Hipodromdan Kısa Kısa 24 Oak 2015

GEÇTİĞİMİZ HAFTA HİPODROMLARDA NELER OLDU?

Caş ve Bilgin aygırlıktan çekildi
Şampiyon safkanlar aygırlıklarında da şampiyonlar sundu ve görevlerini tamamladılar.

Aygır Dilum 26 yaşında öldü
Gazi şampiyonu BARTROBEL’in babası Dilum öldü

Kenanaco Öldü
Her pistte ve koşuda derece yapan efsane safkan öldü.

Imperfectionist’te doping maddesi çıktı
İlk defa yasaklı madde tespit edilen safkanın cezası yatırıldı. Koşmaya devam edecek.

Erhan Yavuz’a 60 Gün Ceza İstendi
Geçtiğimiz salı günü Kocaeli’de yapılan yarışlara katıldı. Bin 700 metre koşusunda 7 yaşındaki safkan İngiliz ‘Bishamon’a ile yarışan Yavuz, son viraj dönülürken temposunu artırdı ve son 200’de çok kolay bir şekilde rakibi ‘Asafhan’ın yanına geldi. Gerideki diğer atları kontrol eden Yavuz’un, yarışın favorisi ‘Bishamon’ ile rahat bir birincilik elde edeceği tahmin edilirken cok farklı bir tablo ortaya çıktı. Yarışı, rahat olan ‘Bishamon’un aksine jokey Kemal Kurt’un bindiği ‘Asafhan’, burun farkıyla kazandı.

Suna Tay’da yasaklı madde tespit edildi
DMSO 30 ppm (ISL 15 ppm) isimli doping maddesi tespit edildi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.