Ana Sayfa / Tahminler / 24 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

24 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Öncelikle herkese keyifli bir pazar ve bol kazanç diliyorum.Bizi zor bir program ve tahminime göre yüksek ikramiyeli bir gün bekliyor. Tahminlerimize geçecek olursak;

1.AYAK: Atlarımız ne kadar kaliteli olsa da yeni koştukları için çok güvenilemeyeceğini önceki yarışlarımız dan öğrendik bu yüzden bu ayakta form durumlarına göre 5 at yazacağım bunlar sırasıyla; yarış koştukça formunu yükselten (5) KIZILHAN , (1) ÇIĞKOPARAN ve (8) ÜSKÜP. Daha sonra sırasıyla H.Karataşın tercihiyle (3) ESANADOLU ve (4) ESMEREFE bu ayak için yeterli olacaktır.

2.AYAK: Ben bu ayağı riske atıp diğer atlardan daha kaliteli olduğunu düşündüğüm (3) BLAZE OF LIGHT'ı TEK atacağım zira üzerinde H.Karataşın olması ayrı bir artı. Tek olmasına güvenemeyenler son çim koşusunda sert rakiplerden etkilenen ve büyük hayal kırıklığı yaratan ama hala formda olan (1) LANNISTER ve uzun yarışları iyi olan (2) KRAL AMED'i yazabilirler.

3.AYAK: Zor bir koşu ve bana göre ikramiyeyi yükseltecek ayaklardan biri sivrilen bir atımız yok denk güçlerin savaşı olacak. Hepsi diyerek kupon fiyatımızı artırmaktansa az atla geçmeye çalışalım.Önceliğim son koşusunda süpriz bir şekilde tabela dışı kalan ancak burada azda olsa önde olan (4) DİLŞEKER, kendisini beğendiğim A.C. iNAN'LI (8) FAUSTİNO, (3) YILDIRIMKIZ VE (10) TUTKUKAYA bu ayak için kanaatimce yeterli olacaktır.

4.AYAK: Kaliteli safkanların koşusu hayli zor olacak. Uzun bi aradan sonra 2 koşu gören ve formunu yükselttiğini düşündüğüm (1) ÇAKAL CARLOS bu grubun bence üzerinde bir at riske edilip tek atılırmı bilmem ama ben yanına son 5 uzun kum koşusu çok iyi olan ve buradaki rakiplerinin çoğunu geride bırakan (3) STEP BY STEP'i yazacağım,süprizimde(4) TEMELHAN ve inatçı (5) CEMCEM olacak.

5.AYAK: Dişi tayların mücadelesinde son yarışında harika bir sprint atan ve az farkla kaybeden jokeyiyle uyumlu formda at (2) COELACANTHE benim İKİNCİ TEKİM olacak.

6.AYAK: Yine karışık bir ayak 2 tekimiz olduğuna göre bu ayağa biraz fazla at yazabiliriz. Sırasıyla (1)BEAUGAZON, (2) LABEZERIN, (3) REAL POWER, (6) STELLINA, (7) ANDARKAN, (8) LIFE IS LIVE, (9) MAVİ MEHTAP.

ALTILI ŞABLONUM :
1. Ayak : 5,1,8,3,4

2. Ayak : 3 TEK

3. Ayak : 4,8,3,10

4. Ayak : 1,3,4,5

5. Ayak : 2 TEK

6. Ayak : 1,2,3,6,7,8,9

ŞABLON TUTARI : 33,60 TL'dir. herkese bol şanslar.....

ÇEVİKSUNA

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Hoşgeldiniz, bol şanslar dilerim.

can911
Üye

Hoşgeldiniz, bol bol isabetli olması dileklerimle

gürcan
Ziyaretçi
gürcan

Bu tahminleri kim yazıyorsa helal olsun

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Veli efendi .(calışan ) 1.3.4.8_3_1.4.8.10_1.3.5_3_2.1.8.11 bol sanslar

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Muhtemel bilgileri akşam neden veriyosunuz

admin
Yönetici

Yazar: ÇEVİKSUNA

Avatar