24 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Eleyebildiğim sadece tek bir ismin bulunduğu zorlu 3 şartlı mücadelede rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm LORD OF DARKNESS-2-, İSHAKBABA-1- ve LISSANDRA-6- üçlüsü ayrımsız bok halinde yazılmalı.idmanlarında etkili gözüken CESİHAN-4- ihmale gelmez.UÇANKUŞ-3-,SUPERSTAR LADY-8- ve SiNSiRELLA-7- daha sonra.

2.ayak: Ekürinin hem Turkiye’deki safkanları hem de başarılı antrenör Murat Sancal’ın ABD’de antrene ettiği safkanları istim üzerinde.İşinin ehli kişilerden oluşturdukları ekipleri ile bunun karşılığını  hem ülke sınırlarında hem de yurtdışında fazlası ile alıyorlar, zira IMPULSIVE-1- isimli safkanın bu gruptan ayrı bir isim olduğunu ayrıca belirtmeye gerek yok.Safkan tartışmasız ve net favorimdir ve küçük kupon yapacak dostlara önerebileceğim alternatif tekimdir.Ancak program üzerindeki tek tercihlerimi yine Halis Karataş’ın bineceği 2 safkandan kullanacağım için burayı karıştırma taraftarıyım.EL CONGUERADOR-2- grubun bir diğer baboş ismi.WINCHESTER-4-, ANDIAMO-6- ve KRIS ANGEL-7- bu grupta baş altı olarak nitelendirilebilecek ve her an devreye girebilecek potansiyele sahip safkanlar.ACCELERATION-5-,VOLTA-9- ve SHARPA KNIFE-8- çok sürprizde.

3.ayak: ZAFER ATEŞİ-6- her koşusunda nalından gelenin en iyisini yapıyor ve müthiş bir performans ortaya koyuyor.Halis’de artık safkanı nerede kavrayacağını,nerede ele alacağını, nerede volta çekeceğini tamamen çözdü.Şapka çıkartılacak form durumu ile bu nadide safkanı en azından bugün için karşıma alamam.

4.ayak: Yürüyenin para alacağı koşuda grup kuyumcu vitrini gibi adeta.Al kapını gitsin, yazı var kışı var, cihar-ü dü…HEPSİ.

5.ayak: Kurtellerin FLICK THE SWITCH -5-maşallah at güzeli, kısrak son koşusunda iyi  direnmesine rağmen sonlarda dama dedi, bu kez artan kondüsyonu ile dişine göre rakipler arasında kazanması normal sonuç olacaktır.

6.ayak: Tam karakolluk bir koşu, mümkün olduğunca geniş tutulması taraftarıyım,BEJANOVA-7-,ECLIPSE-3-,SEVDA TÜRKÜSÜ-14- ve SU GAZELİ-9- öncelikli şansı verdiğim isimler, TOKUŞUN KIZI-2- ve GÜLÜCÜK-13- plase hanemde yer alanlar.Sıralamam aşağıdadır.

NOT: TOKUŞUN KIZI yerine İSTİKBALİM-10- eklenecektir.

1.ayak: 2-1-6-4-3-8-7

2.ayak: 1//2-4-6-7//5-9-8

3.ayak: 6 ZAFER ATEŞİ

4.ayak: HEPSİ

5.ayak: 5 FLICK THE SWITCH

6.ayak:7-3-14-9-12//6-1-4-5-8-10

Tutar:8,4 tl// 42 TL//147,84 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

Turgut
Ziyaretçi
Turgut

Ilk ayagi kisaltmam lazim ne yazim baskan bu arada tskler dunkunu yakaladim

Turgut
Ziyaretçi
Turgut

Tskler

Turgut
Ziyaretçi
Turgut

Uc atta bulduk sagol

Turgut
Ziyaretçi
Turgut

Tekimde geldi cok sagol