25 MAYIS 2015 PAZARTESİ ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Güzel hazırlıkları ile BABA MEHEY(1) kazanabilir, favorim, tek atacaktım ama tay yarışında ne olur belli olmaz zaten virajı önde dönen bitiriyor Urfa’da. Pistte iyi gözüken RAHMİ DEDE(3) ve LUCY GIRL(6) rakipleridir.

2.) Mesafe ve kilo avantajı ile AĞIT HAN(6) favorim. Etkili formu ile HERKÜLES(8) mesafeyi ayarlar ise, geçen yarış tek attığımız formda ŞEVALABLA(5) devam eden formu ile tekrar kazanabilir, mesafede formunu bulan ARTUKHAN(2) ve müsait kilosu ile süprizde ARDAKUSİ(12) rakipleridir.

3.) Son KV yarışı ölçü olmayan ÇİFTÇİ SULTAN(4) favorim. Maiden’dan uzun mesafede çıkan GOLD SPEAR(5), KV ve Şartlı yarıştan sonra burada koşacak olan PRENSES BAUBA(3), boş kilosu ile ŞİRİNAHMET(8) ve uzuna yatkın olan TAHAMAAL(2) rakipleridir.

4.) Adana’da çimde yarış görüp gelen NAZZA(6) favorim. Pistteki durumlarına göre NEVAL(7) ve TALAY HAN(3) rakipleridir.

5.) İlk yarışından sonra artan formu ile İZŞAN(2) tek.

6.) Son çim yarışı ölçü olmayan CYRSTAL COVE(3) tekim.

Altılı

1.) 1-3-6
2.) 6-8-5-2-12
3.) 4-5-3-8-2
4.) 6-7-3
5.) 2
6.) 3

9 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Kemal

Bol şanslar…Emeğinize sağlık.

Ahmet Ziya

Bursa kuponu çok iyi olmuş
Adrian.
Bol şanslar arkadaşım

Metin

Urfa muhtemel ganyan bilgilerini verirmjsjnz

m emin kayglslz

Allah asklna bende 1 altll tutraylm hic tuturamadlm

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x