oynuyoruz sıtenızı takıp edıyoruz neden elestırıyı kabullenmeyım savunmaya gecıyorsunuz donup bı bakın dogruluguna kendınıze oz elestırı yapın boyle herkes yazar ortaya saplon verır guvenırlıgı nerde kaldı tutma oranı yukseldıkce sıze olan guven buyur sıtenızde bız yarıs severlerı sucluyarak degıl tabıkı elestıracez acık olun

  • Eleştiriye açık olmasaydık yorumunuzu yayınlamazdık. Biz size eleştiri için cevap vermedik, “art niyet” aradığınızı söylediğiniz için cevap verdik.

  • Tahminlerin altında profesyonel olarak tahmin vermediğimizi özellikle yazıyoruz. Kimseden bir şey talep etmiyoruz, reklamımızı yapmıyoruz. Buradaki yazarlarda sizin gibi oyuncudur. Kendi analizini yapar yayınlar. Kapımız herkese açık, günde 3 saatimi burada yazmak için harcarım diyen buyursun gelsin.

 6. öncelikle bu siteyi 1 aydır takip ediyorum. yorumlar ve yorumcular gayet güzel yorum yapıyorsunuz. tabiki yarışsever para kazanmak istiyor. siteyi takip edenler paranın peşinde eleştiri yapmam gerekirse bende para kazanmak isterim. verdiniz tekler tutmayabilir veya önerdiğiniz atlarda gelmeyebilir. sonuçta canlı hayvan bunlar ne zaman ne olacağı belli değil. en önemlisi yaptınız yorumlar için ücret talep etmemeniz . herşeyi yorumculardan beklemeyelim kendimizde katkı yapmamız lazım. bu şekilde siteiniz iyi devam basarılarınızın devamını diler saygılar sunarımm

 7. Sayın bycreed moralinizi bozmayın

 8. Bosverin onu bunu siz yolunuza devam edin basarilarinizin artmasi temennisiyle sizi seviyorum.

Bir cevap yazın