Ana Sayfa / Tahminler / 24 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

24 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Kocaeli altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: Aşırı kilo farkı görülen Handikap koşuda 3 (MİSTER DEXTER) ve 4 (TAKASHİMA) kilodan etkilenmedikleri takdirde ön plana çıkıyorlar. Sikleti uygun,son idman performansıyle ve Dilbağı takısıyla 8 (QUADİS)'i, ideal takısıyla yarışacak olan 5 (KATNISS), son idmanını yarışacağı binicisiyle gerçekleştirip iyi derece yapan 10 (DİPSOMANİA) ve inatçı karakteriyle 9 (NEYMAR)'ı da ekleyelim.

 

2.AYAK: Binici uyumu diğer yarışacak taylara göre fazla ve çalışmalarında düzenli olan 3 (FAİR STORM), neredeyse hiç tabela dışına çıkmayan performansı ile 7 (PRENSES YAĞMUR), son yarışında uzun mesafeden etkilenen Bursa'da iyi işler çıkaran 2 (DİLEKGÜLÜ) ve bizlere hep kalite safkanlarla tanıştıran ARACI ekürisinden  10 (ŞALT APAY)' ı işaretleyelim.

 

3.AYAK: KV-6 yarışta Açık Grup mücadelelerin gediklisi 6 (KORALAY), binicisi idaresinde son 4 yarışından ikisini kazanan 3 (TAYCAN) ve ekürilerden ideal mesafesinde start alacak olan 7 (AKGİRAY) yeterli olacaktır.

 

4.AYAK: Bir diğer KV yarışta çok süratlendirecek bir ismin olmaması, mesafenin de biraz uzaması nedeniyle şartların lehine olan ve binicisi idaresinde daha başarılı sonuçlar elde eden 1 (MY NUMBER ONE) ile son iki yarışıyla eski formuna dönüş sinyali veren 5 (TEREX)' i ayrımsız yazıyorum. Günün en zorlu yarışında kuponu sağlama almak isteyenler son yarışını aynı binicisiyle kazanan 2 (DARK RAİN) ve tabela müdavimi 3 (HAŞMET)' i ilave edebilirler.

 

5.AYAK: Son yarışlarında formu üst düzeyde, kendisine rakip olabilecek 2 (Babaseyfi)'yi aralarında yaptıkları üç koşuda da geride bırakan 1 (CENGAVERİM) günün en sağlam teki olacaktır.

 

6.AYAK: Yine starttan çıkış sorunlu bir favorinin olduğu koşu. Risk alanlar buna rağmen inatçı yapısıyla 10 (SLEVEN)' i tek atabilir. Ben risk almayıp yanına idman performansını iyi gördüğüm M.Kaya idaresindeki 7 (MİSS TURKEY)' i ilave ediyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 3-4-8-5-10-9
2.Ayak: 3-7-2-10
3.Ayak: 6-3-7
4.Ayak: 1-5 /// 2-3
5.Ayak: 1
6.Ayak: 10-7

Kupon Tutarı: 17,28 TL  (/// sonrası 4.Ayakta 2-3 ilaveleriyle geniş kupon 34,56 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
nihat
Ziyaretçi
nihat

bol şanslar.

nihat
Ziyaretçi
nihat

düşük ikramiye vercek gibi program.bi deneyek.bunu oynıcam hemşerim.
1 2 3 4 5 9
3 7 10
6
1 3 5
h
10

Bycreed
Üye

Tebrik ederim.

Adrian
Üye

tebrikler can

admin
Yönetici

Tebrikler, şansın daim olsun.

bilen
Ziyaretçi
bilen

Kaç gündür oynuyorum creed le çatı adrian can ve admin le takviye leyip bi kurgu yaratıyorum.. hep beşte kalıyoruz yada ikramiye çok düşük oluyor. . Bugün oynamayadık yine tuttu.. Creed ne bu bizdeki kısmet eksikliği anlamadım

Bycreed
Üye

Yakındır büyük patlamayi yapacağım :)

ddas
Ziyaretçi
ddas

Tebrikler kardeş

RızaEKER
Ziyaretçi
RızaEKER

Merhabalar. Oyunlarınızı yakın zamandır takip ediyorum. En sonunda Şeytanın bacağını kırdınız. Tebrik ediyorum. Başarılarınızın Devamını dilerim. Selamlar saygılar.

Ilhan
Ziyaretçi
Ilhan

Hayırlı olsun üstat bize nasip olmadı oynayan arkadaşlara nasip olmuştur inşallah !sizlerin ne kadar gerçekçi özverili samimi içden olduğunuzu herkes zamanla anlayacaktır!saygılarr

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla