Ana Sayfa / Tahminler / 24 MART 2018 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

24 MART 2018 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Altılıya riskli başlangıç yapacağım, cazip konumda olacaklarını düşündüğüm iki atı yazacağım. Bunlar; uzunda iyi koşacak izlenimi edindiğim (4) CESİHAN ve Bursa'da kazanırken verdiği mücadeleyi beğendiğim (2) LORD OF DARKNESS.

2. KOŞU: Uzun ara sonrası koştuğu yarışta sonlardaki aksiyonlarını beğendiğim (6) ANDIAMO favorim. Aynı yarışta sonlarda etkili gelen diğer isim (5) ACCELERATION, kaliteleriyle (1) IMPULSIVE ve (2) EL CONQUERADOR yazıyorum. Yeri olanlar Kris Angel ve Winchester da yazabilir.

3. KOŞU: Son yarışında zorlandı ama (6) ZAFER ATEŞİ'nin seriye devam etmesini bekliyorum. Yıkacak olsam öncelikle Baybaşkan'ı (Nedense çim harici yazasım gelmiyor) değil de verdiği araya rağmen Big Brown'ı yazardım.

4. KOŞU: Bu kez daha hazır koşacak (3) TRAKYA ATEŞİ'ne ilk şansı vermekle birlikte risk almıyorum.

5. KOŞU: (5) FLICK THE SWITCH haklı olarak günün önemli favorilerinden biri çıkacaktır. Yanına potansiyelli (2) BLAZING GIRL ve (9) SWIFT yazıyorum.

6: KOŞU: İstikrarlı yarışları ve mesafe avantajının yanında Onur'la yarışa katılacak (3) ECLIPSE favorim, rakipleri şablonda.

 

ALTILIM
1.AYAK: 4,2
2.AYAK: 6/5,1,2
3.AYAK: 6
4.AYAK: 3,4,2,1
5.AYAK: 5,2,9
6.AYAK: 3,4,10,8,7,2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
admin
Yönetici

Bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.