25 MART 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Keyifli pazarlar diler. Bütün yarış severlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Tempo yarışı yapmayı seven üç ismin önde nasıl bir sıralama yapacağını kestirmek zor kağıt üzerinde üç isminde gelirinin olduğunu da düşündüğümüzde öncelikli ayırt etmeden 1 THE BEST OF TIME , 2 AFTER DEAD , 3 KAISER SOZE başta düşünülmesi gereken isimler olup, bu üçlünün önde tempodan yıpranması durumunda sonlarda çok kuvvetli gelmesi muhtemel olan 6 HAKK HANI rakiplerini avlayabilir.

2.AYAK : Altılının içerisinde üç maiden mücadelenin yer alması ikramiye boyutunda güzel bir program ortaya çıkarabilir düşüncesindeyim. Agf tablosunda muhtemelen form durumuna da  bakıldığında 5 BERKEHAN olacaktır. F.Yüksel’den son yarışından sonra ayrılan ismin bugün şansının yüksek olduğunu düşünüyorum. İlk kez çim piste çıkacak olması ve nasıl bir yarış sergileyeceğini tam kestiremediğim için rakip olarak , Geriye alınan ve yapmış olduğu hazırlıkları oldukça etkili olan seri bir ayağa sahip 7 EYYÜPHAN, bugün ki hazırlıklarında oldukça iyi gözüken yarışın sürpriz isimlerinden 10 TOO FAST , Ara sonrası koşacak olmasına rağmen rakipleri yanında sevdiği çim piste etkili bir sonuca ulaşabilecek 9 MISTER PRESIDENT, Çim koşusunda oldukça iyi bir görüntü sergileyen hazırlıkları etkili olan 12 ELEVEN ELEVEN ve koşuda sürpriz isimlerden olarak gördüğüm bir diğer isim hazırlıkları ve çim performansının iyi olmasını beklediğim 14 SMILEY MOUNTAIN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Günün merakla beklenen Akdeniz Derbisinde üç isme şans vereceğim. Klasının ve sınıfının tartışılmaz olduğunu düşündüğüm 2 GOOD CURRY koşuda mutlak favori olup usta pilotuyla ilk şans verdiğim isim olup, uzayan mesafeyle son yarışında geçildiği rakibini yakalamak için yoğun bir çaba gösteren mesafenin uzamasıyla etkili hazırlık görüntüsüyle şans arayacak olan 4 HOT CHOCOLATE ve bu rakiplerinin yanında olmazsa olmazdan son metrelerdeki mükemmel sprint kabiliyetiyle muntazam hazırlık aşamasıyla 5 OĞLUM BERAT şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Bölünen maidenin ikinci ayağında zorlu geçmesini beklediğim koşuda hazırlıklarına bakıldığında bu rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim Ankara pistinde ki ilk çim koşusunda oldukça etkili gözüken Adana Kum pistinde koşu gören 9 THE CHABBAR ilk şans verdiğim isim olup, Çim piste farklı bir performans gösteren bugün ki hazırlıkları rakiplerine yetebilecek güçteki 6 JET BOY, Uzun bir aranın ardından koşacak olmasına rağmen çim performansı oldukça yüksek güzel pedigriye sahip 11 WAR TO DEFEAT, ilk çim koşusunda ikincilikle ayrılan çim performansı yüksek olan 8 TEKDALIN İZİ, eküri isimlerden hazırlığı güzel 10 THOR MAN ve son startında daha güçlü rakipler yanında koşan start sorununu aşması durumunda bugün ki rakiplerini çok rahat geride bırakabileceğini düşündüğüm 14 SABRE DANCE şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Dişilere ait uzun metrajlı koşuda mesafesini bulan ve hazırlıklarıyla bu rakiplerini geride bırakabileceğini düşündüğüm 6 HÜMA SULTAN ufak ve misli kuponlarda risk edilebilir. Rakip olarak eküri olarak hazır yarışa girecek olan 1 TAÇSER‘i görüyorum.

6.AYAK : Bölünen Maidenin son ayağında gelmesi durumunda oldukça cazip bir ganyanlada gelmesini beklediğim. Bugün çıkacağı ilk Çim mücadelesinde anne kan hattı itibarıyla oldukça yatkın olduğunu düşündüğüm çim piste annesinin kan hattını taşıdığını ortaya koymasını beklediğim hazırlıklarını oldukça beğendiğim özellikle idman jokeyi olan ve bugün ilk kez üzerinde yarış içerisinde de üzerinde olacak olan Müs Çelik idaresindeki 10 SUPER MARIO’yu günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK :  1,2,3,6

2.AYAK : 5,7,10,9,12,14

3.AYAK : 2,4,5

4.AYAK : 9,6,11,8,10,14

5.AYAK : 6//1

6.AYAK : 10

TUTAR : 51,84 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı Şablonum

1.ayak 2 after dead uzayan mesafelerde iyi koşuyor inşallah beni yanıltmaz banko
2.ayak 7.10.14.11.5.12
3.ayak 1.6//.2.4
4.ayak 9 the cabbar ön planda // 1.6.12.10
5.ayak 5// 1.4.6
6.ayak 11.10.3.13.12.2.8.4

Herkese bol şanslar