26 KASIM 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara için kısır sayılabilecek bir program. Çok öne çıkan bir isim de yok, bu nedenle direkt bankomun olmadığı programda az ve öz isimlerle şablonumu kurmaya çalıştım. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Kocaeli sonrası bir kez daha şehir değiştiren fakat son iki yarışında tabela yapan binicisini değiştirmeyen 1 (PRENSES DEHERE) önceliğim. Kazanarak moral bulan 4 (LADY WİN) ve son koşularındaki derece istikrarını artık sonuca yansıtma zamanı gelen 2 (APRİKOSE) ile burayı yeterli görüyorum.

2.Ayak: Adana’da son mücadelesinden aynı mesafede 2.lik çıkaran 2 (FÜLANE) çalışmalarıyla artık kazanma zamanının geldiğini gösterir gibi. Sürpriz sayılabilecek ve çalışmalarını bizzat binicisinin gerçekleştirdiği 8 (KÜÇÜKSİBEL), değişen takı sonrası vites yükselten 1 (GÖRGÜNCAN) küçük oynayacaklara yeterlidir. Yeri müsait olanlar 5 (TAHRİRLİ), 4 (ŞELALE) ve 6 (ZİRVENİNKIZI) ilave edebilirler.

3.Ayak: Son yarışından 2.lik çıkaran Yalaz yavrusu 3 (KIRYALAZ) ve ekürili binicisine de alışkın olan 2 (EŞKBARHAN) ile bu ayağı kısa tutuyorum.

4.Ayak: Binicisiyle Adana’da güzel işler çıkaran 3 (OCEAN EYE) önceliğim. İlk yarışını kazana Aracı eküri temsilcisi 2 (KREACHER) idmanda da oldukça başarılı bir görüntüdeydi. Babadan kuma daha yatkın olması nedeniyle  4 (GAZİ SULTAN) da kuponumda yer alır.

5.Ayak: Biraz sık şehir değişikliğine maruz kalan ve buna rağmen başı dönmeyip kazanmaya devam eden 6 (İHTİYAR), ne güzel bir kazanma grafiği çizen son iki yarışında nazar değdiğini düşündüğüm 2 (FRATELLİ) yine seriyi başlatabilir. Aynı mesafede dereceli bir galibiyeti bulunan 3 (İLKNUR SULTAN)’ ı ihmal etmeyip kısalan mesafenin lehine olduğu 1 (TURAP) ile burayı da noktalarız. Şunu niye yazmadın veya unuttun ihtimaline karşı dileyene kendince bu ayakta kapatmaya kadar gidebileceğini hatırlatalım.

6.Ayak: Oldukça iyi bir çalışma dönemi geçiren 6 (ZÜLUMKAR), son yarışlarında uzun mesafede istediğini alamayan tam istediği mesafeye çıkacak olan  2 (FAHRİYE HANIM) ve koşunun muhtemel favorisi 1 (YÜREĞİM)’ siz kupon olmaz diyerek bugünkü son tercihimizi yapalım.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-4-2

2.Ayak: 2-8-1 /// 5-4-6

3.Ayak: 3-2

4.Ayak: 3-2-4

5.Ayak: 6-2-3-1

6.ayak: 6-2-1

Kupon Tutarı: 38,88 TL (2.Ayakta 5-4-6 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 2 (Hero Admiral) olur).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
31 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
George Thomas

Her zamanki gibi güzel bir şablon olmuş. Bol şanslar.

admin

Ramazan hakikatten bir gitti pir gitti. Arada yapıyor böyle, bir 6 ay sonra geri gelmesini bekliyoruz :)

Ramazan Yılmaz

Birisi Ramazan mı dedi? :)

admin

Ramazan hoş geldin. Bombaladın yine ortalığı :)

admin

Bol şanslar

admin

Teksiz kupon verdin ya, çok at yazdığın yerde favorin gelir :) Rastgelsin.

admin

Program zayıfta olsa bir tek çıkarmak lazım sanki. Bakalım ilerleyen saatlerde bir şeyler çıkartırım belki.

George Thomas

Kaçırılmış olmasın :)

Ramazan Yılmaz

Hazır gelmişken şöyle bi kuponcuk paylaşayım da bari yarın gidip alırsın paracikları admin :))
1.2.3.4.5.6.7 // 2 // 1.2.3.6 // 2 // 1.2.3.4.5.6.7 // 1.2.3.4.5.6.7

George Thomas

Ramazan Geçerken mi uğradın buralarda mısın artık :) Özledik tahminlerini ve muhabbetini.

George Thomas

Aleyküm selam ozan. Bol şanslar. Admin sende yap numaranı artık :) para vermez gibi duruyor ama belli de olmaz.

ERTANBEY

Herkese bol şanslar diliyorum özellikle ramazana :)

Adrian

Başarılar Can kardeşim..

George Thomas

Tebrikler üstad..

admin

Tebrikler

admin

Ben çözemedim bu yorum konusunu. Tebrikler tekrardan.

admin

150-200 liralık kuponlarla 5’te bile kalınca şov yaptık diyerek bas bas bağırmak anca hareket getirir. Olmadı yaparım sıralı liste. Bir tarafta dereceye göre, diğerinde galoba göre. Gelen atları da kafama göre bir oradan bir buradan seçerim. Al sana başarı. Kupon nerede? Yok! Beni ilgilendirmez ben atı verdim. O da olmadı 20 tane farklı isimden kupon yaparım. İlla biri tutar(gazete tahminleri) Yazarım büyük harflerle şu kadar ikramiye verdim. Benden iyisi mi var. Sosyal medyadan 10 bini 20 bin yaparım. Kime katkım var kimseye :) 30 liralık kuponla sürekli altılı mı bulunur. Hal böyle olunca destek olmayı bırak bu sefer yazar yatınca köstek oluyorlar. Biz ziyaretçiden para kazanma yolunda olmadığımız için bu şekilde durum.

admin

Birde şu var tabi, sana yorum yazmasalar da sürekli takipte bulunanlar takipçilerin yarısı yapıyor. 5 bin yeni olsa 5 bin sürekli takipte. Yorum onlarda yazmıyor ama canları sağolsun biz görüyoruz buradan.

Ilhan

Teprikler büyük üstat can911 az olsun bizim olsun inşallah seni kayideye alıp oynadığın (6)lıyı oynayıp tutturmuşlardır emeğine kalemine sağlık bu site gerçekçi ve özverili bir sitedir anlayan anlamıştır kimsenin kimseden hiç bir beklentisi yoktur bütün yazar arkadaşlara bizler için verdiği emeğe teşekkürler

George Thomas

Değerli dostlar büyük emek harcıyorsunuz bunu kimse inkar edemez.derece bu galop bu altılım bu şeklinde olmadığı, aksine çok farklı kriterleri değerlendirerek, yaptığınız işin sorumluluğunu hissederek altılılar çıkarıyorsunuz. Yaptığınız yorumlardan baştan savma iş yapmadığınız belli. Sitemde haklısınız ama emin olun burada alkışlamayanlar dışarıda sizi anlatıyor. Ben yaklaşık 30 yıldır oynuyorum bu oyunu babamı siz düşünün :) o bile artık bana hergün soruyor seninkiler ne veriyor diye :)) o yüzden canınızı sıkmayın. Çok keyifli bir ortamda bence başarılı ve alkışı hak eden bir iş çıkarıyorsunuz. Saygı ve sevgiler sizlere ve tüm katılımcılara…

admin

Babanıza selamımızı iletin, güzel yorum için de teşekkürler. Gönlünüze göre gelsin.

Bycreed

Can abim tebrik ederim.

Adrian

Tebrikler Can kardeşim

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x