25 Ekim Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Tekim üçüncü ayakta.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan günün üçüncü koşusu süprize açık.Çim kum ayırt etmeden başarılı koşular çıkartan 4-AKGİRAY benim favorim.Orjin olarak koşuya uygun 6-YENİ BEN yazılası gereken diğer safkan. 11-OSMANBABA, 9-HİSARGÜL, 5-AKILLI KIZ ihmal edilmemeli. Üç aylık aradan sonra koşu görecek olan 7-AZADBEY 1.53.46 lük dercesiyle yarışa ortak olabilir. 10-EZRA SÜPRİZ

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağı 3 yaşlı arap safkanların maiden mücadelesinde 9-NURLUCA ön plana çıkıyor.İlk kez çime piste çıkacak olan 2-BALBÖCEĞİ kumda olduğu gibi çimde başarılı koşarsa maidene veda edebilir.Bursa koşularında oldukça başarılı olan OĞUZ EREN idaresindeki 6-KAR GÜZELİ diğer şans verdiğim isim. 11-YÜKÜNGEL, 5-GAYEATLI süpriz.

3.AYAK : İyi koşmasına rağmen bir türlü istediği birinciliği alamayan 7-HATİPOĞLU fotoyu önde geçer diyorum bana göre günün en sağlam teki.Rakip arayanlar 1-ALL IN ve eküri desteğiyle 8-TİNNO ekleyebilirler. 10-COLTS NECK bomba.

4.AYAK : Altılı ganyanın 4.ayağı bana göre biraz karışık denk safkanlar birarada. 2-BİR UMUT mesafeden eklenmezse önde kuracağı tempoyla beyaz bayrak ayna yapabilir.Mesafeden etkilenmesi durumunda 4-DONNIE BRASCO, 1- KÜLÜNKOĞLU ve 6-SİVEREK BEYİ devreye girer.Riskeatmaya değmez diyenler bu ayağı kapatıp rahat bir yarış izleyebilir.

5.AYAK : Kalitesiyle 8-TÜMÖZ BEY ön plana çıkan safkan.Küçük kuponlarda tek yazılabilir.Son koşularında hipodrom hidoprom dolaştırılan 10-SEZAR bu yarışa ortak olabilecek kalitede.Bursa pistini seven 3-ALPYÜREK ve kilodan etkilenmezse 1-SONALP bu ayak için yeterli olacaktır.

6.AYAK : NESRİN SULTAN mesafesinde.Günün son koşusunda 3-NESRİN SULTAN 1.44.07 lük derecesiyle bana göre günü kapatır.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 6 – 11 – 9 – 5 – 7

2.AYAK : 9 – 2 – 6 – 11 – 5

3.AYAK : 7 – 1 – 8

4.AYAK : 2 – 4 – 3 – 1 – 6 – 7

5.AYAK : 8 – 10 – 3 – 1

6.AYAK : 3

TUTAR : 108.00 TL

ALTERNATİP KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 6 – 7 – 10

2.AYAK : 9 -11

3.AYAK : 7

4.AYAK : 2 – 4 – 6

5.AYAK : 8 – 10 – 3 – 1

6.AYAK : 3- 4 – 13 – 11

 

TUTAR : 19.20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
zafer gokcen

sevgılı dostlar bugunku bursa yarıslarında uzerıne basa basa yazıyorum [ SON UC AYAK BANKO MURAT GUNDUZELI] dıkkate almanızı tavsıye ederım. saygılarımla.

zafer gokcen

son uc ayak bugun bursada banko murat gunduzelı….

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Emeğine sağlık ramazan kardeşim… Yazarlığın hayırlı olsun… ÇOK yakında coşturacağız inşallah hepimiz

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Zafer kardeş yorumun için sağol bildiğin gibi kontra kuponumu texaslı begüm üzerine kurdum yattı ilk ayak sadece gönderdiğim paraya giden kuponum devam ediyor şansın bol, gözün bankotahminler.com da olsun :-)

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Kendi yazdıklarıma seninkileri de ekleyip 4lü ganyan yaptım tjk.org da bilet sorgulamadan bakarsın… 5C34-25E5-5C7E Bu arada altılı olarak bütün yazdıklarımı oynuyorum emailden soran arkadaşlar var bunu paylaşacağım…

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Bu arada helal ramazan kardeş 10 tl ganyanlı atı bulmuşsun aramıza hoşgeldin :-) benim de çıkışıım georgeofthejungle ın sürpriziyle başlamıştı…

Ramazan YILMAZ

Tesekkurler Kaan hosbulduk umarım klavyem uğurlu gelir bol kazançlı günler geçiririz :)

Ramazan YILMAZ

Nurlucaya güvenip tek atsaydım altili icerdeydi :)

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN

Öyle büyük kupon yapıyoruz da ne oluyor diye 1,2 tl lik 4lü yaptım :D Bilet numarasından tjk sorguya bak çok da iyi gidiyor texaslı gelsin tamam istanbula iyi sermaye olur :-)

ersan ceran

1 ayak:6-8-9-4
2 ayak:11-2-3-5-6-7-8-12-13
3 ayak:10 -SALTABAS BANKO
4 ayak:1-2-3-5-9-10
5 ayak:12-5-4-6-10
6 ayak:12-HAYMANA BANKO

Bol şanslar.

54 ytl

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x