Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 24 MART 2015 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

24 MART 2015 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak AKINŞAHIN süratlendireceği koşuda önde çok sert bir tempo olacağını düşünüyorum. Bu safkanın son yarışına göre hiçte önde boş kalacak gibi değil. Ben gerilerden gelecek düzlük dönülmeden yarışı kaybettiğini düşündüğüm ama sürekli yarışa adepta olan inatçı kimliğiyle yarışa, yarışın her noktasında tutunmasını bilen (3) OLIMPIC WARRIOR BANKO OLARAK ÖNERİYORUM.

2. Ayak Gruba bakıyorum ayağı çok seri safkanlar var. LASER GİRL büyük ihtimalle burada favori çıkacaktır. Lakin şöyle bir gerçek var LASER GİRL stili rakibi olduğunda koşamıyor. Daha sonrasında hazır bir safkan daha görüyorum o da COFFEE BEAN ama bu safkanda benim önereceğim bankom kadar seri olduğunu düşünmediğimden bütün şartları lehine gördüğüm. Son yarışında PADDİNGTON gibi kalite safkana zor anlar yaşatan (3) JAW BREAKER BANKOMDUR.

3. Ayak Çok güzel bir yarış olacağa benziyor. Kafamda yarışı koşturduğumda yakın ara sonuçlar görüyorum. ENDEREFE boş kalırsa bitirebilir. Lakin yarın YAKUPBEY nasıl bir stil izler görmek lazım. YAKUPBEY liderlikte ısrarcı olursa 62.5 Kiloyla ENDEREFE yarışa tutunamaz diye düşünüyorum. Benim burada ki favorim 4lü yaşlarına geri döndüğünü düşündüğüm (3) ÇETİNASLANDIR. Rakibi geçen sene bu pistte harikalar yaratan HALİD'i en iyi temsil eden (5) KARAÜZÜM'dür. Son olarak idmanlarında üst düzey formda olduğunu öğrendiğim (2) BESLENEY.

4. Ayak Son yarışında önde ki temposunu iyi kuran (1) İLKNUR SULTAN favorimdir. Tekrar kazanabilir. Tek ciddi rakibi (2) SEBOŞ gibi gözükse de ben buraya bu gruptan farklı kumaş olduğunu düşündüğüm (5) THE DAUGHTER SUN yazmadan oyun oynamam.

5. Ayak Önde bomboş kalacağını düşümdüğüm süratli safkan (5) CLARK KENT çıktığı gibi bitirmeye yakın görünüyor. Eşgalini çok beğendiğim (1) TIME FEEL ve kaldığı yerden devam eden (3) PADDINGTON yazıp burayı kapatıyorum.

6. Ayak Yorum yapılamayacak kadar kötü olan bu yarışta sıralamamı belirtiyorum. (2) ALTINOK , (15) MİRAYSU, (3) BAYMISTIK, (7) DORUKEFE, (11) SARIÇAM, (13) HATİCESULTAN, (5) DALLICALI, (9) İZOLLU, (10) RECEPBEY, (4) ÇİTA, (6) DOĞURÜZGARI.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3 TEK

2. Ayak : 3 TEK

3. Ayak : 3,5,2

4. Ayak : 1,2,5

5. Ayak : 5,1,3

6. Ayak : 2,15,3,7,11,13,5,9,10,4,6

ŞABLON TUTARI : 17,82 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Ustat eline salik benim kuponum
3,6,4
3,7,8
5,3
2,1,3
1
7,13,10
Bolsans

Yazar: Bycreed

Bycreed