25 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bursa altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Uzun mesafeli tecrübeli Araplara mahsus handikap yarışta temkinli olmak gerektiği düşüncesiyle önerilerim biraz fazla olacak. Sıralamam son yarışını kazanarak formda olan 10 (BALKAN), henüz dört gün önceki startında sert grupta adeta bugüne hazırlık yapan 9 (UNUTULMAZ), uzun mesafe koşulara daha yatkın olan 8 (BÜYÜLÜTAY),  binicisi uyumu dikkate alındığında 4 (TOYDEMİR BATUR), sık tabela yaptığını gördüğümüz 6 (ÖZGÜRTAY)  ve sürprizde binicisiyle daha iyi neticeler elde edebilen 2 (ASİLKAN)  şeklinde olacaktır.

 

2.AYAK: Birkaç gündür aynı senaryo tekerrür ediyor. Start çıkış sorunlu taylar ve favori gösterilmeleri. Tabii ki sorunun nüksetmesi halinde yatan kuponlar veya garantici oynayanların ilaveleri ile yüz güldüren ikramiyeler. Son yarışı sonrası çalışmalarını da düzenli olarak sürdüren 8 (HOKKABAZ)‘dan söz ediyorum. Grubun üstünde bir tay fakat yanına ilave edeceğimiz isimler olacak tabii ki. İstanbul yarışları sonrası 5 aylık ara veren fakat idman pistinde hiç ara vermemişçesine bir görüntü çizen 10 (ELFİDA), takı değişikliğinin işe yaradığını son idmanıyla gösteren 2 (CANIS LUPUS) ve Dracarys,Triple Lion ve Betiferi gibi babadan kardeşlere sahip çalışmaları oldukça tatminkar KURTEL ekürisinden 1 (ALWAYS FAST)’i  ilave edeceğim isimler olacak.

 

3.AYAK: Aynı mesafedeki son yarışlarında kazandığı veya ikinci olduğu, bizzat binicisi idaresinde gerçekleştirdiği dereceli çalışmalarıyla 2 (KÜLÜNKAĞA) küçük kuponlar için alternatif tek adayıdır. Bu grupla daha önceki yarışlarında rakiplerini geride bırakan 3 (AMAZİNG LOVE)  bu ayaktaki rakip adayıdır.

 

4.AYAK: Son dönem performansı, formu ile 2 (KUTLUERİNOĞLU) bir adım öne çıkıyor gibi görünse de mesafenin uzamasıyla son idman performansıyla ve devam ettirdiği formuyla 3 (ULAKÇI), zaman zaman aldığı şaşırtıcı sonuçlarıyla 1 (DAĞKAPLANI)  ve sürpriz yapmasını beklediğim 5 (BERTUĞ)’u  da ilave ediyorum.

 

5.AYAK: Tabii ki tüm Türkiye gibi tek önerim 2 (İMPERFECTİONİST)  olacaktır. Küçük kuponlar için günün bankosudur. Fakat benim gibi yıkmak isteyenler binicisiyle adeta bütünleşen formu üst düzeyde diğer bir tay 4 (SİVEREK BEYİ) ve yaklaşık 1 yıldır start almasa da İstanbul’da bu mesafede koştuğu yarışlarında sıralı 1. ve 2. likler alan, bu pistte kayda geçen Galoplarında adeta uçan 5 (MUCH TOO MUCH) benim için kuponumda işaretlenecek isim haline gelmiştir.

 

6.AYAK: Dişilere ait handikap mücadelede önceliğim her ne kadar uzun mesafe deneyimi çok olmasa da son 1. liği ile 2 (PERFORM)  olacaktır. Uzayan mesafeye daha yatkın olan 10 (LUCKYEBRAR), mesafede tecrübeli bir diğer isim 4 (GİZEMİM), yarış dereceleri ve son idman çalışmaları istikrarlı 5 (TUĞCUYE) ve zaman zaman ters sonuçlar alabilen 8 (CAPOLAVORO) diğer önerilerim olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 10-9-8-4-2-6
2.Ayak: 8-10-2-1
3.Ayak: 2 /// 3
4.Ayak: 2-3-1-5
5.Ayak: 2 /// 4-5
6.Ayak: 2-10-4-5-8

Kupon Tutarı: 28,80 TL  (/// sonrası 3.Ayakta 3 ve/veya 5.ayakta 4-5 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum. 7’li plase yapacak olanlara 1. Koşudaki önerim 2 (BABACAN) olacaktır)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gokhan

Emegine saglik,bolsans

xcanerx01

Herkese selam
8,10,9
1,8,10
3
2
2,4
1.5,7,14

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x