Popular Demand - 2005 / At yarışlarında, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına bu yıl 79.'su düzenlenen Gazi Kupası Koşusu'nu, Halis Karataş'ın jokeyliğini yaptığı ''Popular Demand'' isimli safkan kazandı. Veliefendi Hipodromu'nda çim pistte 2 bin 400 metre mesafede yapılan, 3 yaşlı 22 İngiliz safkanın katıldığı koşuda, Gülsüm Eliyeşil'in sahibi olduğu ''Popular Demand'' isimli safkan, son 100 metredeki atağıyla 2.29.43'lük dereceyle birinci oldu. Yarışta 2. sırayı jokeyi Selim Kaya ile Edip Çizmeci'nin sahibi olduğu ''Mahalle Çocuğu'' isimli safkan, 2.30.07'lik dereceyle, üçüncülüğü Musa Demirsel'in sahibi olduğu ''Caribou'' isimli at, 2.30.11'lik dereceyle jokeyi Ertül Cankılıç ile, döndüncülüğü ise Ersan Özbelge'nin sahibi olduğu ''Golden Sun'' isimli at, jokey Sadettin Boyraz ile ve 2.30.14'lük dereceyle elde etti.

24 Haziran Ankara Altılı Tahminleri

24 Hazrian Ankara pistinde yapılacak olan yarışlarda 2 bankom var.

Altılı tahminlerim ise;

1-AYAK:  7 – BURSIBUR favorim. 1 – CAPTAIN PARIS, 3 – KAMKAM ve 2 – MOLU BEYİ plaseler.

2-AYAK:  9 – BAHABEY favorim. Formunda ilerlemeler olan işleri çok iyi olan 2 – YUNUS SU ve 6 – ENSARHAN rakibidir. 8 – EŞKBERAĞA, 1 – DEMİRİZ, 5 – ATEŞKARTALI ve 3 – HİLVANLI ZEYNO rakipler.

3-AYAK:  1 – DISCERNIBLE bankom. 3 – HUMA KUŞU rakibidir. 7 – TORUN CALLAS beklenen çıkışını bu yarış yapabilir. 2 – SHARK ATTACK plase.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.