Loading...
Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / 26 Kasım Cumartesi İstanbul Altılı Tahminleri

26 Kasım Cumartesi İstanbul Altılı Tahminleri

Adana'da olduğu gibi İstanbul'da da az atlı bir program bizi bekliyor.

1.Ayak:  Son katıldığı koşuda rakipleri çalışırken arkada bekleme yapan elde son 200 e kadar gelen 7.KID ROCK sprinte kalktığı anda iki at arasında sıkıştı ve yol bulamadı. Son 10m de jokeyide ensesine basınca 5.olarak yarışı bitirdi. Bu sefer daha farklı koşacağına inanıyorum ve günün bankosu olarak öneriyorum.  Usta jokeyi KARATAŞ ile 1.SARIKAMIŞLI'ya dikkat.

2.Ayak: Yarış seçtirilerek koşturulan 1.BEKMEZKIZ ikinci bankom. İstanbul'gelince farklılaşan ve orjinin hakkını kum pistte veren 6.KURIA MURIA sürpriz. 9.ŞİJER bu ayağın bombası olur.

3.Ayak: 1.NURCA'nın sürdirek favori olduğu koşuda misli düşünmeyenler için HEPSİ seçeneğini öneriyorum.

4.Koşu: Bu sefer ALTINKAYA'yı boşta bırakmazlar. Yeterli nefese ulaşan 6.MAVİ FÜZE ilk atım. 5.CAZADOR ise kalitesi ile mesafeyi çıkartabilir.

5.Koşu: 2.AHLATLI bugünkü bir başka tekim. Yanına at arayanlar 1.DEMİRBAŞ'ı ve 5.SEZGİNŞAH'ı düşünebilirler.

6.Koşu: Maiden'den çıkarken 1200K 1,12 ile bitiren  8.ICE FOUNTAIN favorim. İlk rakip 5.LUDOVICO. Daha sonra 6.ESMAM ve 7.BAŞKAN NEXIA ayrılmadan yazılmalı. Bu atlar yeterlidir son ayak için.

Bol Şanslar

ALTILI GANYAN KUPONUM

KOŞU NO FAVORİ PLASE SÜRPRİZ
1.AYAK 7 1
2.AYAK 1 6  9
3.AYAK 1 3-5-4-2 6-7
4.AYAK 6 5
5.AYAK 2 1 5
6.AYAK 8-5-6-7 1
0,20 KRŞ 16 TL 63 TL
Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.