Bülten Sayfamız Açıldı

Bankotahminler’in yeni portalı Bülten Banko Tahminler beta olarak açıldı. Bülten üzerinde altılı kuponu oluşturabilir, diğer kullanıcıların kuponlarına yorum yapabilir ve oluşturduğunuz kuponu sosyal medya üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda bütün kullanıcıların kuponlarındaki atları bülten puanlaması olarak görebilirsiniz.

Bülten üzerinde kupon yapabilmeniz için Banko Puanınızın olması gerekmektedir. Banko puanlarınızı normal üyelikte 500 BankoPuan, Facebook üzerinden üyelikle 1000 BankoPuan olarak kazanabilirsiniz. Ayrıca her yorumunuz size 5 BankoPuan getirecek.

Bülten Banko Tahminler tamamen ücretsizdir.

Bülten Banko Tahminler ‘e gitmek için tıklayınız.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Enes MERT

Acaba ne zaman açılıcak tam bir bilgi verirmisiniz kapandı açılmadı bir daha..

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x