26 EYLÜL 2013 DİYARBAKIR ALTILI TAHMİNLERİ

1. Ayak: Bu tip mesafeli kum yarışlarında Elazıg tahminlerimde dediğim gibi maiden ve handikap 13 gibi yarışlarında potoya bakarım 0038 gibi potalar sürpriz yaparak kazanır
sonrada derizki bu safkan nasıl kazandı.onun icin HEPSİ..
2. Ayak:Zor bir koşu daha bizi bekliyor .rahat izlemek icin HEPSİ….
3. Ayak: Son koşusunu ölçü almadığım ELPECAN’ın kazanmasını bekliyorum, bence bu grupta tek yazılabilir.
4. Ayak: Güzel bir form yakalayarak son yarışını kazanan ve idmanlarında fit durumda görünen AĞASLAN’ın yine kazanmasını bekliyorum, tek yazılabilir.
5. Ayak: Uygun kilo avantajına sahip olan SOVIET STYLE ilk şanslı atım. ROYAL POWER yakın rakibi. FATE son güzel koşuları ile ihmale gelmez. MACKHALIA diğer şanslı atım olup ALSİNEM takibe alınmalı. ARLING  AYŞENİL HERMOSA iddialı
6. Ayak:  Güzel bir forma sahip bulunarak bu pist ve mesafedeki son yarışını kazanan
MİRAYBATUR kücük kupon yapanlara tek atabilir .at yazmak isteyenler şablonumdaki safkanları önerebilirim..
Her kese bol şans..
26.EKİM DİYARBAKIR..
1.AYAK: HEPSİ
2.AYAK: HEPSİ
3.AYAK: 1
4.AYAK: 5
5.AYAK: 12.7.3.10.5.6.1.9.
6.AYAK: 7/// 6.10.1.3
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.