24 Ocak 2015 Bursa At Yarışı Tahminleri

1.AYAK:  9 – RAIN OF TEARS sürekli tabela içinde koşarken grup için uygun dereceler çıkardı. Bu koşu da şansı yüksek. 1 – ABELARD‘ın son ıslak pistte yaptığı koşuyu göz önünde bulundurmazsak güzel derecesiyle favoriye sert rakip olacaktır. 5 – HOKKABAZ ve 10 – SAINT TROPEZ sonraki ihtimaller olup sürprizde 7 – YAĞAN ŞEREF öneririm.

2.AYAK: 11 – FEVRONBAY uygun kilosu ve iyi formu ile yarışın favorisi. Kısa bir aradan sonra yarış gören 9 – NİLSU eküri avantajıyla mutlaka yazılır. 10 – PERFORM dinçlikle ve 46KG gibi önemli bir artı faktörle sürprizde yazılabilir. 2 – AUTUMN PEARL, 1 – TRALLES GIRLİ 4 – AMARILLO, 3 – RAZİYE ANA ve 6 – SEA SPARKLE sırasıyla sonraki ihtimallerim.

3.AYAK:  1400m nemli kum piste yaptığı 138 ve 1,35 lik derecelerle grubun önünde gördüğüm 4 – CENGO bankom. Güvenemeyenler için sıralama 1 – OZİBEY, 2 – ALTINYELİNOĞLU ve 5 – KLASCAN.

4.AYAK:  3 yaşlı safkanların katılacağı bu koşu oldukça zevkli geçecek gibi gözüküyor. 5 – OCEAN LOWER ve 4 – GAZELLE EYES öne çıkan ilk iki isim. 5 – OCEAN LOWER’ı derece olarka rakibinden bir adım daha önde görüyorum. Risk etmek istemeyenler 4 – GAZELLA EYES’ı ekleyebilir. Sürpriz arayanlara 2 – OCIUS öneririm.

5.AYAK:  1 – KING OF AGEAN devam eden formu ile rakiplerine göre daha ağır kilosundan etkilenmezse kazanacaktır. Rakip 2 – AYBENİZ. Sürpriz arayanlara 7 – MISS COPPER öneririm.

6.AYAK:  Mükemmel formu ile mesafesinde 2 – FATMASULTAN favorimdir. Eküri avantajı ile 1 – DOLUDİZGİN rakibi olup 4 – ALARAP, 5 – ALLALEM ve 10 – PARİSTA sürpriz plaseler.

BOL ŞANSLAR

ALTILI KUPONUM

9-1-5-10-7 //

11-9-10 //

4 // 

5 // 

1-2-7 //

2-1-4-5-10

13.5 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aksacli

Teşekkürler admin…

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x