24 Kasım 2013 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda forma giren 4-KİBAR grubun üzerinde kazanması benim için normal sonuç olur..5-SİS favorinin en yakın takipçisi.7-ŞİRİNCE, 3-GÜLEN ASLAN, 8-YÜNLÜCE YILDIZI ve 9-ZARİFKIZ sırasıyla şans verdiği safkanlardır.1-ANEMON FIVE sürpriz şansına sahip.

2.AYAK : Handikap 13 koşuda mesafenin en iyi derecesiyle 10-KUMRU HATUN favorim.3-TAVŞANABİ, 1-ALTINYUMAK, 2-PERSENHAN ve 6-ZEHRAKIZ favorinin eksik koşması halinde devreye girecek safkanlardır.

3.AYAK : Günün maiden mücadelesinde takıları değişen ve bu koşu için hazır gördüğüm safkan 4-PANTHERA maidene veda eden isim olur.

4.AYAK : Sürprize açık KV7 koşuda favorim 3-LADY DRAMALI.Bu grupta işi zor görünsede bu mesafede gruptaki en iyi dereceye sahip 8-CRACKEN uygun sikletiyle fotoyu önde geçebilir.7-SÜNNETÇİ BEYİ Bursa’da aradığını bulamadı ihmale gelmez.2-LADY SMITH ağır sikletine rağmen şans verilmeli.

5.AYAK : Uzun aradan sonra gördüğü koşudan ikincilikle ayrılan 4-STROMBOLI formu yerinde ve kazanmaya en yakın safkan.6-GOLDEN VALLEY ve 2-ERTEKİN BEYİ en yakın rakibi.

6.AYAK : Günün son koşusunda 3-MAGNIFICA PRESENZA, 5-HAPPY LOVE ve 1-MARALIM arasında en az hatayı yapan günü kapatır.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 5 – 7 – 3 – 8 – 9

2.AYAK : 10 – 3 – 1 -2 – 6

3.AYAK : 4

4.AYAK : 3 – 8 – 7 – 2

5.AYAK : 4 – 6 – 2

6.AYAK : 3 – 5 – 1

TUTAR : 54 TL

 

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 4

2.AYAK : 1 – 2 – 3 – 6 – 7

3.AYAK : 1 – 3 – 4 – 7 – 9

4.AYAK : 6 – 2 – 7

5.AYAK : 4

6.AYAK : 1 – 3 – 5

TUTAR : 11,25 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.