25 HAZİRAN 2019 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Bu defa farklı bir şey deneyelim. Safkanları eleyerek ilerlemeye çalışayım bakalım ne çıkacak? (1) ASİL RÜZGAR ve (3) PRATİK NEVZAT yarışı 1-2 de forse edecek. (3) PRATİK NEVZAT ara sonrası iki yarış gördü. Çok kötü bir görüntüsü olmasa da yeterli değil. Kaldı ki kilosu ne olursa olsun kafaya oynayacak bir (1) ASİL RÜZGAR var. Dolayısı ile hangisi kafayı alsa diğeri nefesini ensesinde hissedecek. Rahat olmayacak bu iki safkanı da eliyorum. Geriye kalan safkanlar içinde (8) GÜRDEMİRKIR yeterli performansı yok onu da eliyorum. Geriye kalan safkanlar içinde (2) numaralı YAKUTİYE bir Kaya’lar klasiği olarak bir ayda dördüncü yarışına çıkacak. Bu safkanın form durumu iyi ve bu grup için yeterli avansı olduğunu kabul ediyorum. Ancak dediğim gibi hem çok sık koşturuluyor, hem de bu defa alt grupla arasında kilo farkı yedi kiloya kadar çıktı. Riskli bir hamle olduğunun farkındayım ancak ben bu safkanı da eliyorum. Geriye dört safkan kaldı. Bu safkanlar için de bir tane (6) TETİNA dişi safkan. Kendisi uzun mesafe atı olsa da dişilere ait mücadeleler de kollamakta daha fayda var diye düşünüyorum. Bu safkanı da eliyorum. Geriye üç safkan kaldı. Bu üç safkanı ayırmak hemen hemen imkansız gibi bir şey. Zaten yeterince buraya kadar risk aldığımı düşünüyorum. Dolayısı ile daha fazla sineğin yağını çıkarmayacağım. (7) BABADAĞINOĞLU, (5) BAYÇINAR, (4) ACARTÜRK şans tanıyacağım isimler olacak.

2.ayak: Serdar Adalı’nın sahibi olduğu safkanların hem kalite olduğuna hem de bir o kadar da hazır olduğuna ve resital için piste çıktığına inanıyorum. Ancak (9) numaralı WIND her gördüğü yarış daha da hazır durmama geliyor. Dolayısı ile tecrübesi ile ekarte edebilir. Ben bu yarışı (4) MALA MOJA ve (9) WIND ile birlikte riske edeceğim.

3.ayak: Kalite anlamında iki safkanın ön planda olduğuna inanıyorum. Bunlardan bir tanesi (2) CUCUPA bir diğeri ise (5) LIFE IS A PARTY. Bu iki safkan da şu ana kadar rüştünü ispat etmedi. Ancak belirtmem gerekir ise ister bu yarışta gelsin isterse gelmesin sorun değil hiç olmadık yerde adamın eline pimi çeker bombayı bırakır. Bu iki safkan da dişi ve mesafe 2000 ayrıca da Ankara kumu olduğunu da belirteyim. Dolayısı ile aldığım riski varın siz düşünün. Buraya kadar bu şablon ya üçte sıfır çeker ya üçte üç. Ben bu ayağı da garantiye almayacağım ve yanına at yazmayacağım. Bu iki safkanla riske edeceğim.

4.ayak: Yarın geri planda kalacak bir safkanla başlayacağım. Eğer yazımın sonuna doğru iyice gaza gelir de kendimi durduramazsam bahsedeceğim safkan muhtemelen tek kalır. :) Ankara’da ki son yarışında ilgilileri biz ne yaptık da bu atı Ankara’ya bu zamana kadar getirmedik diye dizlerini dövmedi ise ben bir şey bilmiyorum. Son yarışına kadar bu safkana hiç binmeyen Müslüm yarış içinde ne yapması gerektiğini de şaşırdı. Safkan da bir o kadar şaşırdı. Son 800 e 10 safkan da 10. yine son 600 e sonuncu dönen safkan neredeyse diyebilirim ki 1000 metre boyunca sprint attı. O kadar kötü binişe rağmen canını dişine takan safkan yarıştan yakın ara dördüncü ayrıldı. Uzayan mesafe ile birlikte kendisinden son derece üstün görünen rakiplerinin önünde risk almak istiyorum. Evet nedense bugün risk anlamında durmak bilmiyorum. Daha doğrusu kendimi durduramıyorum. Bir kez daha Müslüm’ün deklare olduğu (6) numaralı GADDARA çok riskli de olsa BANKOMDUR.

5.ayak: Ön planda olacak safkanlar olda da süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: Buraya kadar şablon 6 lira 72 kuruş. Eee artık müsade edin de HEPSİ diyeyim. Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-5-4

2.ayak: 4-9

3.ayak: 2-5

4.ayak: 6 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı.

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar BOMBACI
Isminin Hakkini Sonuna Kadar Haketmişsin

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadašlar
Ankara
1. Košu 8,1,5,2
2. Koşu 2,3
Altili Ganyan
1. Ayak 2,4,6,7
2. Ayak 9,3
3. Ayak 1 BEYBORA BANKO
4. Ayak 1,2,3,4,5,6
5. Ayak 1,2,3
6. AYAK HEPSI

cico

1ayak.hepsi
2ayak.1.3.8.9
3ayak. 1.2.7
4ayak. 4.7
5ayak.3.4
6ayak. Albuse tek

Adalim

Birinci dörtlü
1
1.3
3.
1

Adalim

Bol sanslar bu arada,yazmayı unutmusum

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x