Ana Sayfa / Tahminler / 24 MAYIS PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

24 MAYIS PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugün gerçekten gördüğüm en kolay altılı programı olan İZMİR'i bulamadığım için çok içerlendim.. İlk etapta GÖZÜYILMAZ ve UTKUNHAN'ı tek atmama rağmen sonrasında kurgumu değiştirip kendimin bile inanmadığım bir şablonu sizlerle paylaşmış bulundum. Buna sebep olan en büyük etken GÖZÜYILMAZ'ın jokeyiydi. Bir önce ki yarışta ağır favori olup bütün insanları dalga geçer gibi yatırıp bu yarışta hafif favori olunca kazandırmasını iyi bildi. Son yarışını hatırlayanlar elbet vardır. Düzlük dönüldükten sonra grubun en gerisinde bekleyen U.POLAT bugün nasıl bir yarış stili sergiledi gördünüz.. Düzlük dönülür dönülmez sprintine başlattı safkanı ve kazandı. Bir önce ki gün ise H.KARATAŞ gibi bir büyük jokey İSTANBUL pistinde ki yarışın son ayağında o kadar bekleme yaptı ki sonlarda safkan adeta uça uça geldi bence çok rahat kazanacağı yarışı kaybetti ve çoğu yarış severi mağdur etti. Bunun sebeplerini de sizlere söyleyeyim dostlar.. Artık yarış kazanmaktan çok yarışı nasıl gösterişli kazanırım düşüncesi var çoğu jokeyler de. Şimdi önde ki tempoya ayak uydurup yarış kazanmak var bir de spikerin en dış kulvardan koptu geliyor deyip kazanması var. Bizlerde deriz off be sprint attı harika yarış kazandı ama hiçbirimiz startla birlikte yarışı bitiren safkana güzel yarış kazandı demeyiz. Neden çoğu zaman büyük favoriler yarış kaybediyor sırf bu yüzden sırf seyir zevki yüzünden. Söylenecek çok şey var ama fazlada uzatmayıp tahminlerime geçmek istiyorum..

1. Ayak Yarış hayatının ilk startında burada ki rakiplerinden daha kaliteli safkanlarla mücadele edip yakın ara 5. olan o gün sonlarda ki sprintini çok beğendiğim, son yarışında ise çok ciddi bir aksiyon sıkıntısı yaşayan safkan net 2'liğini ise kenter olarak yaptı. Ağır idman programıyla hazırlanan safkanın bugün kazanmasını bekliyorum (1) ÇIĞKOPARAN BANKOMDUR. 

2. Ayak Her ne kadar (3) BLAZE OF LIGHT ve (1) LANNISTER arasında yarış gibi gözükse de bu gruptan aşağı kalır yanı olmayan (4) VICTORY RIVER,  çok beğendiğim pedigrisiyle (6) DUKE OF KENT, son yarışını dikkate almadığım (2) KRAL AMED yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Son yarışını anlam veremediğim bir grupta koşturulan bugün baktığımda çok uygun grup yakalayan süratli tempoda gitmesini beklediğim koşuda sonlarda ki etkili sprintiyle grubu toplamasını beklediğim (4) DİLŞEKER BANKOMDUR. 

4. Ayak TEMELHAN'ın süratlendireceği koşuda hemen arkasına KAFKASLI ve ÇAKAL CARLOS'un takılmasını bekliyorum. Bunların hemen arkasında ise CEMCEM'in olması olağan. Bu 4 safkanın yarışın sonunda kadar birbirlerinin ensesinde gitmesi normal sonuç olur. ÇAKAL CARLOS her ne kadar çok sevdiğim bir safkan olsa da henüz hazır değil ve kafayı alamadığı koşularda hiç etkili koşacağını sanmıyorum. TEMELHAN'ın ise yarışı bitirebilme olanağını düşündüm çok zayıf ihtimal göründü, KAFKASLI desem olmazsa olmazlardan ama bu grupta şans vermeyeceğim. (5) CEMCEM ise ön gruba yakın yürüyüp rakiplerinden erken sıyrılabilirse geride ki rakiplerine direnebilecek güce sahip bir safkan. Bu safkana tek rakip yazacağım o da formuna kavuştuğunu gördüğüm (3) STEP BY STEP olacak.

5. Ayak Sürpriz kokusu sezdiğim koşuda (7) LADY FALCON, (5) QUEEN OF ES ES, (3) DIAMON FLAME, (2) COELACANTHE, (8) SHE IS MINE, (10) WHO IS THAT CHICK ve (4) GÜZEL İREM yazacağım.

6. Ayak Günün kapanış ayağında form durumları günü gününe tutmayan safkanların mücadelesinde : (14) LEMON TREE, (9) MAVİ MEHTAP, (4) BERATEREN, (2) LABEZERIN, (6) STELLINA, (1) BEAUGAZON, (3) REAL POWER, (13) LOVE BITES, (7) ANDARKAN.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 3,1,4,6,2

3. Ayak : 4 TEK

4. Ayak : 5,3

5. Ayak : 7,5,3,2,8,10,4

6. Ayak : 14,9,4,2,6,1,3,13,7

ŞABLON TUTARI : 37,80 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

21 yorum

 1. Abi zaten bu kafa taninmiş jokeylerin artistlik yapip kazanayim zihniyetleri yüzünden gulemiyoruz

 2. guzel kurgu ınsahla dunku gıbı kafadan yatmaayız dunku oyununuzun aynısını oynadım bycreed eyerkı bugunku kurguda eksık varsa soylermısınız lutfen takıpcınız olarak carlosu eklesemmı acaba sızce hıcmı gelırı yok

 3. Ya arkadaş sizi tesadüfü gördüm ve helal olsun çok güzel altılı kuruyorsunuz şimdi sizin yazdıklarınıza bakmadan altılı yazamıyorum tebrik ediyorum sizi

 4. Hergun takip ediyorum bugun yine sizden esinlenerek bi kupon yaptım

  1.kosu 1 tek
  2.kosu 3.1.4.6
  3.kosu 4.8.3
  4.kosu 5.3
  5.kosu 7.5.3
  6.kosu 14.9.4 bol sans

 5. Biriniz tek atmis digeri hic yazmamis 1.ayakta 1 numarali ati ne yapacagimi sasirdim valla :)

 6. Abi son ayak 5 ile 8 gitmez mi yarışa

 7. 1. ayak: 1.3.4.7
  2. ayak: 1.2.3.4
  3. ayak: 4.1.5.7.8
  4. ayak: 5 tek
  5.ayak : 2.3.7.10
  6. ayak: 2.5.6.7.8

 8. Güzel bir pazar Günü’nden herkese bol şanslar
  İSTANBUL altılım birinci ayak H 2.ayak 2,3 üçüncü ayak 4 tek 4.ayak H 5.ayak 3 tek 6.ayak 8,9,10,11,12,13,14,15 kupon bedeli 53.76 TL

 9. Reis Adana’da çok güzel para var ))) bir tane tek buldum bir tane daha Lazım

 10. By creed adana icin bi çatı kuponu verirmisiniz..

 11. Slm Adrian kardeş adana yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum

 12. F-9232-OBF7-5EB9. 3 dakikada yaptigim altili uzucu oldu benim icin….

 13. Tekim son ayak Hatice. Sultan

 14. I akşamlar yarın yeni bir haftaya başlıyoruz bizim günümüz olsun ig i haftalar

Bir Cevap Yazın