25 HAZİRAN 2019 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : 4 ay aradan sonra koşan BAYÇINAR (5) o yarışında 3. oldu, YAKUTİYE (2) çok sık koşuyor, Samet BABADAĞINOĞLU (7)’nu bir türlü götüremiyor, ACARTÜRK (4) bence Müslüm kendi binerdi, PRATİK NEVZAT (4) belki Akın ile iyi koşabilir, bu elemeleri yapıp risk alıp safkanı tek yazıyorum.

4. Koşu : Gruba göre iyi durumda olan WIND (9) i dileyen tek yazabilir. SERAP GIRL (8)‘ün son yarışını izledim Akın sonlara kadar mücadelenin içinde kalıp atı denedi sonlarda enseye basıp atı en geride bıraktı, bu sefer tehlikeli bir yarış yapabilir, ilk yarışında 3. olduktan sonra 68 gündür koşmayan ÖZEL (7) bugün ilave olarak DB takısı ile yarışacak ve son olarak ADALI ekürisine ait MALA MOJA (4/1) ekürisi ile yazılabilir.

5. Koşu : Bu tarz koşularda genelde çok karışı gibi gözüksede favori ya da plase atlar geliyor. Son kısa mesafeli yarışını kazanan BEYBORA (1) ağır kilosuna rağmen yine de kazanabilir, favorim. CUCUPA (2) rakibidir.

6. Koşu : Ekürisinin de yardımı ile FLYING BIRD (4/5) bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

7. Koşu : Uzayan mesafede MAHZUNKRAL (3) favorim. Sırası ile ŞİMŞEKBERK (1), ASRASYAD (2) ve Samet ile 4’te 2 yapan ŞERAHLIKIZI (4) sert rakipleridir. NURAYŞA (6), ROZA ATEŞİ (5) ve  DUYGUM (7) da eklenir.

8. Koşu : Son 1600 metre yarışını seyredin sonlarda atak yapacağım derken duvara toslayan BATHSHEBA (4) uzun mesafede iyi koşan bir safkan olup bugün Hişman ile yarışı koparıp gidebilir, ALTERNATİF tekim. Güvenemeyenler AYBÜKE (5), WELKIN (9), ALBUSE (7), ANALUX (8), SPREAD THE JOY (2) ve/veya VICTORY CRY (6) eklenebilir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 5
2.Ayak : 9     ///  8-7-4
3.Ayak : 1-2
4.Ayak : 4
5.Ayak : 3-1-2-4   ///  6-5-7
6.Ayak : 4     ///   5-9-7-8-2-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Topuz

Bol şanslar.yazdığın gibi gelsin. Roza ateşi Analüx guzel ganyanlar

admin

Bol şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x