Ana Sayfa / Tahminler / 26 KASIM 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

26 KASIM 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara için kısır sayılabilecek bir program. Çok öne çıkan bir isim de yok, bu nedenle direkt bankomun olmadığı programda az ve öz isimlerle şablonumu kurmaya çalıştım. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Kocaeli sonrası bir kez daha şehir değiştiren fakat son iki yarışında tabela yapan binicisini değiştirmeyen 1 (PRENSES DEHERE) önceliğim. Kazanarak moral bulan 4 (LADY WİN) ve son koşularındaki derece istikrarını artık sonuca yansıtma zamanı gelen 2 (APRİKOSE) ile burayı yeterli görüyorum.

2.Ayak: Adana'da son mücadelesinden aynı mesafede 2.lik çıkaran 2 (FÜLANE) çalışmalarıyla artık kazanma zamanının geldiğini gösterir gibi. Sürpriz sayılabilecek ve çalışmalarını bizzat binicisinin gerçekleştirdiği 8 (KÜÇÜKSİBEL), değişen takı sonrası vites yükselten 1 (GÖRGÜNCAN) küçük oynayacaklara yeterlidir. Yeri müsait olanlar 5 (TAHRİRLİ), 4 (ŞELALE) ve 6 (ZİRVENİNKIZI) ilave edebilirler.

3.Ayak: Son yarışından 2.lik çıkaran Yalaz yavrusu 3 (KIRYALAZ) ve ekürili binicisine de alışkın olan 2 (EŞKBARHAN) ile bu ayağı kısa tutuyorum.

4.Ayak: Binicisiyle Adana'da güzel işler çıkaran 3 (OCEAN EYE) önceliğim. İlk yarışını kazana Aracı eküri temsilcisi 2 (KREACHER) idmanda da oldukça başarılı bir görüntüdeydi. Babadan kuma daha yatkın olması nedeniyle  4 (GAZİ SULTAN) da kuponumda yer alır.

5.Ayak: Biraz sık şehir değişikliğine maruz kalan ve buna rağmen başı dönmeyip kazanmaya devam eden 6 (İHTİYAR), ne güzel bir kazanma grafiği çizen son iki yarışında nazar değdiğini düşündüğüm 2 (FRATELLİ) yine seriyi başlatabilir. Aynı mesafede dereceli bir galibiyeti bulunan 3 (İLKNUR SULTAN)' ı ihmal etmeyip kısalan mesafenin lehine olduğu 1 (TURAP) ile burayı da noktalarız. Şunu niye yazmadın veya unuttun ihtimaline karşı dileyene kendince bu ayakta kapatmaya kadar gidebileceğini hatırlatalım.

6.Ayak: Oldukça iyi bir çalışma dönemi geçiren 6 (ZÜLUMKAR), son yarışlarında uzun mesafede istediğini alamayan tam istediği mesafeye çıkacak olan  2 (FAHRİYE HANIM) ve koşunun muhtemel favorisi 1 (YÜREĞİM)' siz kupon olmaz diyerek bugünkü son tercihimizi yapalım.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-4-2

2.Ayak: 2-8-1 /// 5-4-6

3.Ayak: 3-2

4.Ayak: 3-2-4

5.Ayak: 6-2-3-1

6.ayak: 6-2-1

Kupon Tutarı: 38,88 TL (2.Ayakta 5-4-6 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 2 (Hero Admiral) olur).

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

31 yorum

 1. Her zamanki gibi güzel bir şablon olmuş. Bol şanslar.

 2. Teksiz kupon verdin ya, çok at yazdığın yerde favorin gelir :) Rastgelsin.

  • can911

   Çok zayıf gibi görünen bir program olsa da, form ve kapasite olarak acayip istikrarsız isimler toplanmış, favorilerin bile tahmin edilmesinde epey zorlanılacak gibi, bakalım görelim hayırlısı

  • Program zayıfta olsa bir tek çıkarmak lazım sanki. Bakalım ilerleyen saatlerde bir şeyler çıkartırım belki.

 3. Kaçırılmış olmasın :)

 4. Hazır gelmişken şöyle bi kuponcuk paylaşayım da bari yarın gidip alırsın paracikları admin :))
  1.2.3.4.5.6.7 // 2 // 1.2.3.6 // 2 // 1.2.3.4.5.6.7 // 1.2.3.4.5.6.7

 5. Ramazan Geçerken mi uğradın buralarda mısın artık :) Özledik tahminlerini ve muhabbetini.

 6. Aleyküm selam ozan. Bol şanslar. Admin sende yap numaranı artık :) para vermez gibi duruyor ama belli de olmaz.

 7. can911

  Çok riske edilmeyecek program için akılcı bir şablon Ozan bey, kazançlı olsun inşallah

 8. Herkese bol şanslar diliyorum özellikle ramazana :)

 9. Adrian

  Başarılar Can kardeşim..

  • can911

   Pardon Adrian üstadım iş nedeniyle geç fark ettim sana da bol şanslar abim, saygılarımla

 10. Tebrikler üstad..

  • can911

   Teşekkür ediyorum sayın admin, George Thomas ve desteğini hiç olmadı yazılı olarak burdan ifade eden takipçilerimiz. Bu arada Yedili Ganyanı da bilmiş olduk heralde. Yanlız anlamadığım en kötü 5- 10 bin takipçimizin olduğu sitede yazarlar olarak biz elimizden geldiğince isabetli ve doğru tahminleri vermeye çalışarak sizlere kazandırmaya çalışırken, küçük bir katılımla tebrik veya teşekkürle en azından onore edilememiş olmak. Tabii ki herhangi bir beklentisi olmayan sitemizin, siz değerli takipçilerimizin en azından samimiyetinizi ifade edecek bu içten düşüncelerinizi,katılımınızı bekliyor olmak çok büyük bir beklenti olmasa gerek??? Saygılarımla

  • Ben çözemedim bu yorum konusunu. Tebrikler tekrardan.

  • can911

   Bazen olaya duygusal mı bakıyorum diyorum kendi kendime sayın admin, fakat bir zamanlar ben de burda takipçiydim. Yorum yapıp kazandıran örneğin bir Kinggok ‘a denk gelip kendim kazanmışım kadar alkışlayıp tebriklerimi esirgemezdim. Anlam veremediğim için ben de hiç olmadı biraz sitemimi ileteyim dedim.

  • 150-200 liralık kuponlarla 5’te bile kalınca şov yaptık diyerek bas bas bağırmak anca hareket getirir. Olmadı yaparım sıralı liste. Bir tarafta dereceye göre, diğerinde galoba göre. Gelen atları da kafama göre bir oradan bir buradan seçerim. Al sana başarı. Kupon nerede? Yok! Beni ilgilendirmez ben atı verdim. O da olmadı 20 tane farklı isimden kupon yaparım. İlla biri tutar(gazete tahminleri) Yazarım büyük harflerle şu kadar ikramiye verdim. Benden iyisi mi var. Sosyal medyadan 10 bini 20 bin yaparım. Kime katkım var kimseye :) 30 liralık kuponla sürekli altılı mı bulunur. Hal böyle olunca destek olmayı bırak bu sefer yazar yatınca köstek oluyorlar. Biz ziyaretçiden para kazanma yolunda olmadığımız için bu şekilde durum.

  • Birde şu var tabi, sana yorum yazmasalar da sürekli takipte bulunanlar takipçilerin yarısı yapıyor. 5 bin yeni olsa 5 bin sürekli takipte. Yorum onlarda yazmıyor ama canları sağolsun biz görüyoruz buradan.

  • can911

   Siz de ben de söyleyeceğimizi bir nebze olsun dile getirmeye çalıştık. Dediğiniz gibi hepimizin canı sağolsun, başka söze ne hacet…!!!

 11. Teprikler büyük üstat can911 az olsun bizim olsun inşallah seni kayideye alıp oynadığın (6)lıyı oynayıp tutturmuşlardır emeğine kalemine sağlık bu site gerçekçi ve özverili bir sitedir anlayan anlamıştır kimsenin kimseden hiç bir beklentisi yoktur bütün yazar arkadaşlara bizler için verdiği emeğe teşekkürler

  • can911

   Biz teşekkür ederiz İlhan bey, bir kaç kelime de olsa bizim beklentimiz sadece bu samimi olan düşüncelerinizdir…

 12. Değerli dostlar büyük emek harcıyorsunuz bunu kimse inkar edemez.derece bu galop bu altılım bu şeklinde olmadığı, aksine çok farklı kriterleri değerlendirerek, yaptığınız işin sorumluluğunu hissederek altılılar çıkarıyorsunuz. Yaptığınız yorumlardan baştan savma iş yapmadığınız belli. Sitemde haklısınız ama emin olun burada alkışlamayanlar dışarıda sizi anlatıyor. Ben yaklaşık 30 yıldır oynuyorum bu oyunu babamı siz düşünün :) o bile artık bana hergün soruyor seninkiler ne veriyor diye :)) o yüzden canınızı sıkmayın. Çok keyifli bir ortamda bence başarılı ve alkışı hak eden bir iş çıkarıyorsunuz. Saygı ve sevgiler sizlere ve tüm katılımcılara…

  • Babanıza selamımızı iletin, güzel yorum için de teşekkürler. Gönlünüze göre gelsin.

 13. Bycreed

  Can abim tebrik ederim.

 14. Adrian

  Tebrikler Can kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir