Ana Sayfa / Tahminler / 25 MAYIS 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

25 MAYIS 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

1.AYAK: Cazip Bursa programının ilk ayağında koştuğu yarışlarda bu tür mesafelerde başarılı olabileceğini ispat eden 1-BABA MUZO ağır kilosuna rağmen favorimdir. Son koşularında Baba Muzo’nun arkasında yakın ara 3. ve 4. olan 5-ASBEY ve 2-DEEP LOVE yakın rakipleri olup sürprizde İzmir’de umduğu galibiyeti bir türlü bulamayıp şansını burada deneyecek olan 6-TINASOĞLU ve her geçen gün aşama kaydeden 7-PRENS RORO yer alacak.

SIRALAMAM: 1-5-2//6-7

2.AYAK: Yamak koşuda ilk sırayı son yarışlarında sürekli tabelada gezinen ve uygun grubu bulan 4-BAYKOÇ’a veriyorum. Baykoç’a rakip olarak İzmir’deki bu mesafedeki son yarışında geliyorum diyen 10-KALAYCIKAYA ve yine İzmir’de bu mesafelerin deneyimli atı 6-BAŞYAZAR’ı öncelikli olarak görüyorum. Sonrasında ise ters mesafeye rağmen 5-KEKEÇ BEY, çeşitli pistlerde uzun kumda başarılı koşuları ile 3-GÖLGESİZ ve son 2.liğinden sonra istim üzerine getirilen 12-KIZGINÖFKE yazılmalı. 1-Diyarbeyi ve 2-Efe Yürek’e son yarışlarına oranla 11’er kilo yüklendiği için şans vermiyorum.

SIRALAMAM: 4-10-6//5-3-12

3.AYAK: 2100 metre mesafede koşulacak KV-6 koşuda daha önce buradaki rakiplerini defalarca geçen 3-EGEBEYİ bugün için çatı safkanımdır. Eksik koşacak olursa 4-Işkınat, 6-Excalibur ve 7-Kutluerinoğlu devreye girer.

SIRALAMAM: 3

4.AYAK: İlk defa koşacak taylardan çalışmaları itibariyle diğerlerinden ayırdığım 3-DRAGON FLIGHT, 4-FEARLESS ACTION, 5-THE DIFFERENCE ve 6-OGEY kuponumda yer alacaklardır.

SIRALAMAM: 3-4-5//6

5.AYAK: Son yarışlarında birbirleri ile güzel bir mücadele verip 1. ve 2. olan 2-WASAHOF ve 7-WOW SO NICE’în yanına, eski günlerini mumla aratan fakat bu koşu için güzel bir hazırlık devresi geçen 5-ILDIR BEYİ’ni yazıyorum. Yeri olan İzmir’den formda gelen 1-Utkunbaba ve 7 aylık aradan sonra pistlere başarılı bir 3.lükle dönen 3-Behramkale’yi mutlaka dahil etsin.

SIRALAMAM: 2-7-5

6.AYAK: Günün son ayağında son 2.liği ile bu gruptan ayrı tutulması gereken 5-GÖLCÜKLÜ ekonomik kuponlarda tek atılabilir. Fakat bu kadar istikrarsız atın bir araya geldiği bu grupta son performansları ile yeşil ışık yakan 2-TOLGAHAN, 3-RAY OF SUNSHINE ve 4-CARNAVAL’ı yazmadan geçemeyeceğim. Sürpriz arayanlar ise 11-Mint Copy’ye çok dikkat etmeli.

SIRALAMAM: 5-2-3-4

 

BURSA ALTILIM:

1-5-2//6-7

4-10-6//5-3-12

3

3-4-5//6

2-7-5

5-2-3-4

EKONOMİK KUPON: 17,01 TL

GENİŞ KUPON: 100,80 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin...

Hakkında PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.

13 yorum

 1. Izmir yorumunu gordum simdi supersin emeginesaglik bizleri aydinlattigin icin coktesekkurler

  • PINARBASILI

   Yorumunuz için ben teşekkür ederim, amacımız yarışseverlere yardımcı olmak. Bol şanslar dilerim.

 2. Artık 6 olsun :) Bol şanslar

 3. yavuzhan41

  Bol şanslar

 4. Bursada sağnak yağış var

 5. Bugün Bursa bankolarım
  1.ayak……5 ASBEY
  6.AYAK….7 ALİDEV

  • PINARBASILI

   Asbey bence de oldukça şanslı, Alidev’e ise hava böyle devam ederse gün doğar. Bol şanslar hocam.

 6. Yarışlar kuma alınacak sanırım. 4.9 çim pist ağırlığı.

 7. binbastar

  yarışlar kuma alınırsa ortalık karışır,ki özellikle son ayakta babaemir-8-e gün doğabilir, güncellemeler geldikçe kararımız kesinleşir, ancak nem 198, yarış saatine kadar daha da ağırlaşabilme ihtimalini de değerlendirmek lazım, egebeyi için ıslanan kum pistin pek de fazla sorun oluşturabileceğini sanmıyorum ancak gölcüklü konusunda kafamda soru işaretleri yok değil .yine de, şu anda ilk yazdıklarımız geçerli olsa da gelişmeleri dikkatle takip etmekte fayda var, tekrar herkese bol şanslar

 8. Merhaba . Son zamanlarda burada paylaştığınız tutan kupon oldu mu ? Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir