26 OCAK 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

ADANA ALTILI GANYAN (BAY BALCI)

1.AYAK: Nispeten uygun gurupta KARADERVİŞ birincilige yakın duruyor.çok ciddi hazırlıkları bulunan BARTOLOMEO daha önce geçildiği rakibinden rövanşı alabilir.

2.AYAK: Güzel hazırlıklarıyla birkez daha KARAKUŞ diyorum.BANKO.

3.AYAK: ARTUKLU startla birlikte liderliği alıp bunu potoya taşımaya çalışacak.AŞEMEZ ve BAYEMİR’in ataklarına direnip koşuyu kazanacagına inanıyorum.BANKO.

4.AYAK: Son koşusuna bir anlam veremedigim ROYAL AVŞAR bu sefer birincilige yakın duruyor.yine formunu koruyan GREAT MASTER ciddi rakibi olacaktır.

5.AYAK: Birincilikleri görünce kafa yormaya degmez dedim.HEPSİ

6.AYAK: Bu tip ayaklarda olmasa yarış beş para etmez.işte seçtiklerim; DORTMUNT,CAPTAİN CEMO,KUBİ DAYI,LAWLEES,TATVAN BEYİ ve STAR SCREAM.

KUPON

1.) 3,1

2.) 3 ( KARAKUŞ )

3.) 1 ( ARTUKLU )

4.) 6,1

5.) HEPSİ

6.) 12,8,13,10,4,3

TOPLAM : 11,76 lira

BOL ŞANSLAR DİLERİM

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bay Balcı

Teşekkürler ADMİN

Hakan bulut

Adana
7….4.3.2…1
1.11.4.9
1.2.3
1 banko
2.1….4.7.5
10.13.1.9

baran

günaydın hakan 2.teki kım olarak önerrsnız

baran

pardon hakan bey

Bay Balcı

TEKLER HAKKINDA

KARAKUŞ

✔️ Son koşusunu burada 1400 m mesafede koştu.
✔️ 12 atın katıldığı bu koşuda son virajı net en sonuncu olarak döndü.
✔️ O kadar rahat artırarak geldi ki Hisman Çizik liderliği alana kadar bir tek kırbaç dahi vurmadi.keske hiç vurmasaydi
✔️ Ve sonuç:gurubu ayırarak kazandı
✔️ Bu koşuda bitiriş derecesi 1.40.07 oldu(zorlanmadan). bugünkü koşuda ciddi favori olan FAHRENAİT aynı pist ve mesafede önce 1.41.07 daha sonra 1.39.81 yaptığı göz önüne alındığında KARAKUŞ için gayret güzel bir derece.
✔️ Peki dereceler birbirine yakın olduğu hâlde niçin tek attım; mesafenin uzaması (Karakuş’orijin olarak uzuna daha yatkın olması, babası ŞÖVALYE, bakınız 1600 üzeri mesafede çok güzel koşuları vardır özellikle 2000m. Ve üzeri)
✔️ Evet.her ne kadar bugün üzerinde H.Cizik olmasada M.A.Solmaz ile birinciliğe uzanacagina inanıyorum
✔️ Arkadaşlara son koşusunu tekrar izlemelerini tavsiye ederim.

ARTUKLU

✔️ Son koşusu burada 2000m.mesafede idi.kilosu 61,pist sulu idi.ayagina seri bu safkanın koşusu izlendiginde sonuna kadar mücadeleden kopmadigi görülür.formda bir Oguzboylu’ya o an yapacak birşey yoktu zaten.
✔️Peki niçin tek attım sorusuna gelince; bu sefer üzerinde kendisini çok iyi tanıyan M.Bayir var (gecen koşusunda üzerinde ilk kez binenG.Kocakaya vardı).yani pilotunu bulmuş
✔️ Koşuları incelendiğinde bu safkanin en başarılı olduğu mesafenin orta mesafe (1400-1600m) olduğu net bir şekilde görülecektir.mesafesini buldu.
✔️ Yine en başarılı olduğu pistler incelendiğinde bunun Adana kum pisti olduğu görülmektedir.pistini buldu.
✔️ son güzel çalışması (27.6—-1.09.5 HC ) ve Önde rahatsız edecek bir atın da olmaması ve yine uygun kilosuyla rahat bir birincilik yapacağına inanıyorum.

Not: bunlar sadece benim düşüncem, kimseyi etkilemek gibi bir niyetim de yok .
Bol şanslar dilerim

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x