Ana Sayfa / Tahminler / 24 HAZIRAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
izmir altili tahminleri bombaci

24 HAZIRAN 2016 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İzmir için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bu yarışta artık kazanmasını istediğim (9) POWER OF BROTHERS alternatif bankomdur. İlk rakibi tabiki (5) BULLET PROOF. Burada yer alan safkanların bir çoğu performans anlamında geri planda görünse de orjin ve yapı itibariyle hemen hemen eşit derecede uzuna yatkın olduklarını düşünüyorum. Sonra ki ayaklarda da birçok alternatif teklerim olduğu için burayı kalabalık tutmaya karar verince alternatif kupon da haliyle benide oyna diye bağırmaya başladı. Üçüncü sırada şans vereceğim isim (3) GUNPOWDER olup sonrası şablonumda olacaktır.  

2.AYAK: 194 gündür koşmayan safkanın problemi nedir bilmiyorum. Ancak hemen belirtmek isterim ki eğer tamam ise geriye kalan 14 safkan ikincilik mücadelesi vermekle kalmayıp  (7) TROJAN PRINCE photoyu geçtiğinde son virajı yeni dönüyor olur. Herşeye rağmen alternatif bankom dur. Rakipleri şablonumda dır.

3.AYAK: (7) numaralı MANOUSH rakipsiz görüyorum.  Son derece formda ve mesafesinde olan safkan (7) MANOUSH BANKOM DUR.

4.AYAK: İşte burası çok güzel. Ya tek ya hepsi benim gözümde (5) numaralı MASTER OF THE WİND. Çok şey bekliyorum. Ben yanına at yazmayacağım. Günün en çok merakla beklediğim yarışı. Uzak ara kazanmasını bekliyorum.  (5) MASTER OF THE WIND BANKOM dur.

5.AYAK: Formda safkan (2) numaralı BALK alternatif bankomdur. Formsuz rakipleri arasında günün AGF si olacaktır. Ancak burada da muhtamelen rakip yazacağım.

6.AYAK: Yine kendi adıma konuşuyorum. Eğer burası 1200 metre değilde 1600/2000 arasın da bir yarış olsaydı benim için burası tam bir çorba olurdu. Herseye rağmen  (6) numaralı PRINCELY favori dir. Ve buradaki bir çok safkana oranla da çok daha seridir. Orta kulvarda çıkacak olan safkan iyi yer tutarsa bu grupta gelmemesi için bir sebep yok. (6) numaralı PRINCELY alternatif bankomdur. Mesafenin kısa olması sebebi ile kendimce seri olabilecek safkanlara şablonumda şans vereceğim. Herkese bol şanslar 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 9 - 5 - 3 - 6 - 8 - 7

2.AYAK: 7 - 5 - 9 - 8 - 13

3.AYAK: 7 TEK

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 2 - 4 - 1 -7

6.AYAK: 6 - 13 - 4 - 15 - 14 - 1 - 3

 

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

40 yorum

 1. İkinci ayakta 7 numara maiden kazanmış zaten neden tekrar maiden koşuyor anlamadim

 2. Bombaci

  Bu arada öğrendim. TOJAN PRINCE yasaklı madde çıktığı için ceza almış. Herhangi bir arızadan dolayı geri çekilmemiş.

 3. Bombaci

  Yani muhtamelen sizin 1. Olarak gördüğünüz aslında doğru ancak madde tespit edildiği için birinciliğini elinden alınmış. Doğru mudur admin?

 4. 7 numara maiden kazanmis muhtamalen yarin yaristan cikacak kosmayacaktir iyi geceler

 5. Hangisi sence saglam olur 7. Mi. 5 mi soyleye bilirmisin

 6. Izmir 4 kosuda han 16 kosuda 50 kg at gelme sansi ne kadardir

  • Bombaci

   Selam o anlamda istatistikler ne söylüyor bilmiyorum. Ancak (9) POWER OF BROTHERS ın start sorunu olmasa bende bugün yanında başka at göremezdiniz. Bu yarış için bile 2-3 boy kalsa bu rakiplerinin hepsini yine geçer. Ancak geç çıkmadığı hiç yarış yok. Normal çıktığı yarışlar da da çok sert rakiplere çarpıldı. Yinede ilk ayaktan risk almayı sevenler için tek olarak tavsiye etmeme hiç bir sakınca yoktur.

 7. sheva

  13 Aralık 2015 Pazar günü İzmir’de start aldığı maiden mücadelede 1’nci olan Trojan Prince (Pressing – Dancing Master) isimli safkanın yasaklıDiphyline ve Flufenamic Acid maddeleri ile koşturulduğu tespit edildiğinden, safkanın koşulardan yasaklanmasına ve ilgilileri hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.

 8. Yedili plasem
  1 tek
  9563
  13 5 7 15
  7 tek
  3 1
  241
  6915

 9. 1 ci altiliya kimse calismiyormu

 10. sheva

  İzmir 1. Koşu
  3 4 1 10
  9 1 10 2 12
  1 6 9
  5 9 3
  7
  1 7 3

 11. Bol şanslar

 12. iyi günler herkese bol şanslar benimde farklı takıntılarım var dün rıza cihanı jokey yaptılar İsmail güngöründe 2 yarışı kaldı en azından bugün birini kazanır diyorum tek yakalayabilsek keşke 2-5-6-9 üç yarış maiden olmak üzere 4 yarışta at biniyor siz tek atma şansınızı kullansaydınız hangi atla hangi koşuda atardınız ertanbey ilk maiden olan 2. koşuda tek atmış böyle fırsatlarda hep gelmiyor bindiği atların çoğuda tabiri caiz eşek yakalayabilsek keşke dün kurtçabeyi tek buluyoz altılıyı bulamıyoz inş bugun olur sizinde güzel yorumlarınızla

  • sheva

   Jokey olmak bi başarı bi gurur tabi ama yeni jokey olucaklar için bi dez avantaj olabilir mesela ben hışman jokey olsunda kurtulayım diye bekliyorum :)) ama dediğin doğru extra motive olabir kazanmak için kollamak mantıklı

 13. Sheva sen tercih etsen hangi koşuda ederdin

 14. Ilk ayak tacım iyi kosar

 15. Bombaci seni takip ediyorum.ins hrp twhminlerine devam edersin sendende yararlanip harmanladigim altili

 16. Trojan Prince çok kötü oldu, sahiplerine geçmiş olsun.

 17. MASTER OF BOMBACI helal valla, biraz da şans lazım.

  • Bombaci

   Cidden çok iyi safkan admin. Benim için kesinlikle tek ayagi idi ama olmadı yine. MANOUSH çok kötüydü bugün hiç bu kadar beklemiyordum.

 18. İkiliyi beğenmedik tabelayı da bulamadık :)

 19. Bugunde böyle gitti

 20. Bizde gittik manousdan yattik

 21. bombacı istemiyor kumar bu aralar ramazan ilk haftası 1200 aldık onunla gidiyoz :))
  somo doluyor artık tutması lazım :)))

 22. Abi 4. Ayak 5 i tek attim sonra 7yi inceledim daha mantikli geldi degistirdim kismet iste

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir