Ana Sayfa / Tahminler / 25 OCAK 2019 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (PRINCESS DI BANKOM)

25 OCAK 2019 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (PRINCESS DI BANKOM)

Oyun kurmakta zorlandığım bir program oldu.  İlk ayak daha kalabalık, Patroniçe'nin tek olmadığı ve son ayak 7 Asikalp'in tek olduğu kupondan bu şekline evrildi. Herkese bol şanslar.

1.AYAK: Yen yıla güzel giriş yapan 2 - GÜLTEN ANA uzayan mesafede etkili sprinti ile yine çok şanslı. 40 gün ara sonrasındaki 3.lüğü ve son galopları ile 10 - SEBAHAT sert rakibidir.

2.AYAK: Zorlu koşuda agf de öne çıkan isimleri geçebilecek bir bomba gelebilir. Tercihim Hepsi olacak.

3.AYAK: Süratli geçecek yarış 4 - PRINCESS DI ve 2 - BADEGÜL ikilisine yaracaktır. Mesafenin 1200 olması sebebi ile şansımı DI'den yana kullanıyorum.

4.AYAK: Ara sonrası uygun grupta rahat kazanan 5 - PATRONİÇE yine çok şanslı.

5.AYAK: 2 - STEEL CLAW, önde istediği tempoları rahat bulmasına rağmen iki yarıştır 1 - HAVE A NICE TRIP'in güçlü sprintine maruz kalıyor. Bu ikili yine baş favoriler. Koşu gören 4 - FINDIKKIRAN ve son tabelasında içlerde bulduğu yol ile iyi çıkış yapan 8 - BIG FARRIER rakiplerdir. 5 - SINDY TIFFANY ara vermesine ve kumda ilk defa koşacak olmasına rağmen iyi hazırlıkları ile çok sürprizde düşünülebilir.

6.AYAK: Son koşularına nazaran uygun kg'da koşacak 7 - ASİ KALP favorim. Bu yarış için yapmış olduğu uzun galobunda iyi gözüken 1 - GOBEN rakibidir. Uygun kg 'su ile 10 - SURKAPI, 6 - GÜNIŞIĞI ve 2 - ESERALP sonraki ihtimaller.

Kupon

2-10
H
4
5
2-1-4-8-5
7-1-10-6-2

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.