26 Kasım 2015 Perşembe Ankara At Yarışı Tahminleri (Ertanbey)

26 KASIM ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİM

BUGÜN ANKARA AT YARIŞLARINDA SEZONUN SON YARIŞI MİTİNG GÜNÜDÜR.7’LI GANYAN VE 6’Lİ GANYANI BULAN OLMADIĞI TAKDİRDE EN FAZLA BİLENLER KAZANMIŞ SAYILACAKTIR.ÇOK ZAYIF BİR PROGRAM BİR AYAKTA TEK ATARAK TÜM AYAKLARIN KAPANMASI İLE 600TL CİVARINDA PARA TUTUYOR SADECE.

1.AYAK : İstanbuldan iyi durumda gelen ve çiçeği burnunda Jokeyi H.Yıldız ile start alacak olan (5)WİLD HEART favorimdir.Fit durumda olan (1)PRENSES DEHERE ve yeni ilgililerinde son koşusunu bomba yaparak kazanan çalışmalarıda harika olan (4)LADY WİN daha sonraki ihtimallerdir.Önceki yarışlarına göre daha uygun grupta start alacak olan (3)DORLEON ve takibimdeki (2)APRİKOSE bu ayağın sigortası olur. (7)GELINEFE bomba.

2.AYAK : Bu pist ve mesafedeki son ikinciliginde güzel bir yarış çıkartan çalışmalarıda ilgi çekici olan ve tüm açıklarını kapatan (2)FÜLANE ve son sprintinde ingiliz atları gibi dereceler sergileyen (4)ŞELALE arasında geçmesi muhtemel yarışta bir türlü istenileni veremesede müthiş yarış atı Gobakbey’in anne kardeşi Kobak Kızının temsilcisi (1)GÖRGÜNCAN da bu yarışta etkili olacaktır.Bu 3 safkanın yanına at yazmak isteyenler için son sprintinde çok iyi bir derece sergileyen Kafkaslı’nın koştukça açılan yavrusu (8)KÜÇÜK SİBEL ve son koşusunu kazanarak maidenden çıkan (5)TAHRİRLİ yazılmasını öneriyorum

3.AYAK : Başarılı son yarışının ardından çalışmaları çok iyi olan eküri avantajıyla (2-5) (5)CAŞIN TORUNU ve artık kazanma kıvamına gelen (3)KIRYALAZ arasındaki mücadeleyi az hata yapan kazanacaktır. İlk startı ile tecrübe ve kondisyon kazanan gelecekte iyi yarışlar çıkarmasını beklediğim (6)KUDRETLİ, form durumu yeterli olan (1)AKAD KRALI ve ilk yarışında startta kalınca adaptasyon sorunu yaşayinca kötü bir performans sergileyen (4)KİMBUKAYA daha sonra yazılması gereken safkanlardır

4.AYAK : İki grup 2 yarışı ve bir kv7 yarışı koşarak gücünü test eden ama bu yarışlarında vasat görünmesine rağmen rahat bir yarış ile maidenden çıkan (1)KAZANCI NİZAM ve ilk yarışında rahat bir şekilde kazanarak gövde gösterisi yapan (2)KREACHER arasında kıyasıya mücade olmasını beklediğim yarışta Sürprizi (3)OCEAN EYE ve (4)GAZİSULTAN’dan bekliyorum.

5.AYAK : Günün en karışık ve zevkli mücadelesinde bu ayağın kapatılması taraftarıyım sırasıyla 3.6.1.4.5.2.7 yazacağım

6.AYAK : Kuvvetli kan hattı ile beğendiğim ve ilk yarışından beri takip ettiğim, cok ekmeğini yediğim formda safkan (1)YÜREĞİM’in kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur.Tek sorun olarak cok fazla şehir gezmesi kafamı kurcalıyor. Son 3 yarışında sırasıyla Ankara,Kocaeli ve İstanbul pistlerinde koştu.Bu neden ile rakip olarak (2)FAHRİYE HANİM ve (6)ZULÜMKAR bütçeler ölçüsünde yazılmalıdır..

Herkese bol şanslar dilerim

5.1.4.3.2
2.4.1 / 8.5
5.3 / 6.1.4
1.2
3.6.1.4.5.2.7
1 / 2.6

Ben miting günü olması sebebiyle şablonumun tamamını oynayacağım.Normal şablon 25.20 TL tutuyor

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Tahminleriniz bekleniyor Ertanbey, arayı soğutmayalım :)

Bol şanslar

George Thomas

Hoşgeldin üstad özletme kendini. Bol şanslar.

HAFİYE. 48.

selam ertanbey burdayım teşekkür
Ederim eksik olmayı inşallah tüm
Arkadaşlara çok bol şanslar rast gele

HAFİYE.48.

Ertan bey hoş geldiniz özlettiniz kendinizi
Hoş geldiniz tekrar başarılı çalışmalar
Diliyorum ve çok şanslar sayın ertan bey

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x