Ana Sayfa / Tahminler / 25 EYLÜL 2013 ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ

25 EYLÜL 2013 ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ

ELAZIĞ’da neyin ne olacağı belli olmadığından form galop hepsi hikaye o yüzden yorumlarımı tuttugum safkanlar üzerine altılı catısnı kurararak bilği vermek...

1.AYAK : BYE CANIM çıktığı gibi bitirebilir.ama kısa mesafalerde başarılı olan yarış hayatına
diyarbakırda başlayan ve ilk yarışında süper  bir dereceyle kazanan ROJBAŞ DİYARBAKIR kaba kumu
ELAZIG kaba kumu gibi oldugunu düşünerek en az BYE CANIM kadar şanslı gözükmede. iki safkan bu gurup icin yeterli görüyorum..

2AYAK :Zor bir gurupla karşı karşıyayız her atın gelme şansı var onun icin tuttuğunuz safkanları yazarak altılı çatısını onarabilirsiniz.

3.AYAK :Maiden denilice ELAZIG1da potolara baktıgımda  toto 223 gibi oan safkanlar genellikle gelemedikleri ama toto 098 gib safkanların nasıl oluyorda yarışları rahat kazandıkları oluyor onun icin tuttugunuz safkanları öncelikle yazınız.

4.AYAK :idman pistinde  beğenimi kazanan kısa mesafelerde başarılı olan  calışmalarında güzel dereceler yapan KANIJE bugun bu gurubu gecer düşüncesindeyim..

5.AYAK :Sert temposuyla ATEŞHATOĞLU bu mesafede kanabilir.AKTAŞOĞLU rakibidir..

6.AYAK :Gecen adana yarışında tek atttıgım SÜRRE bugun ELAZIĞ"da koşuyor kafamda soru işareti her şey yolunda giderken neden ilgilileri istanbulda degilde ELAZIĞ "da yarış koşturmalarına karar verdi bilemiyorum..kücük kupon yapanlar banko önerebilir..büyük kupon yapanlar şablondaki
safkanları degerlendirebilir.....

Her kese  bol şanslar..

 

1.AYAK: 8.2
2.AYAK: 7.1.2.5.8.3.12
3.AYAK: 1.10.11.4.8.7
4.AYAK: 9
5.AYAK: 1.2
6.AYAK: 8///10.6.4.3.12.9.13

Tutar:40.32 tl

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.