25 EKİM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  4 – TILL I COLLAPSE son koşusunu kazanırken çok rahat girdi fotoya. SELİM KAYA isterse kazanır. 3 – GALLARDO startta fazla oyalanmazsa önlerde mücadeleye katılacaktır. 1 – COLOMBIANA plase. 2 – ÇİKİTAY’ı kum pistte bekliyorduk ama olmadı. Safkan kısa mesafeli çim pistte daha başarılı. Orijin olarak 1600m’yi de çıkartır, sürprizde değerlendirilebilir. 9 – CURE NOTICE galoplarında mükemmel gözüküyor çok atta yazılabilir. 7 – İRLANDA KARTALI bomba.

 • 2. AYAK

  13 – ZUĞA son kum yarışı çok başarılı, grupta 1200m’yi 1,12 içinde koşan tek safkan. Kazanmasını bekliyorum. Güvenemeyenler için önerirleirm ise; 11 – THE PROFESSIONEL  nihayet tatilini bitirdi. 3 aydır start almayan safkan son yarışında SUZI GOLD’un arkasına müthiş bir sprintle giriş yapmıştı. İç pistte yaptığı çalışmalar fena değil, yüksek ihtimal sıkmadan bir koşu göstermek istiyorlar. 7 – MELROSA ilk yarışında zorlanmadan bir koşu gördü. S.ADALI’nın sahibi olduğu safkana KARATAŞ yine biniyor. Plaselerde ise 3 – DALIA ve 8 – MESERRET. Sürpriz ise 5 – JOYFULL.

 • 3. AYAK

  10 – SALTABAŞ son yarışlarında kendini aştı, favorim. 8 – LODOS RÜZGARI’nda ümidi kesmedik. Bu sefer yarış içinde bir aksilik yaşamamasını ümit ediyoruz. 12 – YOL BULAN plase. 5 – AYÇIRA iyi durumunu yarışlara yansıtamıyor. 2 – GÖZÜBÜYÜK mutlaka kuponlarda bulunmalı. 1 – ALMAATA kendini unutturdu, sık koşmasına rağmen dikkat edilmeli farklı koşabilir. Not: Yarıştan çıkan LODOS RÜZGARI yerine 4 – YOLALAN eklenmiştir.

 • 4. AYAK

  4 – ŞEKER AĞA ve 10 – SAVURLU ikilisi favorilerim. 3 – PADDINGTON plase.

 • 5. AYAK

  İlk yarışındaki 2.liği çok iyi olan 4 – MANICOURT günün bankosudur.

 • 6. AYAK

  1 – ÇİSİL kendini toparladı favorim. 4 – GÜNHAT sert rakibidir. 14 – MUHTARINOĞLU uygun kilosu ile düşünülebilir. Plasede ise 8 – AKAN NEHİR, 3 – ÇİRKİNAĞA ve 9  KIRKPINAR önerilerimdir.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
27 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
7
9
13
1
2
5
4
10
12
3
4
10
4
1
4
8
9
14
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.