izmir altili tahminleri bombaci

24 ŞUBAT 2017 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Tabelaya giremez iken bahsedip olacaktır dediğim deli oğlan (3) CAFERAĞA ilk safkanım.  İlk yarışında photalayan safkanı hatırlarsınız. Bende tiyoluydu buradan da o garip isimli safkanın yanına at yazmayın demiştim gelmişti. Bahsettiğim safkan (2) NALDÖKENLİ GAKKOŞ ikinci safkanım. Devamı şablonumda olacaktır.

2.AYAK: Uygun kilosu ile uygun startı ile photalaması normal sonuç olur (1) ALTIN İKLİM ilk safkanım devamı şablonum da olacaktır.

3.AYAK: Yarış (2) AMBERİM ve diğerleri şeklinde. Ne olacaksa olsun deyip kafayı çizenlere tek olarak tavsiye ederim. Ancak start sorunu var bunu da bilin. Zaten o sorun olmasa bende de tek olurdu. Ben hepsi diyorum.

4.AYAK: Yine aynı gün koşmuştu plase durumdaydı. Bizim garip isimli safkanın haricinde PEPİTO suz oyun yapmayın demiştim. O zaman gelmeliydi şimdi yine kıymeti kalmadı ama bu defa Özcan farkı olsun diyorum. (5) numaralı PEPİTO birkez daha BANKOM dur.

5.AYAK: (1) SON KALEMİM in geçileceğini düşünmüyorum. Bunu açıkça belirtmek isterim. Ama geçerse de (3) AŞKARBEY geçsin isterim.

6.AYAK: Son 4 tahminim de iki defa son ayak hepsi dedim 2 defa tek attim. 2 tekim den de beşte kaldım hepsi dediğim  2.kuponum da beşte kaldı. Bir kez daha HEPSİ.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-2-1-8-6-7-5

2.AYAK: 1-6-11-12

3.AYAK: 2 /// 1-3-4-5

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 1 /// 3

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
silivrili
Üye
silivrili

Abi ikinci ayak 9 numarayı gözden mi kaçırdın yazmayı mı unuttun kesin yazarsın diye düşünmüştüm ben.

silivrili
Üye
silivrili

Vallahi ben anladım Nasıl yazmaz dedim kendi kendime ama işte sıralama şablonda dedin ya orda bazen unutuluyor. Üzülme kısmet böyleymiş unuttun ya kesin tutar bu :))