adana altili tahminleri bombaci

25 EYLÜL 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Adana altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Müzmin maiden (4) EUPHRATES yine uzak ara AGF çıkacaktır ve benimde ilk safkanım. İlk rakip gördüğüm isimler (3) ERSEZAR ve (7) ALEV KARTALI olup yarışın süprizini (1) ALTINKAFES ve (6) PERKBEY’den bekliyorum.

2.ayak: Sorunlu birçok safkanın biraraya geldiği yarışta son yarışları ile form tuttuğu belli olan safkan son yarışında kum koştu öncesinde kısa mesafe koştu. Şimdi ise gerek pist gerek mesafe gerekse rakipleri oldukça uygun görünüyor. Aklımda ki tek soru işareti yavaş gitmesi muhatamel yarış temposu. Bu görevi yani yarış temposunu hızlandıracak safkanın da (6) MY GAIN’in almasını bekliyorum. Bu konuda yanlışta tahmin yürütüyor olabilirim ama çok enteresan şekilde tercihli kulvar kullanan safkanın üzerinede Müslüm Çelik’i alması ile bu yarışa birincilik için çıktığı çok belli. Genel anlamda baktığımızda H-14 mücadele olması ve problemli safkanların olması münasebeti ile kalabalık geçilmesi gereken bir yarış. Benim bu hamlem tamamen ikramiye yönelik olacak. Yarın AGF oranlarını gördüğümüzde zaten bu hamlem çok açık ortaya çıkacaktır. Son düzlüğe en dıştan döneceğini düşündüğüm (7) LHAZAREEN in son 300 de gruba hakim olmasını bekliyorum çok risklide olsa BANKOM dur.

3.ayak: Türkiye standartları için kıskandıracak bir orjine sahip olan (2) FELEROF kum-çim ayırt etmeden koşmaya devam edecektir. İlk birinciliğinde beyaz bayrak ayna yapan safkan ikinci yarışında bekleme yaparak kazandı. Her hali ile ne kadar yetenekli olduğu belli olan safkan her pist ve mesafede iyi koşmaya devam edecektir alternatif BANKOM olup rakipleri şablonumda olacaktır.

4.ayak: Belli bir süre verdiği aradan sonra üç yarış gören safkan bu yarışa oldukça iddialı çıkacaktır diye tahmin ediyorum ve (2) PISCES ilk safkanım. İlk rakip gördüğüm isim maiden birinciliğinden sonra H-15 te birinci gelen (4) HOLDING VICTORY olup (1) HALLAÇOĞLU ve (7) SPARTACUS sonraki tercihlerimdir. Yarışın süprizini ise (8) MY COST tan bekliyorum.

5.ayak: (2) VİCDANSIZIN ağır bastığı yarışta ilk rakip gördüğüm isim (3) BABA METİN dir. (7) GÖZYAŞI TAŞI sonraki tercihim olup rakip gördüğüm isimler (6) MALTA ŞAHİNİ ve (4) SERKAN AĞA dır.

6.ayak: (12) ÜZÜM BAĞI nın çok ağır bastığı yarışta (8) AL TURBO ve (11) ŞİVENÜMA ilk rakip gördüğüm isimler olup (6) YELKİN ve (4) KARABEY süpriz beklediğim isimlerdir. Herkese şimdiden bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4 /// 3-7-1-6

2.ayak: 7 tek

3.ayak: 2 /// 1-9

4.ayak: 2-4-1-7-8

5.ayak: 2-3-7-6-4

6.ayak: 12 /// 8-11-6-4

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 4 tek

3.ayak: 7 tek

4.ayak: 2-1-9

5.ayak: 2-4-1-7-8

6.ayak: 2-3-7-6-4

7.ayak: 12-8-11-6-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28

daha okumadım ama bol şanslar. programa bakmadan yorum okumak iyi olmuyor :)

Cevdet

Seni bekliyorum bursa icin

COMMANDANTE

Adanada beni takip et sen yeter abi uğraşma kimseyle :)

06 Cengo 06

Bolşanslar Bombacı kardeşim,Mehmet28 gibi bende programa bakmadan yorum okuyamıyorum :) Bursa yorumu yapacak yokmu bursada güzel bugün.Herkese mutlu bol kazançlı haftalar dilerim.

ERTANBEY

Lahazaren gelmez Bombacı bey :) OKEY OKEY OKEY 😂😂😂

COMMANDANTE

Holding kuruyorlarmış Adana’da kesin bilgi at fava bekle :)

06 Cengo 06

Çok tşk ilgine bombacı kardeşim.

06 Cengo 06

BURSA 1.ALTILIM

9.10
1.2.3.4.5.7.8.9
4 TEK
3.4.8.9
1.4.7.9
4 TEK

15.36 TL

Erkan

Bol şanslar kardeş..

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x