25 EYLÜL 2017 PAZARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ %2 AGF BANKO (ÖZGÜN)

Adanada bir bomba tekim olması nedeniyle sizlerle paylaşmak istedim. Herkese bol şanslar..

1.AYAK: Maiden mücadeleyle güne başlıyoruz. Günün ağır favorilerinden olan, kazanma özürlüsü isim 4-EUPHRATES’in yine kazanamadığı takdirde altılı ilk ayaktan bir nebze olsun oynayabilir düşüncesindeyim. Ben çok atla geçeceğim. Bütçesi müsait olanlar Hepsi yaparak başlamalı. Ben 3 isim dışarda bırakıyorum. Şans sırasına göre sıralamam şablonda olacaktır.

2.AYAK: Son yarışında dilden dile dolaşırken, birçok kesiminde kuponlarında banko olarak kullandığını bildiğim, ancak o gün benim kuponumda olmamasına rağmen dikkatli şekilde takip ettiğim isim olan ve kendi takip listeme “kendisine uygun bir grup ve orta mesafeli bir yarış bulduğunda, sürpriz konumda olduğunda kesinlikle değerlendir” diyerek not düstüğüm; şuandaki AGF oranının %2 olduğunu görünce şaşırdığım ve hemen programa sarıldığım… Adananın başarılı, tempo ve kaçak at binicilerinden olarakta takip ettiğim A.Kaçmaz idaresinde bugün günün en büyük sürprizine imza atmasını beklediğim 11-OKEY benim 1. BANKOMDUR..

3.AYAK: Hertürlü şartta koşabilme özelliğine sahip olduğunu koştuğu yarışlar ile gösteren, son yarışında burdaki rakiplerinin bircoğunu rahat bir şekilde geride bırakırken bence biraz daha üst gruplara göz kırpan 2-FELAROF birkez daha kazanacaktır. 2.BANKOMDUR.

4.AYAK: Kum piste çıkınca cok farklı yarışlar koşmaya başlayan, son kazandığı yarışıyla tam bir kum atı olacağım sinyallerini veren 4-HOLDİNG VİCTORY ilk sıradan kuponlara yazılmalıdır. Yine pisti seven isimler 1-HALLACOĞLU, 2-PISCESS en yakın rakibi konumundaki isimlerdir. Elazığda koştuğu başarılı yarışlar sonrasında Adanaya gelen ve daha hafifleyen kuma çıkacak olan eküri destekli 7-SPARTACUS ve bombacı jokeyi idaresinde formunu geliştiren 8-MY COAST ile bu ayağı geçiyorum.

5.AYAK: Ağır kilosuna rağmen bu gruptan bir tık üstte olduğunu düşündüğüm 2-VİCDANSIZ kilosuna rağmen sevdiği mesafede ilk atımdır. Önde boş kalması yada düzlük üzerinde doğru yerde yürümesi durumunda aynayı ilk görecek isim olduğunu düşündüğüm 5-YILDIZ GÜZELİ ilk rakiptir. Kazanmada cok zorluk çeksede ne yapacağı belli olmayan 3-BABAMETİN, son ışık saçan ve geç kalan hücumları dikkatime takilan 6-MALTA ŞAHİNİ, ara sonrası yarış gören ve kondisyon depolayan, butür uzun mesafeli çim yarışlarındaki başarısını hatırladıģım 8-ÖMERHANBEY ile geçilebilir bir koşu görüyorum.

6.AYAK: Cim piste çıkınca farklı yarışlar sergileyen ikili 8-ALTURBO ve 12-ÜZÜMBAĞI ilk sıradan kuponlara yazalım. Son koşuyu yine iyi olan ve farklılaşan 11-ŞİVENUMA, yakın ara tabela dısı kaldığı yarış sonrası 6-YELKİN, Kaizbert temsilcisi olmasi yanısıra ara sonrası gördüğü koşu ile 4-KARABEY ile günü noktalıyorum. Yeri olanlar, İstanbulda bir koşu gördükten sonra ara veren, ancak ben araştırmalarımda galobunu götmediğim için kuponumda yer vermediğim 7-AFRİN ilavesi yapabilir.

ALTILI TAHMİNİM

4-7-1-2-3-8-6-5-12
11 OKEY
2 FELAROF
4-1-2-7-8
2-5-3-6-8
8-12-11-6-4 // 7

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

06 Cengo 06

İlk ayak hepsi ikinci ayak 11 tek çok at çok at yaptım kardeş hayırlısı bakalım.

admin

Gelse süper olacakmış. Tebrikler. Ertanbey’e de selamlar buradan :)

Ümit

Abi 4tek11tek girdik son anda yarışı verdik hayırlısı

06 Cengo 06

Zaten altılı cacık oldu sıkıntı yok 😊

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x