Hızelbeyi - 2006 / Veliefendi Hipodromu'nda çim pistte 2 bin 400 metre mesafede yapılan 3 yaşlı 22 İngiliz safkanın katıldığı koşuda, Kadri Daşkan'ın sahibi olduğu “Hızelbeyi” isimli safkan, son 200 metredeki atağıyla foto finişle birinci oldu. Hızelbeyi, 2.27.60'lık derecesiyle ilk sırada yer aldı. Yarışta 2. sırayı jokeyi Ertül Cankılıç ve Özen Adalı'nın sahibi olduğu “Annosh” isimli safkan, 2.27.61'lik dereceyle, üçüncülüğü Kemal Kurt'un sahibi olduğu “Bors” isimli at, 2.29.48'lik dereceyle jokeyi Mehmet Kaya ile elde etti.

25 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri

25 Haziran 2014 tarihinde İstanbul Veliefendei hipodromunda yapılacak olan koşular için altılı tahminlerimde son iki ayak bankom. 

1 – AYAK:  10 – FOSFOR favorim. 3 – HİSARGÜL sert rakibidir. 6 – AYGÜLÜM plase. 7 – HIRÇINKAYA ve 9 KARAGÜZEL çok atta yazılır.

2 – AYAK: 10 – FULL ANGEL favorim. 7 – MY OCEAN, 1 – AQUIESTO, 3 – GREEN TIME, 11 – LOLION, 9 – ALKYLONE, 6 – MIZZEN OF TURKEY ve 2 – FIBNAL TRY rakipleridir.

3- AYAK: 2 – MAGIC SLIPPER favorim. Koşu gören 1 – MY SONG ve 9 – GECE RÜZGARI rakipleridir. 7 – TURKIHS EMPIRE ve 4 – CANIS MAJORIS plaseler.

4 – AYAK: 1 – MYTHOGENIC ve 2 – NEARLY GREEN ikilisi favorilerim. 4 – YENİSEİ ikilinin kapışmasından faydalanabilir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.