Ana Sayfa / Tahminler / 24 ŞUBAT 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ŞAH VE MAT
kocaeli altili tahminleri bombaci

24 ŞUBAT 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ŞAH VE MAT

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bence şöyle birşey olmalı: Çok düşük ikramiyeli yarışlarla at sahiplerinin tercihlerine istinaden gruplar oluşturulup o gruptaki atlar sadece sürekli birbirleri ile koşmalı. :) Hem bu şekilde illaki birinci gelecekleri kesin olup at sahiplerine de yük olmazlar. Bu tuhaf görünen düşüncem de aslında çok ciddiyim. Çünkü tam da bahsettiğim gibi bir yarış. Yine yazılarımı takip eden arkadaşlarım bilir (3) BARBUT: İlk yarışında tiyoluydu 3. Oldu sağolsun bir daha tabela yüzü göremedi. (7) BABAFİNGO: Bu safkandan ilk yarışında bahsettim 4. oldu sağolsun bir daha tabelası yok. (4) BEDRİ: Tanyiğit'lerin safkanı koştuğu 12 koşunun hemen hemen hepsinde ön planda idi birçok yarışta 1 lira ganyana koştu olmadı. (1) AMCABEYKAYA: Son dönemde gözümü çıkarıyor. Son yarışına aldanmayın H15 koştu. Şimdi bütün bu piyonların (rakiplerin) önüne vezirimi sürüyorum ve şah diyorum. Çok risklide olsa (6) numaralı ŞAHHİSAR BANKOM dur.

2.AYAK: Tuttuğunuz ve takip ettiğiniz safkanlara öncelik vermenizi tavsiye edebileceğim bir yarış. Birbirine denk görünen safkanların mücadelesinde önceliğim  (1) VELİAHT ve (2) OĞLUM OZAN dır. (5) MEGAS ve (8) LEO sonra ki tercihlerim olup yarışın suprizini ise (10) HERCULES den bekliyorum.

3.AYAK: Vermiş olduğu aradan sonra iki yarış gören safkan için artık herşey uygun görülüyor. (8) YILDIZHAN STAR ilk safkanım olup aynı zamanda alternatif BANKOM dur. Rakip gördüğüm iki isim var. Bunlardan ilki (2) HAŞMET ikincisi (7) TOYGAR dır. Bu üç safkan da kötü koşarsa yapacak birşey yok Yaradana sığınacağız.

4.AYAK: Son yarışını oldukça gösterişli ve güzel kazanan safkanın en yakın rakibi de 157 gündür koşmayınca bana burayı da tek denemek düştü. (1) JETTAY BANKOM dur.

5.AYAK: Son yarışına inanmadığım safkan rahat kazanırsa şaşırmam  (6) RECEP CAN ilk safkanım (4) DEDE DORUK ve (5) MAG BEY rakipleridir.

6.AYAK: Israrla (7) NASUHOĞLU nu tek yakalamak için takip edeceğiz. Bura ya kadar avansla geldiğim için ve olurda kaza bela ilk ayagi geçersem sonda üzülmek istemiyorum. Tercihim hava deliksiz HEPSİ. BOL ŞANSLAR...

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6 TEK

2.AYAK: 1-2-5-8-10

3.AYAK: 8 /// 2-7

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 6-4-5

6.AYAK: HEPSİ

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 6 TEK

3.AYAK: 1-2

4.AYAK: 8 TEK

5.AYAK: 1 TEK

6.AYAK: 6-4-5

7.AYAK: HEPSİ

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

20 yorum

 1. Merhaba Bombacı emeğine yüreğine sağlık bol şanslar diliyorum

 2. Bende bu gün Kocaeli altılı sın da karar kıldım. İnşallah yardımcı olabilirim.
  1.ayak Genelde şahhisar tek atılıyor ama ben buna fazla inanamadım ilk atım 8 SALKİMSÖGÜT tür.daha sonra 6 ve 4 yeterli olur.
  2.ayak OGLUMOZAN İlk atım.rakipleri sırasıyla 8.9 10 ..yeri olanlara hepsi derim.
  3.ayak 8 ve 2 yeterli.
  4.ayak Astana yoksa ( 1 ,3)eküriler tek
  5.ayak 5.4.6
  6.ayak 6.4.1.7
  Bol şanslar dilerim

 3. Jettay ve sonda forda bence gecilmez herkese bol sans

 4. selamlar bombacı.KOSTANAY-IAN TAPP bence bugün iş yapar bankomdur.bir diğer bankom JETTAY .5.ayakta CETINBABA yi bomba olarak kuponlara eklensin derim herkese bolşanslar

 5. Bombaci

  Bu iş böyle işte bıraktın mı gelir :) ne lanet oyun şu oyun ya

 6. Gisiyoruz inş. 8 gelir

 7. Bol şanslar bombacı kardeşim

 8. 1tekle oynayalim dedik ama kafadan yikildik

 9. Ekurulerin yanına yapmakla hafta ettim

 10. Bombaci

  Tebrikler proof

 11. Bu nasıl bir ikramiye şaka gibi !! Biri tek başına topladığı belli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir