Ana Sayfa / Tahminler / 26 MART 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

26 MART 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Kazandığı koşusunun ardından yapmış olduğu son etkili işi ve bomboş kilosu ile WALLPAPERS -5-favorimdir.METAFORA-2- ve CRACKER BABY-3- grubun etkili isimleri, plase hanesinde öncelike şans verdiğim safkanar.LADY BUCKINGHAM-8- ve SERABIM-4- idman pistinde etkili gözüken diğer safkanlar.WIND POWER-1- ve IMMORTAL LIFE-9- bugüne kadar ortaya fena performans koymadılar.KARAHİNDİBAYA-6- henüz kapalı kutu bir çarpı da ona çekelim.

2.ayak: LITTE BIRD-4- uygun rakipler arasında favorim.ARPELLO-1- formda bir isim öncelikli rakip konumunda.İPEKKIZ-2- kaliteli bir safkan ancak çok zor kazanabilen bir isim.DİLBAR-3- süratli gidecek koşuda sonlarda sert gelecek.CARNAVAL-5-,SWORD DANCING-9-,WOW SO COOL-11- ve ULUDAĞ-10-  idman pistinde etkili gözükenler.

3.ayak: Görmüş olduğu koşunun ardından kondüsyonunu yükselten ve bu koşuda çok etkili olmasını beklediğim  WIND RUNNER-5- sevdiği pist ve mesafe koşullarında favorim.YILDIZHAN STAR-1-’ın müthiş çıkışı İzmir’de ağır abiler tarafından sonlandırıldı ancak önlerde tempo yapabileceği grupta bir kez daha şansı çok yüksek.FRENKLİ RÜZGARI-3- ve ILDIR RÜZGARI-4- yeterli sınıfları ile rüzgar yapmayın gençler burada bizim borumuz öter derlerse sürpriz sayılmaz.

4.ayak: Etkili gruplarda koşmuş olduğu ve bunların hiçbirinde tabeladan düşmeyen 4 uzun mesafeli koşudan sonra kısaya dönen BİNBİR-1- bunun avantajını muhakkak ki hissedecektir zira nasıl ki kısadan uzuna ve özellikle üst üste kısa koşulardan sonra uzun mesafeye çıkan safkanlarda bariz bir zorlanma söz konusu ise bunun tam aksine uzun mesafeli koşularda kondüsyon depolayan safkanlar bu yarışlardan sonra kısa mesafeli koşularda çok etkili performans ortaya koyabiliyorlar.Bu anlamda safkan favori olmayı hak ettiği gibi alternatif tek olarak da değerlendirilebilir.MARUFTAY-2- ve BOMBACAN-3-’ı da yazan Bursa Osmangazi Hipodromu’nun meşhur torpili ayranını söylesin arkasına yaslansın.

5.ayak: Erhan Yavuz, Gündüzeli ve Mehmet Kaya geliri yüksek isimlere atlamışlar.Birisi ganyan olacak ama hangisi, ya şundadır ya bunda..

6.ayak: BABASEYFİ-5- müthiş bir form yakaladı, safkan sevdiği pist ve mesafe koşullarında kariyerlerinin henüz başındaki aprantilerin vereceği mücadelede bir kez daha demeye yakındır.Bankom!

 

1.ayak: 5-2-3-8-4//1-9-6

2.ayak: 4-2-1-3-5-9-11-10

3.ayak: 5-1-3-4

4.ayak: 1//2-3

5.ayak: 4-2-7

6.ayak: 5 BABASEYFİ

Tutar:  28,8 TL //86,4 TL // 138,24 TL

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Rastgelsin.

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.