25 MART 2015 ÇARŞAMBA ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Adana pistine ne zaman gelse beni korkutan bu mesafeyi de çok iyi koşan (2) ROCKS favorimdir. Son yarışı tekrarlarsa bu grubu çok rahat geçebilecek olan (14) PRENSES DİDEM, formuna kavuşan (4) LADY OSCAR, yarış gören kalite safkan (8) JAMILA, çok ters yarış beklediğim (10) AFRICAN QUEEN. Şablon tutarından dolayı 11 ve 12 nolu safkanlar şablonumdan çıkarılmıştır.

2. Ayak Her yarışı bir başka koşan ama birtürlü tamamlayamayan (13) PART LOVER favorimdir. Kalite safkan (4) EROE öncelikli rakibidir. Yarış gören kalite safkan (5) HAWKER HUNTER, çalışmalarını iyi bulduğum (3) ENRICOM, 5.likleri bile bu gruba yetecek olan (10) İŞKODRA ve bombayı (9) ASİL TAY‘dan bekliyorum.

3. Ayak Süratli safkanların buluştuğu bu grupta (9) ŞİMŞEĞİM önde kuracağı sert temposuyla favorimdir. Ekurisi İMPARATORDA son yarışı hariç epey bir formda. Tek rakibinin (4) SEZAR olacağını düşünüyorum ama ne zaman ne koşacağı belli olmayan kardeşi BAYINDIRBEY gibi dengesiz koşan (1) CAMUZAĞA.

4. Ayak Ülkemize anne kan hattından ÇAĞANTERCAN gibi kalite safkan vermiş olan ESTRELLA yavrusu (11) LADY PRESIDENT ilk startında kazanmaya yakın görünüyor. Son yarışlarıyla tırnağının ucunda olduğunu düşündüğüm (4) LASER BOY , son ikinciliğini mükemmel bulduğum (15) RENESME, son yarışında startta kalan (8) BRAVE GIRL, ters bir yarış beklediğim (1) ÇINARBAŞ ve son olarak 5 ay ara sonra koşacak olan (3) ERSÖZLÜ. İngiliz safkanlarda bu kadar ara veren bir at ne kadar kaliteli olursa olsun dinçlik yarışı bile yapamıyor bu yüzden gerilerde önerdim.

5. Ayak Gruba epeyce bir baktım lakin bankomda yaklaşacak bir tane safkan görebildim o kadar. Onuda kupon bütçesini çok arttırdığı için yazmayacağım şansımız varsa böyle gelsin. S.KAYA bu safkanı son 3 yarıştır biniyor ve safkanla çok iyi anlaştılar. 3 yarışta 2 2.lik 1 1.lik. 2.likleri bile şuanda çok formda olan CANKARDEŞLER arkasıdır. Anlayacağımız boş ikincilikler değil. Safkan ilk defa çime çıkacak ama babası EŞKBAR çim kum ayırmaz hatta çim yarışları daha iyiydi. (5) RADARCI BANKOMDUR. Rakip olarak düşündüğüm SAVAŞ ATINI yanına bütçe doğrultusundan dolayı yazmayacağım.

6. Ayak Aslında burada herkes ekürisi KARA MAHMUT için bahis yapsa da. Ben Orjin olarak çok kaliteli olan safkan (10) EL CAFATENİN yarışı kazanacağı düşünüyorum. BANKOMDUR. Safkan zaten kendini ilk yarışında kanıtladı. Çalışmaları da çok iyi. Bu safkanın önünün açık olduğunu düşünüyorum. Ayakları düz bassın diyelim.

 

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,14,4,8,10

2. Ayak : 13,4,5,3,10,9

3. Ayak 9,4,1

4. Ayak 11,4,15,8,1,3

5. Ayak 5 TEK

6. Ayak 10 TEK

ŞABLON TUTARI : 32,40 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Saim

Super bir site bun dan sonra buradayım

halil

Altilin çok iyi kardeşim bol sans

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x